Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KJO

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. KJO odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    No i mamy P3 dla Gasly'ego. Pozostałe wyniki utrzymane bo tylko Alpine zgłosiło sprzeciw w regulaminowym czasie
  2. KJO odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Z tego co czytałem to zostało wytłumaczone jak przejechanie lini wpływało na przekroczenie prędkości które działało na zasadzie pomiaru przejechanego odcinka. Ściąłeś ten zakręt = pomiarowy odcinek przejechałeś za szybko. Dużo kar się posypało ale jakoś Kimi, Hadjar itp potrafili wjechać bez kary :) Ciekawa sytuacja z Jerzym. Ja typa nie lubię generalnie i widać że było zamieszanie w pitlane ale kurcze powiedzieli mu żeby nie zjeżdżał do boksu na zmianę opon a on jak pipa zjechał :)
  3. Ja strasznie chorowałem na pacyficę. Dla rodziny 2+2 jak dzieci jeszcze siedzą w fotelikach to chyba idealny samochoód. Gdyby to tylko sprzedawali w europie i można byłoby pójść do salonu i sobie ją kupić, bajka. Ale jakoś nie miałem psychy na zabawę ze ściąganiem ulepów ze stanów czy z kanady...
  4. To prawda ale też są przyzwyczajeni i często odpinają klemy jak poprosisz + sprawdzą akumulator jak będziesz chciał odebrać samochód, Na takich długoterminowych parkingach samochody są parkowane zderzak w zderzak. Kiedyś trzymałem samochód na takim parkingu to trzeba było 24h wcześniej zgłosić, że chce się odebrać samochód żeby mogli go odkopać ;)
  5. To jest urban legend, jedyne co może zyskać w takiej sytuacji to, że nie straci prawka od ręki, jak sąd nawet za 3 lata uzna, punkty się należały to liczy się stan na popełnienie wykroczenia i prawko w takiej sytuacji leci. Dodatkowo warto pamiętać, że punkty się zerują rok po zapłaceniu mandatu (oczywiście jak stracisz prawko to punkty też się zerują) wiec tak kombinując można się załatwić na wiele sposobów (np miałeś 10 pkt, dostałbyś 10 a teraz masz 15 dostajesz te zaległe 10 i prawko leci...) W moją żonkę kobitka wjechała i też tym patentem próbowała obronić prawko i trochę jej nie pykło :D
  6. Odpowiedź, to zależy :) Jak miałem finansowanie w VWFS to brałem "u nich", ogarniała to kobitka z salonu w którym brałem samochód, od dwóch lat samochód wykupiony ale dalej biorę u nich bo wychodzi tyle samo co na mieście
  7. KJO odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Marko musiał polecieć, z jednego prostego powodu. Jego poczynania za mocno zaczęły odbiegać od wizji jaką chce prezentować globalnie redbull jako firma. Nie po to ładują miliardy dolarów w różnego rodzaju aktywności sportowe żeby ktoś ich kojarzył z podstarzałym dziadkiem który jedzie pod Hadjarze, że popełnił błąd i się popłakał.
  8. wpisz na stronie VW https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-akcesoria-i-aktualizacje/informacje-o-twoim-samochodzie/vin-check.html#vin-input Bezprzewodowego raczej nie będziesz miał w 2018 roku bo to weszło w okolicach lifta razem z radiami MiB3, Jak masz dostęp do auta to naciśnij przycisk APP na radiu po prawej stronie i będziesz wiedział czy ta opcja jest wykupiona czy trzeba odblokować...
  9. ja bym pogonił to jak naszybciej
  10. Dla mnie awaryjne to takie, które potrafi się rozsypać nazwijmy to be zapowiedzi. Taki był np p307, kupiony jako 3 latek używany kolejne chyba 6 czy 7 i laweta była grana przynajmniej raz w roku. Jak po nim przesiadłem się na paska b6 w tdi (na cr) to po mimo tego że był kupiony jako 4 letni z nalotem 170kkm i zrobiłem nim przez 8 lat kolejne 120 (głównie po mieście) to pomijąjąc fakt, że go ruda zeżarła jak wszystkie b6stki to mechanicznie był jak dzwon, raz dwumas przy 200kzł. tak to przy przeglądzie co roku jakaś końcówka albo wahaczyk i tyle. No akumulator co 2-3 lata do wymiany ale to wynik krótkich przelotów po mieście. DPF, wtryski itp fabryka.
  11. About OBDeleven's SFD unlock We've created an SFD auto-unlock feature to simplify the use of SFD protection, or, in other words – make SFD protection nearly invisible. If SFD auto-unlock is turned on and you try to change long coding, adaptation, or use One-Click Apps in a locked control unit, the OBDeleven app will automatically request the SFD token from Volkswagen servers, unlock the control unit, and apply the changes you want.
  12. Zmień mechanika Ten sam płacz był jak się SFD pojawił, teraz nawet głupi obd11 bez problemu ogarnia łączenie się z serwerami, tokeny itp. To samo będzie z sfd2.
  13. Punktowo zdecydowanie. Położone jest to bardzo dobrze bo to nie ja robiłem tylko majster, który stawiał resztę domu ale tak się umówiliśmy że część prac w stylu wyszpachlowanie tego i zabezpieczenie powierzchni drewnianych to ja zrobię a on na koniec wjedzie z łazienką, parapetami, schodami itp na wiosnę
  14. KJO odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    Bo kiedyś były bardziej liberalne przepisy. Raz, że można było wnioskować o skrzynkę i nikt się teoretycznie nie pytał po co ci skrzynka, a dwa, Energetyka wychodziła z założenia, że jak już ciągnie druta i buduje transformatory to lepiej zabezpieczyć cały obszar. Tylko potem ludzie nie przejmowali skrzynek bo po co płacić 600zł za przyłączenie jak działka stoi i teraz jest jak jest czyli kijowo 😄
  15. Taa, niestety wkopaliśmy się z prądem bo działkę kupiliśmy jako uzbrojoną w prąd, tylko okazało się że 2006 roku poprzedni właściciel nie ogarnął papierologii i pomimo tego, że mamy własną skrzynkę to on jej nigdy nie przejął od energetyki i teraz się z nimi boksujemy o to żeby łaskawie nas przyłączyli do sieci.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.