-
Jawa 350 TS 638.1 1989 by Wojtas_BB
Który to zakręt był taki niemiły?
-
Czy nowa pompa może aż tak rzezić?
Dźwięk przerażający Minęły dwa miesiące. Czy to jeszcze żyje?
-
-
Jawa 350 TS 638.1 1989 by Wojtas_BB
Bajeczna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dlaczego nie 500e?
Spytaj Pięknego Michała czy wali, chłop zwalisty a sobie chwali. Założenie bezzasadne, czysto teoretyczne, rym przypadkowy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dlaczego nie 500e?
To nie wada tylko cecha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Silniki w nowym Tipo
MiTo czyli bardziej fantazyjne Punto. I jednak 1.3 JTD Multijet, który wg jednego z pierwszych postów nie jest JTD. Jak by się postarać to pewnie znajdzie się i JTDm2.
-
Silniki w nowym Tipo
- Koniec ery galopującego downsizingu?
A czy w tych maleństwach nie ma przypadkiem shift lighta, którego trzeba się słuchać by palił ile powinien?- Pierwsza jazda ARG czyli randka z Julką
Tak z czystej ciekawości: jeśli Giulię nazywasz Julką, to jak zdrabniasz Giuliettę?- przegląd SKP
Chyba nie zrozumieliśmy się - mam na myśli auta które od lat nie mają badania i mieć nie będzie bo jeszcze ich "czas" nie nadszedł. Nie każdy samochód jest narzędziem, niektóre są "zabawkami", które powstają latami. Wprowadzenie obowiązku posiadania ważnego badania na auto które nie jeździ absolutnie niczego nie poprawi, a jedynie utrudni niektórym życie. Jeżeli już wprowadzamy taką bzdurę, to za czymś takim powinna iść możliwość oddania tablic w depozyt, czytaj: czasowego wyrejestrowania pojazdu, i to każdego, a nie tylko ciężarowego czy ciągnika rolniczego.- przegląd SKP
No świetnie, tylko co to zmienia? I tak powinno przyjechać na lawecie i tak. Tymczasem na nowym rozwiązaniu nie zyskuje nikt poza kiesą 500+, a tracą ci, których auto (zazwyczaj nie jedyne) z różnych względów nie jest w danej chwili naprawione/kompletne/ukończone, w związku z czym wcale nie mają zamiaru nim jeździć bez "pieczątki".- przegląd SKP
To, że płacić będę przed, a nie po, to akurat mnie nie robi. Natomiast gotuje się we mnie jak słyszę o wprowadzeniu OBOWIĄZKU posiadania ważnego badania technicznego i o karach za spóźnienie w jego przeprowadzeniu. No k...! Bo potknę się o samochód w stojący bez ważnego badania w garażu i będę musiał z własnej kiesy wypłacić sobie odszkodowanie...- Aston Martin Nebula
AM-RB 001? Znaczy dziecko Aston Martina i Mikrotika? A tak na serio: jako samochód wyczynowy - fajny. Ale jako Aston Martin - nie. Nie dopatrzyłem się ani jednej cechy wzornictwa charakterystycznej dla tej marki .- Czujnik ABS Punto I
A Barchetta i Lancia Y nie będą miały takiego samego?- [KzAK] Nowe lub max 2 letnie do 50/70 k pln
Z podwyższonych kompaktopodobnych może jakiś Nissan Kaszkaj? Albo wydłużone SX4? Tiru-riru, tapa-tap-tap. - Koniec ery galopującego downsizingu?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.