-
Flanel zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
Zakupiony, dziękować
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
Akurat ta funkcja jest mi zbędna.
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
To o jakieś 30 piw więcej, więc odpuszczę JULA
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
Ok, pokrywa się z innymi poleceniami, więc pewnie będzie ten, dziękuję.
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
Ze wskazaniem na...?
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
Na dzisiaj? W Biedronce nie widziałem. Aldi muszę poszukać. A coś niesezonowego, od ręki? edit - u mnie Aldika niet.
-
Jaki prostownik 12V, zamiast LIDLowego?
Do sporadycznego ładowania akku z nissan note benz 1.4 Tego lidlowego nie znalazłem, więc co w zamian?
-
elektroniczny wegorz obserwuje zawartość Flanel
-
Flanel obserwuje zawartość elektroniczny wegorz
-
-
-
-
[Manual] Montaż obrotomierza - Renault Twingo II
> daj mi lysego podenerwowac to kara za piatkowe niepiwo Sza! Gotowe
-
[Manual] Montaż obrotomierza - Renault Twingo II
> a zdjęć dalej nie mamy No przeca tłumaczyłem co i jak wczoraj
-
NOTE 1.4 - po wymianie akumulatora...
Wcześniej tego nie było, a po wymianie się pojawiło. Między zegarami jest czerwona ikonka - symbol samochodu a w nim kluczyk. Kiedy gaszę silnik, wyciągam kluczyk - ikonka zapala się i gaśnie. Po zamknięciu auta, i zazbrojeniu - nadal miga. Nie przestaje. Czegoś nie aktywowałem po podłączeniu nowego akku? Czy też, jak pisza na forum nissana - to aktywny immobiliser, i wcześniej widocznie (?) nie był aktywny?
-
Nissan Note 1,4 (2006) gaz?
> Jezeli to ten sam co micrach K12 to regulacja zaworów płytkami jak pamietam, także trzeba bedzie to > kontrolować, rozrząd na łancuchu ktory lubi się wyciągać i troche kosztuje $. Ekhm, tak, no tego, ten. Dzięki wszystkim za podpowiedzi
-
Nissan Note 1,4 (2006) gaz?
Witam serdecznie Zakupiłem dla mojej kobiałki takie oto cudo. Auto pewne, od mojej siostry Moja kobiałka, będzie tym dyliżansem powozić średnio 1400 km miesięcznie ( jazda poza miastem - na wioskę ). Patrząc na to - myślę o instalacji gazu ( instalacja lepsiejsza została mi wyceniona na 2800 pln ). Koszt ten zwróci się w/g moich kalkulacji maksymalnie po roku czasu. Auto przewiduję użytkować minimum 6 lat. Są jakieś przeciwwskazania? Tudzież sugestie?
-
Nissan Note 1,4 (2006) gaz?
Witam serdecznie Zakupiłem dla mojej kobiałki takie oto cudo. Auto pewne, od mojej siostry Moja kobiałka, będzie tym dyliżansem powozić średnio 1400 km miesięcznie ( jazda poza miastem - na wioskę ). Patrząc na to - myślę o instalacji gazu ( instalacja lepsiejsza została mi wyceniona na 2800 pln ). Koszt ten zwróci się w/g moich kalkulacji maksymalnie po roku czasu. Auto przewiduję użytkować minimum 6 lat. Są jakieś przeciwwskazania? Tudzież sugestie?
-
Czym (tańszym) zastąpić Selenia 20K ?
> Prawie od zawsze jeżdżę na Mobil 10w40 Mam złe wspomnienia z Astry G - chlapał bardziej niż taki Valvoline..
-
Czym (tańszym) zastąpić Selenia 20K ?
> [OT] to auto więcej stało niż jeździło, czy zgubiłeś jedno zero? To auto ojca. Jeździło od czasu do czasu nad jezioro i z powrotem. Po mieście ojciec auta nie uznawał. A potem stało 2 lata w garażu, bo zdrowie nie pozwoliło - przejąłem auto rok temu przy stanie 68000 > Co do tematu, ja leję LOTOSA od wielu lat do wszelkich aut. > Jakoś tak z przyzwyczajenia. Ale pewnie i ORLEN by zły nie był.