Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

piter333

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. piter333 odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Na zestawie kme plus barracuda tłukę rocznie po 60 tys km, rekord jedynym autem to 300 tys km na tym zestawie. Oprócz filtrów jak się nie zapomniało wymienić po 30 tys km, nigdy nic się nie popsuło. Ogólnie że ja "dowodzę" w montażach instalacji LPG cała rodzina ma takie zestawy pomontowane i zero problemów.
  2. Szwagier coś tam autami trochę handluje, głównie z Niemiec, to tam ostatnio też głównie wielosezonowe i co ciekawsze w większości chińskie opony. Nie wiem jak dzisiaj ale jeszcze kilka lat temu często tą markę wybierałem i one były naprawdę spoko. I to jeszcze zależy w dużej mierze od części Polski bo i 250zł za alu 18 cali też biorą.
  3. Osobowki Mam niecałe dwa lata Yokohame na aucie, na mokrym masakra. Często przy ruszaniu ASR się włącza. Dębica jak na budżetówkę to bardzo spoko Ogólnie mając za sobą masę kilometrów, używając obecnie Chińczyków jakoś nie mogę narzekać. Bardzo mile mnie marka Austone zaskoczyła.
  4. Ostatnio mam pewne przemyślenia. Mam sporo aut i większości przypadków używam opon wielosezonowych. Najczęściej używałem klas premium, ewentualnie średnich czyli Michelin, Nokian, Hankook, Yokohama, Kumho. Nokianki po trzech latach spękane jak diabli, Yokohama mimo niecałych dwóch lat wygląda strasznie. Michelin CrossClimaty po 4ch latach i 30 tys km szrot. Hankooka (zima) chyba 5 lat po lecie i trzymaniu w garażu uj strzelił. Każdy wie że te opony nie kosztują mało. Zaryzykowałem i kupiłem chińczyki Imperial, Austone, do busa Linglongi czy do cabrio Goodridy. Wyglądają spoko, wyważyły się też spoko. Jeździ się też oki. Jak wiele osób mówi czuć na mokrym różnice, ale na Yokohamie i Kleberze strach było w deszczu jechać. Ogólnie osobiście doszedłem do wniosku że jednak będę wolał zmienić te chińskie nawet co dwa lata i mieć świeże opony niż kupować premium które rozpadają się w mgnieniu oka... Jak Wy do tego podchodzicie?
  5. W najbliższej okolicy 100km nie ma niestety żadnej. Ale wygląd 🤮🤢 To jednak wolę Hondę I nawet starszych w porównaniu do nowych to jakaś masakra. Jakby ze złota były Nie jest najgorsza 😁
  6. 180cm wzrostu ważę 80kg. Budżet? Między 5-10 tys zł
  7. Ostatnio wpadłem na pomysł żeby kupić sobie jakiegoś skutera do śmigania po swoim zatłoczonym mieście. Prawka na moto nie mam, chociaż w życiu wyjeździłem się różnymi sprzętami 😝 Ostatnio jakoś od kilku lat faza puściła, aż do tego roku gdzie słowo: skocz po coś do marketu przybrało innej postaci, stąd pomysł na skuter 125cm2. Na pewno wycieczek robić nim nie będę, tylko miasto. W skrócie zakupy odbiór córki ze szkoły i takie tam w koło komina. Co polecacie sprawdzonego raczej używanego?
  8. Ostatnio w swojej rumunce wymieniałem akumulator fabryczny który miał 11 lat. W zaprzyjaźnionym sklepie z częściami znajomy zaoferował mi odrzut z fabryki na pierwszy montaż do grupy VAG. Akumulator totalnie bez oznaczeń, bez rączki, 60ah a waży sporo więcej niż nawet ten fabryczny. Ja swojego czasu kupowałem używane akumulatory z aut z Anglii... Dawałem po max 100zł i dawało to radę bo często były to właśnie oryginalne. Te nowe ze sklepu? Góra 3 lata i po akumulatorze, a niech się rozładuje w międzyczasie...
  9. Z lukiem miałem dwie przygody. Nowy wysprzeglik strzelił przed wyjazdem jeszcze z warsztatu, drugi raz po 5 tys km docisk pękł. W Valeo które mamuśka ma w Clio III 1.4 mimo że jest praktycznie nowe, strasznie wysoko bierze dosłownie jakby miało zaraz się skończyć, a mimo 5ciu lat działa sprawnie. Sachsa raz montowałem nie było problemu. Chyba wszystko zależy w dużej mierze od farta 😁 Kiedyś znajomy chciał najtańsze bo auto już z przeznaczeniem na złom. Założony został hart, zrobił 100 tys km i zero problemów. Loteria...
  10. Ostatnio sprzedawałem auto. Poszło w tydzień na OLX i nigdzie więcej nie wystawiałem. Zrobiłem szczery opis, telefonów sporo, pierwszy kupiec przyjechał i wziął.
  11. Przedwczoraj dostałem maila że przepraszają za zaistniałą sytuację i że rabaty jak najbardziej będą akceptowane na tej stacji. Wczoraj tankowałem i faktycznie działają.
  12. No dokładnie o tym piszę. Żabka też jest franczyzą i we wszystkich obowiązują takie same zasady. Franczyzowe McDonald's to samo. Ogólnie uważam że jak jest aplikacja na której za punkty możesz wziąć rabat na paliwo to obowiązuje na wszystkich stacjach tej sieci.
  13. No właśnie zgłaszałem to na infolinii, ale Pani jakoś średnio była rozgarnięta. No w tym sęk że mają najtaniej w okolicy i z paliwem nie miałem problemu.
  14. Tankuje od x lat na okolicznej stacji Moya. Jeżdżę na LPG i sporo kilometrów się robi to jestem praktycznie codziennie lub co drugi dzień. Użytkuje aplikację, przez co mogę mieć rabat na paliwo za punkty, co często robiłem. Ostatnio podjeżdżam, proszę o rabat, a tam miła kasjerka mówi że szef zakazał dawać rabatów na paliwo, a że on jest właścicielem to tak może i żeby jechać na inną stacje Moya. Nie ukrywam że mocno się zdziwiłem bo w końcu to franczyza i po coś markuje się tą siecią. To tak jak z Żabkami czy McDonald's. Wszędzie jest tak samo. Dzwoniłem na infolinię to Pani też była mocno zdziwiona, ale jakieś odpowiedzi sensownej nie otrzymałem. W skrócie właściciel miał do tego prawo czy jest to już oszustwo?
  15. Osobiście znam pewne auto po dachu i nigdzie nie figuruje bo właśnie było naprawiane we własnym zakresie i wiele takich aut jest

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.