- Seicento tuning
-
Rarytasy które ciężko dostać.
-
Pytania w celu weryfikacji cc
SC 1,1 było produkowane od konca 98 r ja np. mam kwiecien 99
-
Rarytasy które ciężko dostać.
Zajeb...ste
-
Jazda cross legalność
Bardzo się mylisz jak nie ogrodzone to nie znaczy ze publiczne. Prywatne tez są nieogrodzone i jest tego naprawde sporo sam mam prawie hektar nieogrodzonych nieużytków i co to znaczy ze sa publiczne? Homologacja jest wymagana tylko na drogach publicznych przeczytaj sobie definiecje drogi publicznej
-
Jazda cross legalność
No raczej miałem na myśli swoje nie cudze i tym bardziej nie takie pola które ktoś uprawia tylko nieużytki
-
Rarytasy które ciężko dostać.
Mam czerwone pasy z CC ale nie na sprzedaż
-
Jazda cross legalność
A ja odpowiem wprost przeciwnie Jeśli chłopak ma możliwośc jazdy po polach na których nie ma innych pojazdów i nie jest to po ulicy to niech sie uczy. Co innego jak ma zamiar latać po drogach publicznych lub lasach państwowych to zdecydowanue odradzam. Sam pierwszego małego quada 110cm kupiłem młodemu jak miał 8 lat. Pózniej w wieku 10 miał crosa chińskiego 125 ale nie nadążałem go naprawiać wiec po roku kupiłem mu zipp VZ-5 (w porównaniu do crosa kawał maszyny) z silnikiem 250. . W wieku 13 lat kupiłem mu Domintora ale 500 a Zippa przejeła moja stara bo złapała bakcyla i postanowiła zrobic prawko A więc latali po polach razem. Teraz młody ma 15 lat i zupełnie stracił zainteresowanie jazdą. Nie połamał się a na wet sie nie poobijał. Moto ma lepiej opanowane jak jak po 20 latach więc uważam że wszystko zależy od okoliczności i indalnyych warunków.
-
wąż podciśnienia Punto 1,4 16V
Witam Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy w Punto 1,4 16V oprócz przewodu podciśnienia idącego z kolektora do serwa jest jakiś wężyk na którym tez jest podciśnienie w kolektorze ssącym. Chcę podłaczyć sobie wskażnik podciśnienia w kolektorze ssącym a;e nie chce ciąć tego plastikowego oryginalnego wężą z kilku powodów. Po pierwsze jest znacznie grubszej średnicy niż ten do wskaźnika no i to jest plastik wiec ciężko będzie go uszczelnić. W Punto 1 jest taki właśnie cieniutki idacy z kolektora do czujnika i tam nie było problemu z wpięciem. Jeśli jest możliwośc wpięcia sie gdzieś indziej niż w ten przewód co opisałem to bede wdzieczny za podpowiedż najlepiej z fotką o który weżyk chodzi
-
czujnik temperatury w lusterku (porada dla potomnych)
poza tym oryginalny czujnik łaczy sie w drzwiach wiec dużo roboty
-
czujnik temperatury w lusterku (porada dla potomnych)
Obecnie jak szukałem to najtaniej znalazłem za 160
-
czujnik temperatury w lusterku (porada dla potomnych)
Witam Jakby komuś kiedyś padł czujnik temperatury zewnętrznej w Punto 2 ten co jest w lusterku to można go zastąpić czujnikiem z termometra akwarystycznego z aliex... za 8 pln tylko z sondą na kablu .Trzeba uciąc kabelki i dolutować do fabrycznych z lusterka działa sprawdzone
-
Pilna pomoc o przełożenia skrzyni biegów
Dzięki bardzo mi to pomogło bo okazuje sie ze 1,4 i 1,2 sporting ma takie same przełożenia a róznica w prędkości na poszczególnych biegacch wynika z róznicy w srednicy kół i opon
-
Pilna pomoc o przełożenia skrzyni biegów
Witam Czy ktoś dysponuje książka dotyczaca fiata punto 2 po lifcie gdzie podfane sa przełożenia skrzyni biegów punto 1,4 95Km sporting bo przekopałem cały internet i nic nie znalazłem a padła mi skrzynia mam do kupienia od 1,2 sportinga ale nie wiem czy ma takie same przełożenia. Bede wdzieczny bo sprawa dość pilna
-
Kawasaki 250 Eliminator pytanie do posiadaczy