Jump to content

sebademode

użytkownik
 • Posts

  3493
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Retained

 • HESUS

Profile Information

 • Lokalizacja
  Pruszków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sebademode's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

1

Reputation

 1. Przejdź się do sklepu dla "wędkarzy". Jak wyżej napisano, przymierz.
 2. Jak wyżej kolega napisał, że LED'y szerzej oświetlają ale zasięg jest ten sam (wg załączonych zdjęć). Poza tym LED ma w lewym reflektorze wyżej ustawioną wiązkę w porównaniu ze zdjęciem wyżej a także ma większą temperaturową barwę światła - bardziej przyjazną dla oczu. Ciekawe są LED'y matrycowe bo te średniej klasy do 2000 lumenów to robią wrażenie tylko barwą światła (nota bene lepszą od HID) a daleko nie świecą. Wiele reflektorów aut z LED tych nie matrycowych ma także poszarpaną linię światło/cień. Mnie ciekawi jak zaprogramowano żywotność źródła światła ?
 3. są różne długości, trzeba sobie dopasować. to tylko załączony poglądowy rysunek był.
 4. Jeśli złącze elastyczne z kwasówki to tak, jeśli nie będzie takiej opcji to zostaw jak w oryginale było. Ja kiedyś w PII wydech supersprinta cały zamontowałem i było odwrotnie, tj: było złącze elastyczne a w SS nie było (połączenie "kielichowe" z dwoma śrubami na sprężynach) a zmieniłem wydech aby był na dłuuugo no i 5KM doszło
 5. ja polecam żaróweczki Osram'a LED w granicach 5000K. Jest jaśniej niż przy żaróweczkach, kształt ten sam plug&play.
 6. ano idzie, acz zawsze mnie cieszy koszenie "trawy" w grudniu - kiedy to jednostkach skarbu państwa należy wydać każdy grosz (bo w zasadzie nie ma przesunięć pieniędzy). Takie "lokalne idiotyzmy" naszej krainy.
 7. Wystarczy np przednie chlapacze zdjąć jeśli takowe auto posiada.
 8. w rozporządzeniu jest napisane jak i co ma być zrobione przed badaniem "spalin". Auto/silnik ma być 30 min przed badaniem rozgrzane/y. Nawet w nowym aucie skład będzie przekroczony minimalnie jeżeli np jeździ tylko na krótkich odcinkach. Dobry diagnosta wychwyci to momentalnie.
 9. przekroczone normy kąta wyprzedzania sworznia zwrotnicy - odpowiada to za jazdę na wprost oraz po łukach. Wg załączonego wyciągu norma to 5*20 z odchyłem -+0,5 czyli max może być 5*70 min 4*70. a u Ciebie to ponad 6*21 czyli dwukrotnie przekroczony nominał. po ludzku - kolumna Macphersona lewa jest bardziej odchylona od prawej (łopatologicznie bardziej leci na kabinę) i ciągnie w prawo. Różnicę także powinno czuć się w pokonywaniu zakrętów. Reasumując może coś być z górnym mocowaniem kolumny lub też coś nie tak wahaczem.
 10. > Ścieżka: adwokat - (wezwanie do zapłaty - sąd - komornik) - kasa w łapce by była zdecydowanie > szybsza i efektywniejsza. Ale bez poczucia odwalenia wielkiej, nikomu nie potrzebnej roboty. Mnie się wydaje, ze problemem w RP jest to, że kancelarie czy usługi "prawnicze" nie mogą się reklamować. Gdyby to było dostępniejsze w tenże sposób być może byłoby lepiej. Widocznie jest silne lobby któremu zależy aby ... tak nie było.
 11. oj, gdybyscie wzieli z innymi licznikami to było by na stałe. mnie w toyocie to irytuje, ze nie ma na stałe mimo "lepszych" liczników no i nie pika jak w Rio kiedy jest około o*C. a tutaj prosze praktyczne wykorzystanie otworu
 12. z tyłu na pokrywie zaworów są dwa mocowania do osłony z przodu ma kolektorze również, tylko z tą osłoną co Ty pokazujesz nie widzi mi się wlew oleju sznurek do zdjęcia silnika
 13. > z 1.6 moim zdaniem nie podejdzie. Oglądałem taką, bo tata ma aktualnie i30 1.6 120KM tak myślałem, więc raczej nic się nie podpasuje oryginalnego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.