Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ryjek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ryjek odpowiedział Danielpoz. na temat - Kącik 4x4
    5.9?
  2. I po imprezie @sky, @tomirek, @szyman jeszcze raz Wam dziękuję że byliście. Dzieciaki mega zadowolone, wieczorem dzwonił do mnie dyrektor ośrodka i dziękował za poświęcony czas, paliwo, samochody..... Zapowiedziałem że za rok znów będziemy Nie mam zdjęć ale Tomir małą relację zrobił to może tu wrzuci. A jak nie wrzuci to za rok można będzie samemu się przekonać jaką frajdę daje jazda autem terenowym dzieciakom z mniejszą bądź większą niepełnosprawnością.. Andrzej
  3. Atrakcji dla takiego będzie bardzo dużo, pod warunkiem że będzie mógł sam trochę pobyć (jak Ty będziesz jeździł z dzieciakami). Teren jest spory ale cała impreza jest w miarę skupiona wokół "amfiteatru" więc łatwo mu będzie pokazać gdzie ma się kierować żeby nas znaleźć. W razie czego będzie moja siostra do pomocy przy dzieciakach to jakby szukał ojca to może do niej uderzyć a ta go uspokoi i pokaże skąd się auto z rodzicielem pokaże.
  4. ile ma lat?
  5. UWAGA - spotykamy się o 9.45 na parkingu LIDLa przy ul. Pożaryskiego 28 (na wprost skrzyżowania z Hafciarską). Tuż przed 10.00 musimy ruszyć do ośrodka więc gdyby ktoś się miał spóźnić to niech jedzie bezpośrednio do ośrodka (Hafciarską cały czas prosto aż po prawej będzie znak że wjazd tylko dla aut imprezy 4x4) lub dzwoni do mnie - 506081783. Do zobaczenia w środę Nie mogę edytować głównego posta więc jakby któryś z ogólnie nam panujących mógł to tam jakoś podpiąć to byłbym wdzięczny
  6. Można brać CB - pamiętam jak w 2012 śpiewały "Koko, koko, Euro spoko" pomiędzy autami :D
  7. Ano tak - zjeżdżają tam dzieci z innych ośrodków TPD. Na szczęście są nie tylko terenówki bo inaczej byłoby słabo. W tygodniu mało ludzi może podjechać. Raz było 12 aut a tak to około 8.szt.
  8. Nie będzie, każde auto się liczy. Dzieciaki wsiadają do każdego
  9. UWAGA - spotykamy się o 9.45 na parkingu LIDLa przy ul. Pożaryskiego 28 (na wprost skrzyżowania z Hafciarską). Tuż przed 10.00 musimy ruszyć do ośrodka więc gdyby ktoś się miał spóźnić to niech jedzie bezpośrednio do ośrodka (Hafciarską cały czas prosto aż po prawej będzie znak że wjazd tylko dla aut imprezy 4x4) lub dzwoni do mnie - 506081783. Do zobaczenia w środę Cześć Jak co roku organizujemy Off-roadowy Dzień Dziecka w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki "Helenów" (ośrodek mieści się na wprost Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie). Standardowo termin jest "jadowity" bo w środku tygodnia - tym razem jest to 31.05.2017. Będziemy wozili dzieciaki (będzie ich baardzo dużo, ponad 1500 szt.) standardową trasą (@Sky i @Tomirek byli i mogą potwierdzić że każde 4x4 przejedzie bez zapinania reduktora). Prośba o zastanowienie się czy ktoś z Was nie mógłby poświęcić tego dnia urlopu dla niepełnosprawnych dzieciaków. Impreza będzie w godzinach od 10 do mniej więcej 15-16. Można zabrać swoje pociechy - dla dzieci jest tam zawsze masa atrakcji - oraz małżonki, dziewczyny, kochanki (ważne żeby się znały i lubiły ) bo każda osoba nie będąca kierowcą przyda się do dyscyplinowania długiej kolejki szarańczy. Pozdrawiam i do zobaczenia. Andrzej
  10. No to i ja się pochwalę - do 4x4 dołączyły 2oo w postaci Hondy Transalp 600. Póki co, od września, zmieniłem opony, kanapę i czekają już grzane manetki, dodałem dodatkowe lampy...
  11. ryjek odpowiedział _sky_ na temat - Kącik 4x4
    Widziałeś film Bartka? Jechaliśmy w turystyku
  12. ryjek odpowiedział _sky_ na temat - Kącik 4x4
    No dobra - ja odpadam. Auto będzie gotowe dopiero w środę (przyszłą) i nie zdążę go poskładać do soboty. Także miłej zabawy Wam życzę - będzie na pewno fajnie
  13. ryjek odpowiedział _sky_ na temat - Kącik 4x4
    Ja też wczoraj byłem zobaczyć co w trawie piszczy - dziwne mam auto - nie ma dziur
  14. ryjek odpowiedział _sky_ na temat - Kącik 4x4
    Jeszcze jakby kasą sypnęła....

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.