-
Kasowanie pikania serwisu w Lovato
Dzień dobry! Ma ktoś może jakiś sposób na wyłączenie tego pikacza, ktory przypomina o serwisie LPG ? Pozdrawiam! Jacek
-
Łączniki stabilizatora-czy prawy i lewy czymś się róznią?
Witam! Na pudełku jest napis R i L ale ja nie widzę żadnej różnicy. Poza tym nawet góra-dół nic nie zmienia. A może ja czegoś nie zauważam? Pozdrawiam! Jacek
-
Ceny LPG/CNG Grudzień 2014
Intermarche Dąbrowa Górnicza al. Piłsudskiego LPG 2,23 ON 4,49 95 4,49 Pozdrawiam, Jacek!
-
Antena sedan
Witam! Coś ostatnio żle odbiera mi radio. przypuszczam, że to coś z anteną. Wiem, że jest to na tylnej ogrzewanej szybie. Bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki czego i gdzie szukać. Pozdrawiam! Jacek
-
Woda kapie na dywanik po stronie pasażera
Witam! W czasie pracy klimy woda skądś kapie na dywanik pasażera. Myślę, że jakis zewnętrzny odpływ jest zatkany albo coś. No ale po co mam wyważać otwarte drzwi, skoro koledzy na pewno wiedzą co to jest i jak to naprawić. Dziękuję i pozdrawiam! Jacek
-
Nie działa mi klima. Co robić?
> Na 90% gaz do klimy uciekł. Bardzo częsty przypadek po zimie, jak w tym czasie nie używałeś klimy. > Sól drogowa (o zgrozo - w tym roku zimy było tyle co kot napłakał a jednak) zapewne przeżarła > przewody. U mnie w Aveo na małym odcinku idą przewody do klimy na samym wierzchu i poszły na > pierwszy front. Tragedii nie ma, trzeba tylko pojechać na warsztat gdzie zajmują się serwisem > klimatyzacji i Ci uszczelnią i potem napełnią. Omijaj warsztaty, które "znają się na > wszystkim" i pojedź do wyspecjalizowanego w klimie, bo będziesz miał pewność, że Ci porządnie > zrobią ;-) > Koszt sprawdzenia + nabicie ok. 300 zł > pozdravka Dzięki za wszystkie porady! Temat już usunięty. Po włączeniu nic się nie działo, bo nie było czynnika i czujnik ciśnienia nie dawał pozwolenia na załączenie sprężarki. Sprawdzenie szczelności i nabicie całej objętości czyli 700ml albo gramów kosztowało mnie 120 zł czyli calkiem znośnie. Pozdrawiam wszystkich wiosennie!!! Jacek
-
Nie działa mi klima. Co robić?
> lampka pali się, ale czy jest charakterystyczne cyknięcie przy włączeniu klimy (z komory silnika) > , jeśli nie to panel odmówił posłuszeństwa No właśnie nic nie słychać. To mój pierwszy samochód z klimą i dlatego nie wiem jaka powinna być reakcja po włączeniu. Jak zdiagnozować i ewentualnie jak naprawić panel. Pozdrawiam!!! Jacek
-
Nie działa mi klima. Co robić?
Witajcie! Pierwszy tak ciepły dzień i pierwsza próba klimy i nic. Zapala się diodka na panelu, ale powietrze leci taki jak na zewnątrz czyli ciepłe. Auto mam dopiero dwa miesiące. Doradźcie jak sprawdzić co jest nie tak. Pozdrawiam!!! Jacek
-
Jak zamocować dojazdówkę?
> No to mało widziałeś.. > Temat nie jest od dzisiaj > Niestety nie mogę znaleźć w historii google tego temtu, ale jest z podobnego czasu > link Dzięki serdeczne za wszystkie porady. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Lacetti sedan a przedtem miałem Nubirę kombi ale jeszcze daewoo. Pozdrawiam!!! Jacek
-
Jak zamocować dojazdówkę?
> Jeśli masz kombi, to nie rozumie trochę. Pomimo butli, która zajmuje miejsce koła, reszta schowków > jest dalej dostępna. Jest zatem miejsce na gaśnicę > A jeśli chcesz wozić dojazdówkę, to zawsze można kupić pokrowiec z rzepami. Rzepy trzymają > dojazdówkę do bagażnika w jednym miejscu. No właśnie czasem rzeczy absurdalnie proste nie przychodzą do głowy. Dlatego tak szanuję kolegów z autokącika. Olśnienie!!! Oczywiście jutro kupię pokrowiec i po kłopocie! Bardzo dziękuję i pozdrawiam!!! Jacek
-
Jak zamocować dojazdówkę?
Niedawno odebrałem autko od gazownika i wszystko super...ALE! Nie wiem co zrobić z tymi szpejami, które do tej pory były pod pokrywą bagażnika. Ten steropian wyrzucę, ale gdzie wsadzić gaśnicę i do czego umocować dojazdówkę? Dzięki za wszelkie podpowiedzi, bo ja nie mam żadnego pomysłu. Pozdrawiam! Jacek
-
Olej GM 5W30 dexos2
> Olej jak olej. Zalecany przez producenta to leję Przejechałem 50 tys i śmiga elegancko Uważaj > na podróby. Bardzo dziękuję za wszystkie porady, ale jak można uważać na podróby ?
-
Olej GM 5W30 dexos2
Znowu głupie pytanie: ten olej jest bardzo tani. Czy ktoś z kolegów go używał i czy można go stosować bez obaw czy może wybrać coś coś droższego? Bardzo się cieszę moim nowym Lankiem i nie chciałbym go zepsuć. Pozdrawiam!! Jacek
-
Jaka butla do sedana?
> fi600x200, a z lekkim naciąganiem wnęki - fi630x200 A litrów to ile wejdzie?
-
LPG tech+barracuda słyszał ktoś o czymś takim?
> LPGTech 224 + Barracudy + KME Tur i jak ktoś to poprawnie zamontuje to będziesz zadowolony. Stag > niestety już jest trochę z tyłu za konkurencja. Miałem i Techa i Staga i tego drugiego już bym > nie chciał. Właśnie taki zestaw poleca mi gazownik. Dzięki kolego, że rozwiałeś moje wątpliwości!!! Pozdrawiam!!! I dziękuję wszystkim za cenne rady! Jacek
jago42
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta