Cześć,
Mam mały ale za to bardzo irytujący problem z moim Seatem Aroną (rocznik 2022).
Zza wyświetlacza za kierownicą dochodzą nieregularne ale bardzo irytujące stuki.
Poniżej filmik jak to wygląda:
https://drive.google.com/file/d/1cDYw6GYsJHgfJxCSC-hYFAF80MhSB2rB/view?usp=drive_link
Nie ma na to jakiejś konkretnej reguły, choć częściej je słychać kiedy jadę na nierównej nawierzchni z dziurami, ale zdarza się że i nawet na autostradzie stuka z taką samą częstotliwością. Są jazdy kiedy stuknie dosłownie kilka razy podczas powiedzmy takiej 5-kilometrowej trasy, a są takie że wpada w taki rezonans, że idzie szału dostać. Problem jest naprawdę bardzo irytujący, dodatkowo w ASO nie potrafią mi tego naprawić - byłem z tym problemem już u nich z 6-7 razy, za każdym razem coś tam podkleili, czy to przy słupku czy gdzie indziej, ale problem nie zniknął. Obecnie sytuacja jest taka, że stwierdzili, że problem powoduje kratka nawiewu z lewej strony kierowcy, ale wg ASO tej części nigdzie nie ma dostępnej i w zasadzie czekamy na jej dostępność (już ponad miesiąc), która może nie nastąpić. W mojej opinii to nie jest w ogóle kwestia tej kratki bo dźwięki dochodzą ewidentnie zza wyświetlacza, a nie z lewej strony gdzie ta kratka się znajduje.
Moje pytanie jest takie czy ktoś miał już kiedyś podobny problem i znalazł na to rozwiązanie? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. lub rady. Z góry dziękuję.