-
Nie działa prawy glosnik
Okej oddalem radio doplacilem i mam blaupunkt dzieki za pomoc
-
Nie działa prawy glosnik
Hmm ale co mozna kupic za 110 zl:/
-
Nie działa prawy glosnik
Raczej tak,
-
Nie działa prawy glosnik
Balans i wszystko jest ustawione ok
-
Nie działa prawy glosnik
Ale jak odlacze kabelki od tego nowego radia podlacze spowrotem i wlacze zaplon to dzialaa usb tylko po ponownym uruchomieniu juz nie idzie
-
Nie działa prawy glosnik
Radio kupione w norauto na starym graly wszystkie bo tam nie bylo usb wiec nie mialem jak sprawdzic. Radio: norauto sound ns-202
-
Nie działa prawy glosnik
Witam mam taki problem wczoraj kupilem nowe radio do samochodu i po podlaczeniu pendrive przestaje grac prawy glosnik od kierowcy. Po wyciagnieciu radia odlaczeniu kabli i ponownym zalaczeniu dziala juz muzyka z pendriva wylacze radio probuje znowu zaloaczy i znowu to samo sie dzieje i nie gra glosnik. Czym moze byc to spowodowane ?? Ma ktos jakies pomysly
Copp1996
nowicjusz
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta