Dzień dobry. Byłbym zainteresowany podbiciem mocy w seicento 1.1mpi. Tym samym myślałem o swapie na 1,2 albo na turbie ale dowiedziałem się, że jest możliwość zrobienia tego tańszym wyjściem, poprzez: zmiane filtra powietrza, zmiane wałka rozrządu na tego z np punto, porting głowicy (szlifowanie wlotów zaworów) itp, zmiane kolektora na 4-2-1, wymiane koła zamachowego aby się zbierał z dołu i lekką zmianę mapy, tym samym osiągnąć około 70km. No i chciałby się dowiedzieć czy taka operacja jest realna, czy są to jakieś bzdury i lepiej celować w dwie opcje powyżej. Nie zależy mi na nie wiadomo jakiej mocy ale również nie chciał bym wydać na takie modyfikacje fortuny i zostać z silnikiem który trochę przeżyje.