Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

To Mirek

moderator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jop, z kreta jest więcej pożytku niż szkód :) U mnie się wyniosły bo psiaki im przeszkadzały.
  2. Dorzucę 3 grosze: mam rolety zewnętrzne elektryczne jak i mechaniczne. Fajny bajer choć i tak częściej używam rolet wewnętrznych takich plisowanych zasuwanych zarówno z góry jak i z dołu, zwłaszcza jak dni są dłuższe, bo te zewnętrzne zaciemniają mocno pomieszczenie. Mechaniczne są o tyle wygodne, że opuszcza się je i podnosi błyskawicznie. Te sterowane elektrycznie są powolne - dlatego najlepiej wybrać opcję sterowania przez wifi i programowania zamykania/otwierania, tak żeby nie bawić się w klikanie w smarku czy przyciskiem na ścianie.
  3. zamiast osb papę a na to jeszcze raz gumoleum? Mata garażowa - u chińczyków takie w płachtach 2x5m koło stówki kosztują np. coś takiego: bardzo duża mata garażowa 87.79 x 204.72 cala wytrzymała - Temu Poland albo taka piankowa mata jak na śiłkach - ale to pewnie drożej wyjdzie
  4. To poszukaj może jakiś elektrycznych odstraszaczy z wibratorem - to się sejsmiczny odstraszasz nazywa, bo te butelki działają właśnie na zasadzie stukania i drgań. Te sejsmiczne odstraszacze nawet niezłe opinie mają. Ostatecznie można do sexshopu po wibratory się wybrać
  5. Bracki powkładał w ziemię takie stukające wiatraczki z butelek. Pomogło. PS. Masz leniwe Buldożki. Mogę wypożyczyć Ci moje mopy Mają już na koncie kilka zaskrońców, kilka myszy czy innych nornic, kreta też już upolowały. Są lepsze od kota i zauważyłem, że nawet w jakiś sposób współpracują. Jedno wypłasza, a drugie killuje Obecnie na działce kretów brak
  6. Podobno dobry jest Xiaomi Vacuum Cleaner Mini ja w samochodzie mam najtańsze badziewie z Aliexpress kupione za 17 zeta. Maleństwo o połowe mniejsze niż wkrętarka akumulatorowa i też daje radę. Piasek, kamyczki wszystko wciąga, tyle że pełne naładowanie starcza na jakieś 5, max 7min ciągłej pracy na największym ssaniu
  7. Sztuczne mam w Warszawie na balkonie. Fakt, że ładne, ale to jednak tak samo jak z noszeniem klonów Rolexa. Niby wygląda tak samo i różni się tylko logiem, a jednak człowiek wie, że to nie to samo...
  8. Wiem, można Gugla zapytać, ale ja wolę popytać praktyków - może coś hodujecie w donicach na tarasach? Jakieś proste, niezbyt wymagające roślinki dla amatora na taras o wystawie południowo zachodniej? Oprócz tuj coś polecicie? Zdjęcie z neta dla uwagi
  9. Się proszę nie śmiać. Do tej pory używałem tylko najzwyklejszy kominek otwarty z rusztem. Obsługa ogranicza się do dorzucania drewna. A teraz trochę techniki i się człowiek pogubił. Kominek ma jakieś 3 dźwignie. Jedna z boku, dwie od frontu. Coś tam się przestawia w środku jak się nimi rusza. Domyślam się, że to do sterowania przepływem powietrza, ale dlaczego aż trzy wichajstry? 🤣 Na pewno nie do popielnika, bo popielnik jest w formie wyciąganego od góry kosza. Na razie biokominek wstawiłem, ale drewnem też chciałbym przepalić i kurde się pogubiłem Helpunku!
  10. W skrzynce narzędziowej znalazłem Frazera 777. Chyba leżał tam bardzo długo, bo zdążyłem o nim zapomnieć no i baterie ma martwe. Kupię nowy komplecik i wypróbujemy
  11. W domku na działce mam taki za kilkanascie zeta z Ali i tez daje radę, ale tam drewniane ściany mam. Ciekawy jestem jak o jest jak przewody sa zabetonowane w ścianie.
  12. Wyszukiwarka odnajduje tematy mające ponad 10 lat to pozwolę sobie odświeżyć temat. Czeka mnie wywiercenie kilku otworów w nowym mieszkaniu więc pojawił się temat detekcji przewodów. Czy możecie polecić jakiś wykrywacz przewodów napięciowych i rur od instalacji wodnych, choć w dobie rur plastikowych chyba to trudny temat, więc skupmy się na przewodach a rury niech będą sprawą drugorzędną. Budżet - powiedzmy 150, max 200PLN, choć w tych starych wątkach polecano taniego Frazera 777 za 30-40 zeta. Ale od tych polecajek minęło już wiele lat i może jest coś dużo bardziej miarodajnego?
  13. To Mirek odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    aha, następny fanboj... Można tylko dobrze albo wcale? Nudni jesteście jak ta cała nudna Formula To chyba opuszczę to zacne grono. Dotykajcie się siurkami beze mnie
  14. To Mirek odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    czyli nie można mieć innego zdania niż Twoje jedynie słuszne, bo to marudzenie? Weź kilka głębszych oddechów, może zjedz snickersa
  15. To Mirek odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Dla mnie F1 się kończy i z roku na rok stacza w dół. I nie jest to marudzenie, po prostu oglądam od czasu, gdy w latach 90. transmitował to Canal Plus i widzę co się z tym sportem dzieje na przestrzeni lat. I tak, chyba przerzucę się na coś innego, bo F1 jest nudna jak flaki z olejem... Powinni zrobić wszystko w stylu Monaco czy Las Vegas, gdzie ściganie schodzi na jakiś bardzo daleki plan i mogliby do woli pompować swoje ego i dotykac się siurkami.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.