-
Nie chcę juz auta z/bez..
ten zakaz wyprzedzania z prawej strony da sie wylaczyc podpinajac kompa wiec moze ci, ktorzy tego nie obserwuja mieli to wylaczone przez poprzedniego wlasciciela? a elektryczne zamykanie i otwieranie trwa 0s jak podchodze do samochodu to otwieram z pilota i jak podejde do samochodu to jest juz otwarta a jak odchodze to wciskam guzik na klapie i zanim wsiade do samochodu, albo dojde do domu to jest juz zamknieta jedyne co mnie denerwuje to otwieranie noga, po pierwsze dlatego, ze czasem sie nie otwiera mimo, ze wszystko robie tak jak powinienem (chociaz po roku chyba sie juz troche tego nauczylem) a po drugie, ze jak ostatnio przechodzilem blisko samochodu, bo z tylu byla kaluza, to sie klapa sama otworzyla :P
-
Nie chcę juz auta z/bez..
ja ostatnio wybieralem samochod to mialem w sumie dwa glowne kryteria: reflektory matrycowe i tempomat adaptacyjny i sposrod modeli, ktore bralem pod uwage cala reszta wyposazenia, na ktorym mi zalezalo juz byla w standardzie ale gdybym mial cos dopisac to nie chce juz samochodu bez AT i 4x4.
-
ORLEN - wakacyjna promka edycja 2025
okej okej ale nadal nie jest to promocja wakacyjna, tylko przedluzenie obecnej promocji
-
ORLEN - wakacyjna promka edycja 2025
Ale to nie jest zadna wakacyjna promocja, bo dokladnie takie same znizki (20/35gr w weekendy) sa juz co najmniej od marca...
-
Dylemat ciężki mam
No i wlasnie o te szczegoly chodzi, zeby sie nie okazalo, ze to jest taka gwarancja tylko z nazwy... Ale nie chce mi sie szukac, ale autorowi watku bym polecal pogrzebac. :)
-
Dylemat ciężki mam
A moze nie. Dla milosnikow rosyjskiej ruletki samochod idealny. Ja bym rozwazal tylko pod warunkiem, ze pelna gwarancja obejmuje tez silnik przez te 8 lat.
-
Golf 8.5 GTI
Ja mam to wylaczone, ale tez ten moj komunikat "awaria z przodu" to raczej nie z radia.
-
Golf 8.5 GTI
jestes pewien, ze to nie jest z wbudowanej navi? mnie raz zaskoczyl komunikatem "Awaria z przodu" i az przestraszylem sie, ze cos mi sie zepsulo. Dopiero po chwili sie domyslilem, ze na drodze przede mna jest jakis samochod, ktory ma awarie i stad ten komunikat :P ale poza tym nie jest to uciazliwe, chyba, ze u Ciebie to faktycznie z innego zrodla idzie, moze jakis Yanosik w tle?
-
Golf 8.5 GTI
Mam wrazenie, ze to bylo w innym celu stworzone. Np. jestes gdzies daleko od auta, masz przy sobie kluczyk, a np. Twoja zona chce cos wziac z samochodu, ale nie ma kluczyka wiec Ty z apki jej otwierasz auto, a potem zamykasz wtedy te kilkadziesiat sekund zwloki jest do zaakceptowania nie wyobrazam sobie uzywania tego na co dzien ja mialem inna sytuacje ostatnio, apka mowila, ze samochod nie jest zamkniety, wiec z apki go zamknalem, ale ona wciaz twierdzila, ze nie cale szczescie samochod stal pod domem, wiec ruszylem dupe, wyszedlem i okazalo sie, ze byl zamkniety, po prostu apka pokazywala bzdury gdybym byl gdzies daleko to bym sie niepotrzebnie denerwowal mam wrazenie, ze ta apka jest zrobiona na sile, bo inni producenci maja, ale jej uzytecznosc jest niewielka tutaj widze, ze w VW pokazuje zuzycie paliwa, przejazdy... w audi nawet tego nie ma, wiec... mi ten glos nie przeszkadza. Natomiast ostatnio szukalem opcji, zeby byl troche cichszy i nigdzie niczego takiego nie znalazlem :P
-
Cienka rura do zakopania w ziemi
taki mam zamiar. Za rada @sherif a kupilem gotowe elementy. Zdecydowalem sie na system gardena, m.in. taki zestaw: https://www.gardena.com/pl/produkty/nawadnianie/pipeline/pipeline---zestaw-startowy/970537301.html?srsltid=AfmBOopowWYww3wqRmDahQo8lFHF5l502Y07NlglATi01O4RTk7zjaVH Kupilem tez taki element do podlaczenia pompki od samochodu, zeby pompowac powietrze i spuszczac wode, wiec mam nadzieje, ze bedzie porzadnie, a nir druciarsko. Teraz tylko musze sie za to zabrac i przekopac ogrodek, zeby schowac rure w ziemi...
-
Siedziałem wczoraj w nowy Ix3 Bmw
ale to chyba taki prawdziwy wynajem, ze jezdzisz i nic wiecej Cie nie obchodzi, typu jakies opony zimowe, przeglady, itp? bo np. w audi taki standardowy leasing z wysokim wykupem wyglada tak: tez wplata 10%, tez 3 lata.
-
Cienka rura do zakopania w ziemi
Dzieki za pomoc. To wyglada podobnie jak rurki do nawadniania kropelkowego, a z tym jakies doswiadczenie mam bez sensu, zebym jakies rury kanalizacyjne zakopywal jak sa takie rozwiazania
-
Cienka rura do zakopania w ziemi
jak to to wyglada i jak tego szukac? bo jak wpisalem to haslo to mi wyskakuja zwykle weze ogrodowe
-
Cienka rura do zakopania w ziemi
Czesc, Mam taki pomysl, ze chcialbym przez pol ogrodka zakopac jakas rure, zeby przez nia przeciagnac na lato weza ogrodowego, a na zime, zebym mogl go wyciagnac. Wiem, ze to troche prymitywne rozwiazanie, ale nie chce robic jakichs profesjonalnych podlaczen wodnych. Tymczasem moje pytanie brzmi tak, jaka jest najciensza* rura dostepna na rynku, ktora moge zakopac w ziemi, a ona sie nie rozpadnie po jednej zimie? Zalozmy, ze szukam czegos cienszego od zwyklej, pomaranczowej rury kanalizacyjnej 110mm. *najciensza, ale taka, w ktorej zmiesci sie waz ogrodowy, czyli powiedzmy, ze 50mm srednicy juz by byla ok.
-
komandos80 obserwuje zawartość Cienka rura do zakopania w ziemi
-
Ceny Bmw Ev
Bez sensu. Do Majtczaka i tak Ci wiele brakuje, wiec slawy z tego nie bedzie...