Witam, jeśli bym kupował następny samochód nie wiem czy warto brać pod uwagę te z założonym LPG, ponieważ nurtuje mnie kilka nietypowych pytań:
1. Lubię sam pogrzebać/coś naprawić/zmodyfikować w silniku, czy w samochodzie z założoną instalacją LPG jest jakikolwiek problem czy utrudnienie z samodzielnymi naprawami w silniku i serwisowaniem?
2. Na ile bezpieczne jest trzymanie samochodu z LPG w garażu połączonym z domem, na jednym poziomie? Dodam, że garaż ma kanał.
3. Na co dzień robię krótkie trasy do pracy i na zakupy, około 5 km w jedną stronę, raz na miesiąc jakiś wypad do 100 km, czy w ogóle jest wtedy sens posiadania LPG?
4. Czy po ewentualnym demontażu instalacji pozostaje jakiś uszczerbek w samochodzie?