Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Luke16

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Luke16 odpowiedział exor na temat - Motokącik
    No patrz a ja korzystam z pierwszej lepszej stacji, nie ważne czy okręgowa czy zwykła. Zawsze wjeżdżam sam, a trochę aut mam. Nie mam swojej wybranej. Jadę tam gdzie nie ma kolejki 😁 nawet dzisiaj byłem na okręgówce. Oczywiście sam wjeżdżałem jak z resztą każdy kto tam akurat był.
  2. Luke16 odpowiedział exor na temat - Motokącik
    Ja na każdą okoliczną wjeżdżam sam. 😉
  3. Ja akurat zawsze najbardziej boję się w aucie rdzy bo z tą kur*** nigdy się nie wygra. Mimo że może są mulaste, więcej palą wybieram stare sprawdzone konstrukcje silników i dlatego od dobrych 10 lat jeżdżę Renault z silnikami D4F, D4FT, K4M, K4J, F4R, F4RT, póki będą dostępne będę kupował 😉
  4. Wielu handlarzy powie, Panie płać, ja Panu OC wypisze i jedź... Do pierwszej kontroli, ewentualnie nawet kolizji. Takie auto formalnie nigdzie nie istnieje, albo czerwone blachy albo laweta.
  5. Clio III kombi 1.2TCE. Żwawe, mało palące, lubiące z LPG, nie rdzewiejące. Mimo gabarytów wygodne. 😉 ogólnie mimo większego auta, wolę Clio III jak Megane III. Ale to moja opinia
  6. W szczególności za autami ze ściętą tylną klapą. Mam Kangoo II, to co się dzieje za nim podczas mokrej drogi jest nie do opisania. Chmura wody rzucana na auto jadące za mną. Z resztą sam nie raz miałem okazję jechać za innym Kangoo to wycieraczki na ostatni bieg, jeszcze jak mam nowe zimówki to już w ogóle dają ostro wodą
  7. Renault lubi specyficzne kolory. Ten chyba w żadnym innym aucie nie występował tylko właśnie w Twingo
  8. Gadanie, żony Twingo nie idzie go zgubić na parkingu 🤣
  9. W 206 1.4 miał 75KM w 207 nie pamiętam dokładnie ale chyba 78km P.S. Sprawdziłem nadal 75KM 😝
  10. 207 można kupować ale tylko z silnikiem 1.4 8V bodajże 75 albo 78KM, ewentualnie diesle
  11. Byłem kilka dni temu autem na przeglądzie. Wszędzie trąbią że od stycznia wchodzą nowe przepisy, zdjęcia, ceny itp. Rozmawiałem z właścicielem OSKP i zaczął się śmiać że nic takiego nie wchodzi a to co mówi tv to strasznie kierowców. Prawda to w końcu?
  12. Ten silnik akurat jest za słaby do tej budy lepszym wyborem i mniej paliwożernym jest 1.2tce. Ale akurat zwykłego 1.2 dla kumpla córki ściągałem dwa miesiące temu tyle tylko że 3d 2009r 200 tys km przebiegu musiał zapłacić 12500zl. Mam np jeszcze takie jak na foto w TCE 2011r będę wystawiał za około 15500zl, jak znajdę drzwi w kolorze... Kilka dni temu sprzedałem 3d przedlift grudzień 2006r 1.6 za 9500zl
  13. Biedę wersję może kupić ale żeby chociaż klima była to już około 20 trzeba dać. Ja się ostatnio jako dodatek wziąłem się za moje małe hobby handel autami to ceny na zachodzie są drastyczne. Ostatnio Modus 1.6 automat 2010 poszedł za 4600 euro 🤬 Kupić coś nawet delikatnie uszkodzonego graniczy z cudem, a co już kupię i sprzedają idą albo z poczty pantoflowej albo w dwa dni po wystąpieniu ogłoszenia. Ostatnio plac u mnie wyglądał tak jak na foto, teraz dwa auta mi zostały które muszę ogarnąć i nic nie mogę kupić...
  14. Szczerze mówiąc za te pieniądze szukałabym Clio III. Eksploatacja mega tania. Silniki benzynowe wszystkie godne polecenia i lubiące się z LPG. Mam w rodzinie obecnie 4 takie auta z różnymi silnikami, każdy zadowolony. Największa wada? Odpływy i jednocześnie przy tym silniczek wycieraczek bo go zalewa. Ogarnięcie tego 30 minut i spokój na lata. Nie koroduje, jak na takie małe auto wygodne bo i eksploatacja śmieszna
  15. Do fryzjera też nie chodzę 😁 maszynka 3mm i 10minut roboty. Ale z nimi też to jest dziwne bo męskie 25zl a żona chodzi na farbowanie i płaci 90-100zl za ponad godzinę roboty z materiałami.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.