Skocz do zawartości

punto 2 dusi gdy dodaje wiecej gazu:(


tafit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupilem fiata punto 2 z 2001r. Z instalacja gazową i przebiegiem 90 000... Niestety od poczatku borykam się z dławiącym silnikiem, mianowicie... jade na przełączonym gazie i chce rospędzić samochód bo np. jade pod górke i w tym momęcie zaczyna go dusić im wiecej gazu tym bardziej sie to nasila tak jakby może go zalewało, wtedy przełanczam na benzyne i problem znika. Ostatnio jednak zdarzyło się inaczej... jechalem na benzynie zaczelo go tak samo dusić(zalewac) przełączylem na gaz i to samo - dusilo go. Niewiem w czym problem:/ pomożcie jak wiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymienone filtr powietrza olej... nic wiecej... a filtr gazu -

> pierwsze slysze... mam instalacje gazu lavato, jak moge wymienic

> w niej filtrzy powietrza i gazu?

a co ma filtr oleju do duszenia sie niewiem.gif

w instalacji wymienia sie filtr gazu a nie powietrza bo nawet takiego w instalacji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mialem podobne objawy - na PB i LPG autko nie mioalo mocy frown.gif. Okazalo sie ze plytki pod zaworami gaz wypalil i trzeba bylo wyregulowac. Wizyta w ASO, ok. 400 pln sick.gif i po problemie. Ja mam silnik bez regulacji luzow zaworowych (1,2 V8) i w w moim przypadku to to poskutkowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a filtr gazu -

> pierwsze slysze...

masz zagazowaną furę i nie słyszałeś o tym grinser006.gif

>mam instalacje gazu lavato, jak moge wymienic

> w niej filtrzy powietrza i gazu?

jedziesz to gazowników i Ci wymienią , groszowe sprawy , od czegoś trzeba zacząć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.