-
_sky_ zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Kto ma terenowke?
@Bravus To jest ten lift na podkładkach? Jak tak, to sprężyny masz klapnięte. Mój trochę wyżej stał. No chyba, że masz zrobione tak jak ja na początku zrobiłem. Wyjęliśmy z Ryjkiem oryginalne podkładki i wsadziliśmy w to miejsce poli 5 cm wys. Jak się okazało, to i jedno i drugie powinno być zasadzone. Po poprawieniu zupełnie inaczej wyglądał
-
Kto ma terenowke?
No dobra, dzisiaj mój śmietnik zmienił wygląd Tera jest tak Trochę worków złota i diamentów poszło - felgi i opony to jedno, ale przy okazji trzeba było zrobić przedni most.
-
Dzień Dziecka 31.05. CZD Warszawa
Może i resorak, bo skakałeś nieźle I zapraszamy na przyszłoroczną
-
Dzień Dziecka 31.05. CZD Warszawa
Nie za ma co Dobrze, że było nas tak dużo, łatwiej ogarnąć tą ilość szarańczy Było tak samo fajnie jak poprzednie 3 razy Tylko grochówki żal Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie Chociaż z drugiej strony brak grochówki został wynagrodzony zajebiaszczymi kanapkami ze smalcem + ogóry małosolne a potem w przerwie kiełba
-
Dzień Dziecka 31.05. CZD Warszawa
Spoko, to wyjmam antenę z bagażnika
-
Dzień Dziecka 31.05. CZD Warszawa
U mnie cały czas jest w kabinie... Ale antena w bagażniku A po co brać CB? Jako atrakcję dla dzieciaków, żeby mogły sobie pokrzyczeć do siebie?
-
-
Dzień Dziecka 31.05. CZD Warszawa
Tyż będę No chyba, że jakiś cóś mi wypadnie, ale nie przewiduję takowego
-
Płyty G-K, stelaż - robimy schowek.
Długo robię, bo tylko w soboty/niedziele... Gość bardzo fajnie tłumaczy i pokazuje. Tylko trochę wk...y jestem, bo na to co on robi w kilka minut ja potrzebuję godzinę i lepiej :D Ale porady konkretne i przydają się
- co sądzicie o tym aucie
-
Płyty G-K, stelaż - robimy schowek.
Super! Dzięki!
-
Płyty G-K, stelaż - robimy schowek.
Fajne, dzięki
-
Płyty G-K, stelaż - robimy schowek.
Hejka! Podpowiedzcie, dobrzy ludzie, jak tu zmajstrować schowek na to i owo w pomieszczeniu "gdzie król piechotą chodzi". Część ścian już pokryta płytami G-K i dotarłem do miejsca, gdzie jest zaplanowany schowek na szpeje typu drabina i deska do prasowania. Wymiary jakie musi mieć (te do wykorzystania do przechowania) to, powiedzmy, 160 cm wysokości, 60 cm szerokości i 30 cm głębokości. Jakie profile U zastosować? jak to cholerstwo przymocować do ściany/podłogi i w ogóle? Do tego jeszcze ma być zrobiony sufit z opcją chowania na nim różnych lekkich bambetli Pierwszy raz bawię się w taką partaninę i chcę zostać bohaterem w swoim domu
-
Village Peop... Circuit - Świętochowo
Jutro to ja nie dam rady Dziobię u żony, żeby dała mi zezwolenie na wyjazd w Bieszczady
-
Village Circuit w najbliższą sobotę? - grupa wawa i okolice
Znowu fajnie było Chłopaki zmajstrowali nowy zjazd/podjazd. Dosyć stromo Podczas pierwszego zjazdu jakoś tak dziwnie mi było, no dobra, miałem cykora Łezkę, w której boka zaliczył UAZ, udało mi się pokonać. Podpuszczali mnie jeszcze do pokonania jednej rynny wodno-błotnej, ale tam odpuściłem No i udało się poznać osobiście kolegę @@dellti . Szkoda że tak krótko razem pojeździliśmy, może następnym razem (ale to już raczej w przyszłym miesiącu)? ps. @@dellti , fajny ten Twój Patrol
-
Village Circuit w najbliższą sobotę? - grupa wawa i okolice
Jutro będę.