Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

romano11

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. romano11 odpowiedział Maciejkubi na temat - Motokącik
    I to wszystko tłumaczy: oni się chcieli przyjrzeć, co to za kapitan snuja jedzie tak dziwnie wolno...
  2. No nie? A dobry spaw nie jest zły... BTW sądziłem do tej pory, że jednak istnieje gdzieś granica druciarstwa i "oszczędności"... ale chyba się myliłem
  3. romano11 odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    Aż tak źle teraz z tym panzervagenem?
  4. romano11 odpowiedział tomkx na temat - Ford
    Jeśli ktoś stracił emblemat (ktoś się nie bał i za......), jak ja, to mogę śmiało polecić słowackiego producenta (w naszym pięknym kraju nie znalazłem): https://www.samo-lepky.sk/ Można sobie wybrać rozmiar (program sam dopasowuje wysokość po podaniu szerokości), folię zwykłą lub odblaskową, lustrzane odbicie, lepkę wewnętrzną. Polecam ! ! Poniżej próbka: folia odblaskowa i zwykła.
  5. No tak, wszak zmiana żarówki z 21W na 35W to szok dla instalacji popłynie przecież 166% prądu znamionowego (w uproszczeniu) i zamiast 1,75A mamy 2,91A... lampa musi od tego spłonąć, przecież używamy jej zamiast DRL...
  6. Zmodernizować oprawkę lub cokół żarówki i wsadzić taką: http://rolekspert.pl/p5552,zarowka-jednowloknowa-12v-35w-nr-oryg-12v-35w-ba-20s.html Ew. również po modach można wsadzić żarówkę 27/8W (miałem takowe w skuterku), co sumarycznie też da Ci 35W...
  7. Niestety tak to jest: na starość zmysły ulegają przytępieniu, włącza się tryb "przecież to jest dobre..." itp Sam mam rodziców po siedemdziesiątce, więc temat znam z autopsji...
  8. romano11 odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    Peloponez 5Jx13 4x98x59 ET 29 Maluch 4x12 4x98x58 ET 31,5
  9. romano11 odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    Maluch ET 31,5 Peloponez ET 29 Zmień tytuł, bo pytasz o odsadzenie. Osadzenie to może być fi piasty.
  10. Chcesz powiedzieć, że ustawianie zbieżności (geometrii) to w Mercedesie czynność eksploatacyjna wykonywana co przegląd?
  11. Możesz mi to narysować? Przecież tablica motocyklowa nie jest duża w porównaniu do dwurzędowej samochodowej W D to dopiero motocykle mają tablice wielgachne...
  12. Nie odpisuje, pewnie go zamknęli... albo wymienia jeszcze korespondencję ze sprawczynią
  13. Przecież to to samo, co opony: 3 lata od daty produkcji to nówki sztuki nie śmigane...
  14. To linka się kończy. Jej smarowanie olejem odwlecze agonię, ale sam wiesz... SKS, niestety
  15. Co Ty bierzesz? ja widzę, że masz zawyżone wskazania prędkości, czyli zgodnie z zamysłem inżyniera konstruktora Licznikowe 130 to 115 wg GPS-a - czego się spodziewałeś? Jest OK, zostaw, TTTM. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza, to załóż większe koła z tylu/przodu/na obu osiach (zależnie, skąd jest brany sygnał ).

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.