Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

komandos80

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ten zakaz wyprzedzania z prawej strony da sie wylaczyc podpinajac kompa wiec moze ci, ktorzy tego nie obserwuja mieli to wylaczone przez poprzedniego wlasciciela? a elektryczne zamykanie i otwieranie trwa 0s jak podchodze do samochodu to otwieram z pilota i jak podejde do samochodu to jest juz otwarta a jak odchodze to wciskam guzik na klapie i zanim wsiade do samochodu, albo dojde do domu to jest juz zamknieta jedyne co mnie denerwuje to otwieranie noga, po pierwsze dlatego, ze czasem sie nie otwiera mimo, ze wszystko robie tak jak powinienem (chociaz po roku chyba sie juz troche tego nauczylem) a po drugie, ze jak ostatnio przechodzilem blisko samochodu, bo z tylu byla kaluza, to sie klapa sama otworzyla :P
  2. ja ostatnio wybieralem samochod to mialem w sumie dwa glowne kryteria: reflektory matrycowe i tempomat adaptacyjny i sposrod modeli, ktore bralem pod uwage cala reszta wyposazenia, na ktorym mi zalezalo juz byla w standardzie ale gdybym mial cos dopisac to nie chce juz samochodu bez AT i 4x4.
  3. okej okej ale nadal nie jest to promocja wakacyjna, tylko przedluzenie obecnej promocji
  4. Ale to nie jest zadna wakacyjna promocja, bo dokladnie takie same znizki (20/35gr w weekendy) sa juz co najmniej od marca...
  5. No i wlasnie o te szczegoly chodzi, zeby sie nie okazalo, ze to jest taka gwarancja tylko z nazwy... Ale nie chce mi sie szukac, ale autorowi watku bym polecal pogrzebac. :)
  6. A moze nie. Dla milosnikow rosyjskiej ruletki samochod idealny. Ja bym rozwazal tylko pod warunkiem, ze pelna gwarancja obejmuje tez silnik przez te 8 lat.
  7. komandos80 odpowiedział kaczorek79 na temat - Volkswagen
    Ja mam to wylaczone, ale tez ten moj komunikat "awaria z przodu" to raczej nie z radia.
  8. komandos80 odpowiedział kaczorek79 na temat - Volkswagen
    jestes pewien, ze to nie jest z wbudowanej navi? mnie raz zaskoczyl komunikatem "Awaria z przodu" i az przestraszylem sie, ze cos mi sie zepsulo. Dopiero po chwili sie domyslilem, ze na drodze przede mna jest jakis samochod, ktory ma awarie i stad ten komunikat :P ale poza tym nie jest to uciazliwe, chyba, ze u Ciebie to faktycznie z innego zrodla idzie, moze jakis Yanosik w tle?
  9. komandos80 odpowiedział kaczorek79 na temat - Volkswagen
    Mam wrazenie, ze to bylo w innym celu stworzone. Np. jestes gdzies daleko od auta, masz przy sobie kluczyk, a np. Twoja zona chce cos wziac z samochodu, ale nie ma kluczyka wiec Ty z apki jej otwierasz auto, a potem zamykasz wtedy te kilkadziesiat sekund zwloki jest do zaakceptowania nie wyobrazam sobie uzywania tego na co dzien ja mialem inna sytuacje ostatnio, apka mowila, ze samochod nie jest zamkniety, wiec z apki go zamknalem, ale ona wciaz twierdzila, ze nie cale szczescie samochod stal pod domem, wiec ruszylem dupe, wyszedlem i okazalo sie, ze byl zamkniety, po prostu apka pokazywala bzdury gdybym byl gdzies daleko to bym sie niepotrzebnie denerwowal mam wrazenie, ze ta apka jest zrobiona na sile, bo inni producenci maja, ale jej uzytecznosc jest niewielka tutaj widze, ze w VW pokazuje zuzycie paliwa, przejazdy... w audi nawet tego nie ma, wiec... mi ten glos nie przeszkadza. Natomiast ostatnio szukalem opcji, zeby byl troche cichszy i nigdzie niczego takiego nie znalazlem :P
  10. taki mam zamiar. Za rada @sherif a kupilem gotowe elementy. Zdecydowalem sie na system gardena, m.in. taki zestaw: https://www.gardena.com/pl/produkty/nawadnianie/pipeline/pipeline---zestaw-startowy/970537301.html?srsltid=AfmBOopowWYww3wqRmDahQo8lFHF5l502Y07NlglATi01O4RTk7zjaVH Kupilem tez taki element do podlaczenia pompki od samochodu, zeby pompowac powietrze i spuszczac wode, wiec mam nadzieje, ze bedzie porzadnie, a nir druciarsko. Teraz tylko musze sie za to zabrac i przekopac ogrodek, zeby schowac rure w ziemi...
  11. ale to chyba taki prawdziwy wynajem, ze jezdzisz i nic wiecej Cie nie obchodzi, typu jakies opony zimowe, przeglady, itp? bo np. w audi taki standardowy leasing z wysokim wykupem wyglada tak: tez wplata 10%, tez 3 lata.
  12. Dzieki za pomoc. To wyglada podobnie jak rurki do nawadniania kropelkowego, a z tym jakies doswiadczenie mam bez sensu, zebym jakies rury kanalizacyjne zakopywal jak sa takie rozwiazania
  13. jak to to wyglada i jak tego szukac? bo jak wpisalem to haslo to mi wyskakuja zwykle weze ogrodowe
  14. Czesc, Mam taki pomysl, ze chcialbym przez pol ogrodka zakopac jakas rure, zeby przez nia przeciagnac na lato weza ogrodowego, a na zime, zebym mogl go wyciagnac. Wiem, ze to troche prymitywne rozwiazanie, ale nie chce robic jakichs profesjonalnych podlaczen wodnych. Tymczasem moje pytanie brzmi tak, jaka jest najciensza* rura dostepna na rynku, ktora moge zakopac w ziemi, a ona sie nie rozpadnie po jednej zimie? Zalozmy, ze szukam czegos cienszego od zwyklej, pomaranczowej rury kanalizacyjnej 110mm. *najciensza, ale taka, w ktorej zmiesci sie waz ogrodowy, czyli powiedzmy, ze 50mm srednicy juz by byla ok.
  15. komandos80 odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    Bez sensu. Do Majtczaka i tak Ci wiele brakuje, wiec slawy z tego nie bedzie...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.