-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Koleżanka już też ma 7lat i nie narzeka. Proste, dobre auta.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
I tego bym się trzymał. A jak zakładasz dłużze użytkowanie to zabezpieczasz dodatkowo. I tyle.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Ja tak czytam i się z tego śmieje. Jednym się nie psują Alfy, innym się psują Toyoty. Czysta statystyka. I w sumie trochę szczęścia.
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Czyli podsumowując. Wszystkie się tak samo psują i najlepiej kupić chińczyka. Też się psuje ale przynajmniej jest tani
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Zapytaj @wladmar . Wytłumaczy Ci że jak jeździsz przepisowo to jest wszędzie tak samo. I tablet ważniejszy.
-
XPENG X9
Ja się też nie znam ale takie rzeczy widywałem 20 lat temu. Może tabletów nie było ale wentylowane siedzenia z masażem jak najbardziej. A najciekawiej będzie jak się coś zepsuje
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
A że czasem odpadnie kierownica czy koło. To feature a nie problem
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
A że wszyscy jeżdżą przepisowo to wszystkie auta tak samo się prowadzą i tak samo hamują. Więc po co przepłacać. Masz 100 % racji
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Pierwszej Dacii Logan dawno nie widziałem
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Ja tu czytałem że ważniejszy jest tablet niż porządne zawieszenie. Więc pewnie opony też
-
XPENG X9
Kupowali Espace i jeszcze większe Toyoty więc na to też pewnie będzie klient. W końcu trzeba jakoś przewieź betoniarkę na stojąco
-
DISCO 4 cieknący słupek A
No właśnie miałem napisać. Że 151 jak na LR to promocja
-
tydzień w [k]omodzie
No tak miałem w starym Subaru dlatego mi się skojarzyło. W nowym nie sprawdzałem ale też mi się wydaję że jak zapnę na 3 to nie jest cały czas 3 tylko maks 3.
-
tydzień w [k]omodzie
Ale to chyba każdy automat ma.
-
XPENG X9
Kiedyś pisałeś że Toyota zbankrutuje bo nie ma elektryków
marcindzieg
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta