Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SieneK

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. SieneK odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    jeśli chodzi o diesla to 3.0 V6 CRD to jedyny słuszny diesel w JEEPie
  2. znaczy się ... będzie padało
  3. najgorsze rozwiązanie do targania ciężkich przyczep, szczególnie kiedy ciągniesz pustym pełną przyczepę ...
  4. SieneK zmienił swoje zdjęcie profilowe
  5. SieneK odpowiedział grogi na temat - Toyota Prius
    Mnie do histerii doprowadza wymiana żarówek mijania
  6. SieneK odpowiedział CCinek na temat - Kącik 4x4
    hmm ... może w tej kolejności: - perforacja - elektryka - zawieszenie - silnik/skrzynia - ... sito jak masz szyber
  7. po pierwsze - to prawo nie działa wstecz po drugie - zakwalifikować można to jako nieumyślne naruszenie PoRD jeżeli udowodni, że w czasie obowiązywania zakazu nie korzystał z pojazdu to: pierwsze + drugie = wygrana sądzie
  8. a to nie kierowca odpowiada za załadunek, rozmieszczenie towaru, jego zabezpieczenie i wagę?
  9. się nie da no chyba że mieli jeszcze tablicę T6 ... z przebiegiem drogi grubej i cienkimi :D
  10. SKP

    SieneK odpowiedział SieneK na temat - Motokącik
    nie wiem bo musiałem już jechać ale poprzedni musiał przejść skoro miał krajowe blachy
  11. SKP

    SieneK odpowiedział SieneK na temat - Motokącik
    ale przednie pozycyjne nie mogą być zółte a tylne kierunkowskazy czerwone, świecące na czerwono
  12. SKP

    SieneK odpowiedział SieneK na temat - Motokącik
    a to nie należy auta dostosować do przepisów obowiązujących w danym kraju?
  13. SKP

    SieneK dodał temat w Motokącik
    Ostatnio miałem przyjemność skorzystania z usług SKP. Po mnie w kolejce stał hammer, taki cywilny sprowadzony z usa. Z przodu "ksenony" i układ "cienia" świateł na wrotach od budynku SKP: \___/ \___/ Przednie kierunkowskazy świecą się razem z postojowymi na żółto. Tylne kierunkowskazy - czerwone. Wszystkie szyby prócz przedniej przyciemnione praktycznie na czarno. Tablice rejestracyjne polskie. Ciekawe ile w dowód wsadził aby przegląd przejść?
  14. SieneK odpowiedział Majkiel na temat - Uno
    tak, zaciski od palio i płaskie odważniki i nie w śladzie zacisku bo 1mm prześwitu było :D
  15. jeżeli ma w dowodzie rejestracyjnym zapisane jako samochód ciężarowy to traktowany jest jak ciężarowy o DMC wynikającym z DR.
  16. SieneK odpowiedział wald0 na temat - Motokącik
    no przewody tak ale osłonę miałem nową bo maglownicę wymieniałem :D

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.