Skocz do zawartości

[CC]wymiana wkładki w stacyjce i baku


LukaszC

Rekomendowane odpowiedzi

panowie potrzebuje wymienic wkładki w całym aucie , z drzwiami dałem sobie radę ale potrzebuje pomocy przy korku od benzyny oraz przy stacyjce , czy któryś z was krok po kroku jest w stanie wytłumaczyc mi jak rozebrać korek oraz stacyjke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> panowie potrzebuje wymienic wkładki w całym aucie , z drzwiami dałem

> sobie radę ale potrzebuje pomocy przy korku od benzyny oraz przy

> stacyjce , czy któryś z was krok po kroku jest w stanie

> wytłumaczyc mi jak rozebrać korek oraz stacyjke

Hej

Wymieniałem w stacyjce dosc dawno wiec dokladnie nie pamietam, ale stacyjki nie trzeba rozbierac, wystarczy odkręcic tą dolna osłone chyba jest na 2 srubach, pozniej wsadzic kluczyk do stacyjki i wcisnac srubokretem takie wystajace elementy w bebenku ktore wskakuja do stacyjki. Dosc proste to wiec napewno zalapiesz o co chodzi jak odkrecisz. A jak nie bedzie chcialo wyjsc to ruszaj kluczykiem. U mnie dalo rade, a korek od stacyjki to tez trzeba rozebrac, tez niezbyt skomplikowane, ale dokladnie juz nie pamietam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stacyjce , czy któryś z was krok po kroku jest w stanie

> wytłumaczyc mi jak rozebrać korek oraz stacyjke

było... [LiNK]

a dodam, ze moj opis dotyczyl wymiany w jednym z typow korka. ostatnio kupilem kolejny, bo uszczelka zaczela puszczac na zakretach i sie paliwo lalo.... i korek juz jest zupelnie inny i czeka mnie wyjmowanie wkladki. mam nadzieje, ze da rade smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.