-
Nasze "pierdzidełka"
Mam 193 i koło 120 wagi - Benek daje radę - tylko ja to wiesz, z racji wieku, to już nie zapi3rd@l@m, tylko mnie raczej wiatr popycha
-
Nasze "pierdzidełka"
-
-
-
-
-
Village Peop... Circuit - Świętochowo
Byłem dziś - prawie pół dnia - zabrałem znajomych, grilla i browary - żony nam się ubzryngoliły pilnując kiełbasek, a my z dzieciakami naparzaliśmy po błocie, pagórkach i innych przygotowanych przez Obsługę niespodziankach.... Fajnie - jest kilka ciężkich momentów, ale wiesz, że nie jesteś sam - to bardzo ważne :D
-
Tereny obok Wawy
U mnie ten weekend odpada, bo mam żony urodziny, ale przyszła niedziela ..... Fajny jest już sam dojazd i przeprawa przez strumyk :D
-
Tereny obok Wawy
50PLN i jeździsz ile chcesz
-
Tereny obok Wawy
Wczoraj już kolejny raz odwiedziłem Świętochów Village Circuit pod Tarczynem... Co prawda jeździłem ok. 1,5h, ale byłem za to tak wykończony i ubłocony, że miałem dość :D
-
Tereny obok Wawy
Sprawdzić niebawem zamierzam tyły Maximusa w Nadarzynie - tam jeszcze nie byłem - Kołbiel też mnie nęci - nie powiem :D
-
Tereny obok Wawy
Na Kukli jest fajnie, ale miejscami hardkor - dziś zwiedzałem okolice Łubnej obok Baniochy - tu moje auto spasowało przy pierwszym rowie z wodą - wklejony, zawiśnięty i wyciągany przez Kolegów.... Lajtowo jest natomiast w Dziurze Kalwarii na poligonie
-
Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
Nam w końcu się nie udało przyjechać Niestety teściowa strzeliła focha i nie zabrała z teściem Juniora w gości
-
Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
- Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
Niewykluczone, że też będziemy, ale podobnie - rekreacyjnie- Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
Śmieszny Gość, pozytywnie zakręcony :D- Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
foty na fb- Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
prawda to btw, bardzo dziękuję Kolegom za ciepłe przyjęcie - już myślę nad kolejnym wypadem w to miejsce, jednak wiem na pewno, że torfowiska i głębokie breje zwiedzać będę po podniesieniu auta i zmianie opon p.s. Właściciel Defendera jest z AK? kurna, nawet nie pamiętam imienia, wstyd :D- Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
szkoda - ja chyba zrobię drobny rekonesans w drodze powrotnej od teściów - bez szarpania się i na zupełnym lajcie, rodzinnie... - Świąteczny wypad w teren 25/12/2015
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.