Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Keengoo

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam 193 i koło 120 wagi - Benek daje radę - tylko ja to wiesz, z racji wieku, to już nie zapi3rd@l@m, tylko mnie raczej wiatr popycha
  2. Witajcie! Oto moje chińsko-włoskie wozidło... Moc nie powala, za to gabaryty już tak
  3. DrE_WILL obserwuje zawartość Keengoo
  4. Qrak obserwuje zawartość Keengoo
  5. Keengoo obserwuje zawartość JurekP
  6. JurekP obserwuje zawartość Keengoo
  7. Byłem dziś - prawie pół dnia - zabrałem znajomych, grilla i browary - żony nam się ubzryngoliły pilnując kiełbasek, a my z dzieciakami naparzaliśmy po błocie, pagórkach i innych przygotowanych przez Obsługę niespodziankach.... Fajnie - jest kilka ciężkich momentów, ale wiesz, że nie jesteś sam - to bardzo ważne :D
  8. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    U mnie ten weekend odpada, bo mam żony urodziny, ale przyszła niedziela ..... Fajny jest już sam dojazd i przeprawa przez strumyk :D
  9. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    50PLN i jeździsz ile chcesz
  10. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    Wczoraj już kolejny raz odwiedziłem Świętochów Village Circuit pod Tarczynem... Co prawda jeździłem ok. 1,5h, ale byłem za to tak wykończony i ubłocony, że miałem dość :D
  11. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    Sprawdzić niebawem zamierzam tyły Maximusa w Nadarzynie - tam jeszcze nie byłem - Kołbiel też mnie nęci - nie powiem :D
  12. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    Na Kukli jest fajnie, ale miejscami hardkor - dziś zwiedzałem okolice Łubnej obok Baniochy - tu moje auto spasowało przy pierwszym rowie z wodą - wklejony, zawiśnięty i wyciągany przez Kolegów.... Lajtowo jest natomiast w Dziurze Kalwarii na poligonie
  13. Nam w końcu się nie udało przyjechać Niestety teściowa strzeliła focha i nie zabrała z teściem Juniora w gości
  14. Niewykluczone, że też będziemy, ale podobnie - rekreacyjnie
  15. Śmieszny Gość, pozytywnie zakręcony :D
  16. foty na fb
  17. prawda to btw, bardzo dziękuję Kolegom za ciepłe przyjęcie - już myślę nad kolejnym wypadem w to miejsce, jednak wiem na pewno, że torfowiska i głębokie breje zwiedzać będę po podniesieniu auta i zmianie opon p.s. Właściciel Defendera jest z AK? kurna, nawet nie pamiętam imienia, wstyd :D
  18. szkoda - ja chyba zrobię drobny rekonesans w drodze powrotnej od teściów - bez szarpania się i na zupełnym lajcie, rodzinnie...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.