-
Auto dla rodziny - Czy Peugeot Podoła?
Nie, nikogo nie badam. Zwyczajnie do tej pory dla mnie auto miało być do załatwiania spraw (praca, zakupy) i stąd guzik znam się na samochodach i moje banalne pytania. Niektórzy wspominają by wziąć pod uwagę diesla. Serio przy takich małych odcinkach jakie pokonujemy jest sens się w to wpychać?
-
Auto dla rodziny - Czy Peugeot Podoła?
Dzięki Panowie. Dla mnie auto zawsze było tylko do celów praktycznych (jazda do pracy i na zakupy, krótkie dystanse) i przez to zadam jeszcze bardzo głupie pytanie... Do jakiego przebiegu szukać auta żeby myśleć o użytkowaniu przez kolejne 10lat (10tyś km rocznie). Wiem, że pewnie jest wiele czynników, silnik/użytkowanie poprzednika, ale taki jakiś punkt zahaczenia? Celujemy w SUV-y (kombi odpada) z rocznika 2018+ i to trochę zawęża pole przy budżecie 55-60tyś. Jeździmy mało więc diesel odpada. Moglibyście poradzić jakiś model? Może Hyundai Tucson 1.6 GDi? Jeszcze raz dzięki za wszelkie rady.
-
kabraxis123 obserwuje zawartość Auto dla rodziny - Czy Peugeot Podoła?
-
Auto dla rodziny - Czy Peugeot Podoła?
Witam, piszę do was z prośbą o radę. Nadszedł czas wymienić 20-letnią corsę, na maszynę, która posłuży mojej rodzinie kolejne 10 lat. Szukamy SUV-a, który pomieści 4-osobową rodzinę wraz z tobołami w przypadku wyjazdu na wakacje lub nawiedzania rodziny. Żona jak to kobieta zakochała się w stylistyce PEUGEOT 3008 r. 2019. Ja natomiast naczytałem i nasłuchałem się mnóstwa nieprzychylnych opinii na temat silnika 1.2 PURETECH 130km z paskiem rozrządu w kąpieli olejowej. Rocznie pokonujemy około 10 000km. Codziennie dojeżdżamy do pracy zawrotne 7km w dwie strony i generalnie poruszamy się na małych odcinkach po mieście (bez korków). Nie mamy ciężkiej nogi i nie zależy nam na wybitnym przyspieszeniu. I TUTAJ MOJE PYTANIE. Biorąc pod uwagę małą liczbę kilometrów, którą pokonujemy, spokojny styl jazdy i coroczne serwisy auta, których regularne pilnujemy, czy PEUGEOT 3008 r. 2019 z silnikiem 1.2 PURETECH 130km powinien zdać egzamin czy mimo to nadal może stać się naszym KOSZMAREM? Dzięki za pomoc.
kabraxis123
nowicjusz
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta