Skocz do zawartości

amores stukos


Rekomendowane odpowiedzi

SE fundnelem kyaby + odboje sachsa nofki z oslonkami se smogam a tu ............. przy skrecie kierownucy slysze chrobotanie jakby gumy mechanior mowi tak na poczatku gumy chodza posmigam to przestanie mowie ok smigam jusz 3 tydzien i przy okazju orzy skrecie w czasie jazdy i poskokach na kmykach tera jakies jakby ktos o blache tlkukl mlotkiem normalnie nie wiem co z tymz robic cfacet mowi ze dzies plastik puka zdjelem nadkola oslony silnika alternatora wszyjiego a to dlaej tlucze ......... dzie mam jeszcze suzkac ????? przedtem nie tluklo nic po wyminaie amorow zaczelo wdlg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ............. przy skrecie kierownucy slysze chrobotanie jakby

> gumy

Hmmm... hmm.gif

A może... sprężyny są źle ułożone w kielichach? Ktos tu kiedyś pisał o takim przypadku... i objawy byłu właśnie takie - ocieranie i stukanie. Pomogło ułożenie sprężyni i nałożenie tulejki z wężyka gumowego na końcówkę zwoju.

Prawidłowo ułożona sprężyna powinna ostatnim zwojem spoczywać we wgłębieniu kielicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SE fundnelem kyaby + odboje sachsa nofki z oslonkami se smogam a tu

> ............. przy skrecie kierownucy slysze chrobotanie jakby

> gumy mechanior mowi tak na poczatku gumy chodza posmigam to

> przestanie mowie ok smigam jusz 3 tydzien i przy okazju orzy

> skrecie w czasie jazdy i poskokach na kmykach tera jakies jakby

> ktos o blache tlkukl mlotkiem normalnie nie wiem co z tymz robic

> cfacet mowi ze dzies plastik puka zdjelem nadkola oslony

> silnika alternatora wszyjiego a to dlaej tlucze ......... dzie

> mam jeszcze suzkac ????? przedtem nie tluklo nic po wyminaie

> amorow zaczelo wdlg mnie

zapytaj na forum tuningu o takie problemy ale cos mechanior scieme laduje ze tak ma byc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.