Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

DrE_WILL

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Offtop, @Wafer, ile na blacie? :D
  2. DrE_WILL obserwuje zawartość Keengoo
  3. DrE_WILL obserwuje zawartość WoWo001
  4. Z tego co pamiętam, a wymieniali w moim Stilo szybę dwa razy bo trafiałem pechowo na kamyczki to: zdjęli podszybie i plastiki słupków, przebijali się przez uszczelkę na rogu drutem i przejeżdżali po całości - szyba odchodziła. Następnie oczyszczali nieco kanalik, następnie klej, nowa szyba, docisnęli szybę dłońmi, przyklejali taśmę w 4 miejscach dla lepszego trzymania, odstawiasz samochód na 4 godziny, najlepiej na cały dzień i po robocie. Co ważne - panowie od szyb dwukrotnie odklejali mi naklejkę z szyby i cały czas była w doskonałym stanie. Ja jak kupowałem używane samochody to męczyłem się z naklejką godzinami . Jak sam będziesz wymieniał szybę to weź to pod uwagę bo może będzie potrzebny wtórnik. Tu masz film: https://www.youtube.com/watch?v=PBXmD_-wfsY Trzeci raz już edytuję ...ale....szyba tylko oryginalna albo Pilkington..na inne się nie zgadzaj.
  5. Zagadaj tu: Radauskas Posiada w swojej stajni Stilo i czasem tu zagląda, poza tym sam zajmuje się dieslami zawodowo. Co ważne - jest z Warszawy
  6. > typowa przypadłość gumek przy kierunkach. Jak się zrobi cieplej to będzie ok. Sposób na to jest > taki że możesz ta gumową "harmonijkę" wsadzić o jedo zagięcie do środka. Potwierdzam, to działa
  7. DrE_WILL odpowiedział gonziak na temat - Stilo
    > Na zimno czy na gorąco? W lecie na ciepło, w zimie na zimno
  8. DrE_WILL odpowiedział gonziak na temat - Stilo
    > Możecie coś polecić ? Mój bolid jest czarny więc dobrze by było skombinować takie lepidło co by nie > trzeba było malować. Może lepik? Mój ojciec swoją 19 letnią ukochaną Corsę zatyka w podwoziu lepikiem
  9. DrE_WILL odpowiedział WoWo001 na temat - Stilo
    > pytanie: > Czy dla wszystkich wersji mocy był jeden rodzaj sprężarki w silnikach JTD??? Wojtek..a nie można założyć krótkiego paska żeby dojechać do Wawy i Kengoo z Piaseczna by Ci to zrobił pewnie bez wymiany sprężarki?
  10. U mnie tak piszczało jak się rant robił na tarczy - pomogła oczywiście wymiana tarcze+klocki..chociaż jakby to było takie banalne to chyba byś już na to wpadł
  11. DrE_WILL odpowiedział ochkarol na temat - Stilo
    > Foto widział? > Karol wskazuje inne miejsce... > Jakoś nie widzę baranka na krawędzi wnęki drzwi Chyba się nie zrozumieliśmy. No dokładnie. Bo jak zdejmie chlapacze to nie będzie mu piaskować tam gdzie wskazuje obrazek, ale z kolei piaskowanie będzie w miejscu o którym pisałem - tam jak położymy baranka nie będzie widoczny
  12. DrE_WILL odpowiedział ochkarol na temat - Stilo
    Jest też inna opcja. Zdejmujesz chlapacze: rant błotnika oraz spód progu zabezpieczasz barankiem. Pamiętaj, że baranka trzeba sprawdzać nie rzadziej niż raz w miesiącu bo będzie ostro dostawał i będziesz go musiał uzupełniać raz na jakiś czas. Na pewno drzwi już nie będziesz musiał malować
  13. Filtr paliwa, słaba ropa no i na pustym w zimie chyba się nie jeździ
  14. Zaraz Cię nasz moderator poprosi o przywitanie się i uzupełnienie profilu
  15. Na pewno jak brałeś ode mnie samochód to działały
  16. DrE_WILL odpowiedział adimali na temat - Stilo
    Linki były wymieniane jakoś na 5 czy 6 miesięcy przed sprzedażą, przed długą trasą - czy w ciągu 2 lat już byłyby do wymiany? Z tego co wiem to auto chyba garażujesz i linki powinny być ok.
  17. DrE_WILL odpowiedział polo na temat - Stilo
    > ok. dzieki za info panie kolego:D Nie po 2006 tylko już od 2004 roku. Niestety jak nie wyjmiesz i nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział jakie masz. Mój był z 2005 i już były 14.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.