Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bolekatepl

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. bolekatepl odpowiedział milos1 na temat - Centomania
    Nie warto iść w 1,1 po taniości to 1,2 Punto/Palio droższa opcja 1,4
  2. Miałem takie kierunki ale poszły do innego centomaniaka
  3. SC 1,1 było produkowane od konca 98 r ja np. mam kwiecien 99
  4. Bardzo się mylisz jak nie ogrodzone to nie znaczy ze publiczne. Prywatne tez są nieogrodzone i jest tego naprawde sporo sam mam prawie hektar nieogrodzonych nieużytków i co to znaczy ze sa publiczne? Homologacja jest wymagana tylko na drogach publicznych przeczytaj sobie definiecje drogi publicznej
  5. No raczej miałem na myśli swoje nie cudze i tym bardziej nie takie pola które ktoś uprawia tylko nieużytki
  6. Mam czerwone pasy z CC ale nie na sprzedaż
  7. A ja odpowiem wprost przeciwnie Jeśli chłopak ma możliwośc jazdy po polach na których nie ma innych pojazdów i nie jest to po ulicy to niech sie uczy. Co innego jak ma zamiar latać po drogach publicznych lub lasach państwowych to zdecydowanue odradzam. Sam pierwszego małego quada 110cm kupiłem młodemu jak miał 8 lat. Pózniej w wieku 10 miał crosa chińskiego 125 ale nie nadążałem go naprawiać wiec po roku kupiłem mu zipp VZ-5 (w porównaniu do crosa kawał maszyny) z silnikiem 250. . W wieku 13 lat kupiłem mu Domintora ale 500 a Zippa przejeła moja stara bo złapała bakcyla i postanowiła zrobic prawko A więc latali po polach razem. Teraz młody ma 15 lat i zupełnie stracił zainteresowanie jazdą. Nie połamał się a na wet sie nie poobijał. Moto ma lepiej opanowane jak jak po 20 latach więc uważam że wszystko zależy od okoliczności i indalnyych warunków.
  8. Witam Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy w Punto 1,4 16V oprócz przewodu podciśnienia idącego z kolektora do serwa jest jakiś wężyk na którym tez jest podciśnienie w kolektorze ssącym. Chcę podłaczyć sobie wskażnik podciśnienia w kolektorze ssącym a;e nie chce ciąć tego plastikowego oryginalnego wężą z kilku powodów. Po pierwsze jest znacznie grubszej średnicy niż ten do wskaźnika no i to jest plastik wiec ciężko będzie go uszczelnić. W Punto 1 jest taki właśnie cieniutki idacy z kolektora do czujnika i tam nie było problemu z wpięciem. Jeśli jest możliwośc wpięcia sie gdzieś indziej niż w ten przewód co opisałem to bede wdzieczny za podpowiedż najlepiej z fotką o który weżyk chodzi
  9. poza tym oryginalny czujnik łaczy sie w drzwiach wiec dużo roboty
  10. Obecnie jak szukałem to najtaniej znalazłem za 160
  11. Witam Jakby komuś kiedyś padł czujnik temperatury zewnętrznej w Punto 2 ten co jest w lusterku to można go zastąpić czujnikiem z termometra akwarystycznego z aliex... za 8 pln tylko z sondą na kablu .Trzeba uciąc kabelki i dolutować do fabrycznych z lusterka działa sprawdzone
  12. Dzięki bardzo mi to pomogło bo okazuje sie ze 1,4 i 1,2 sporting ma takie same przełożenia a róznica w prędkości na poszczególnych biegacch wynika z róznicy w srednicy kół i opon
  13. Witam Czy ktoś dysponuje książka dotyczaca fiata punto 2 po lifcie gdzie podfane sa przełożenia skrzyni biegów punto 1,4 95Km sporting bo przekopałem cały internet i nic nie znalazłem a padła mi skrzynia mam do kupienia od 1,2 sportinga ale nie wiem czy ma takie same przełożenia. Bede wdzieczny bo sprawa dość pilna
  14. Silnik z kawy ląduje w Spayderze dodatkowo wyższa kiera i parę innych drobnych zmian

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.