-
czy zalicze badania?
No patrz a ja korzystam z pierwszej lepszej stacji, nie ważne czy okręgowa czy zwykła. Zawsze wjeżdżam sam, a trochę aut mam. Nie mam swojej wybranej. Jadę tam gdzie nie ma kolejki 😁 nawet dzisiaj byłem na okręgówce. Oczywiście sam wjeżdżałem jak z resztą każdy kto tam akurat był.
-
czy zalicze badania?
Ja na każdą okoliczną wjeżdżam sam. 😉
-
[KzAK] Benzyna, nierdzewiejące, proste, żwawe, im taniej tym lepiej 🧅
Ja akurat zawsze najbardziej boję się w aucie rdzy bo z tą kur*** nigdy się nie wygra. Mimo że może są mulaste, więcej palą wybieram stare sprawdzone konstrukcje silników i dlatego od dobrych 10 lat jeżdżę Renault z silnikami D4F, D4FT, K4M, K4J, F4R, F4RT, póki będą dostępne będę kupował 😉
-
[KzAK] Benzyna, nierdzewiejące, proste, żwawe, im taniej tym lepiej 🧅
Wielu handlarzy powie, Panie płać, ja Panu OC wypisze i jedź... Do pierwszej kontroli, ewentualnie nawet kolizji. Takie auto formalnie nigdzie nie istnieje, albo czerwone blachy albo laweta.
-
[KzAK] Benzyna, nierdzewiejące, proste, żwawe, im taniej tym lepiej 🧅
Clio III kombi 1.2TCE. Żwawe, mało palące, lubiące z LPG, nie rdzewiejące. Mimo gabarytów wygodne. 😉 ogólnie mimo większego auta, wolę Clio III jak Megane III. Ale to moja opinia
-
Lampy w nowych autach...
W szczególności za autami ze ściętą tylną klapą. Mam Kangoo II, to co się dzieje za nim podczas mokrej drogi jest nie do opisania. Chmura wody rzucana na auto jadące za mną. Z resztą sam nie raz miałem okazję jechać za innym Kangoo to wycieraczki na ostatni bieg, jeszcze jak mam nowe zimówki to już w ogóle dają ostro wodą
-
Moda w kolorach lakierów
Renault lubi specyficzne kolory. Ten chyba w żadnym innym aucie nie występował tylko właśnie w Twingo
-
Moda w kolorach lakierów
-
Ekonomiczne auto pod każdym względem do 12 tysiecy
W 206 1.4 miał 75KM w 207 nie pamiętam dokładnie ale chyba 78km P.S. Sprawdziłem nadal 75KM 😝
-
Ekonomiczne auto pod każdym względem do 12 tysiecy
207 można kupować ale tylko z silnikiem 1.4 8V bodajże 75 albo 78KM, ewentualnie diesle
-
Przeglądy po nowemu od stycznia?
Byłem kilka dni temu autem na przeglądzie. Wszędzie trąbią że od stycznia wchodzą nowe przepisy, zdjęcia, ceny itp. Rozmawiałem z właścicielem OSKP i zaczął się śmiać że nic takiego nie wchodzi a to co mówi tv to strasznie kierowców. Prawda to w końcu?
-
Ekonomiczne auto pod każdym względem do 12 tysiecy
Ten silnik akurat jest za słaby do tej budy lepszym wyborem i mniej paliwożernym jest 1.2tce. Ale akurat zwykłego 1.2 dla kumpla córki ściągałem dwa miesiące temu tyle tylko że 3d 2009r 200 tys km przebiegu musiał zapłacić 12500zl. Mam np jeszcze takie jak na foto w TCE 2011r będę wystawiał za około 15500zl, jak znajdę drzwi w kolorze... Kilka dni temu sprzedałem 3d przedlift grudzień 2006r 1.6 za 9500zl
-
Ekonomiczne auto pod każdym względem do 12 tysiecy
Biedę wersję może kupić ale żeby chociaż klima była to już około 20 trzeba dać. Ja się ostatnio jako dodatek wziąłem się za moje małe hobby handel autami to ceny na zachodzie są drastyczne. Ostatnio Modus 1.6 automat 2010 poszedł za 4600 euro 🤬 Kupić coś nawet delikatnie uszkodzonego graniczy z cudem, a co już kupię i sprzedają idą albo z poczty pantoflowej albo w dwa dni po wystąpieniu ogłoszenia. Ostatnio plac u mnie wyglądał tak jak na foto, teraz dwa auta mi zostały które muszę ogarnąć i nic nie mogę kupić...
-
Ekonomiczne auto pod każdym względem do 12 tysiecy
Szczerze mówiąc za te pieniądze szukałabym Clio III. Eksploatacja mega tania. Silniki benzynowe wszystkie godne polecenia i lubiące się z LPG. Mam w rodzinie obecnie 4 takie auta z różnymi silnikami, każdy zadowolony. Największa wada? Odpływy i jednocześnie przy tym silniczek wycieraczek bo go zalewa. Ogarnięcie tego 30 minut i spokój na lata. Nie koroduje, jak na takie małe auto wygodne bo i eksploatacja śmieszna
-
Ach ci mechanicy :/ czyli w skrócie mój nie fart do nich...
Do fryzjera też nie chodzę 😁 maszynka 3mm i 10minut roboty. Ale z nimi też to jest dziwne bo męskie 25zl a żona chodzi na farbowanie i płaci 90-100zl za ponad godzinę roboty z materiałami.