Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

spavatch

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Który to zakręt był taki niemiły?
  2. Dźwięk przerażający Minęły dwa miesiące. Czy to jeszcze żyje?
  3. Bajeczna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. spavatch odpowiedział format na temat - Forum EV
    Spytaj Pięknego Michała czy wali, chłop zwalisty a sobie chwali. Założenie bezzasadne, czysto teoretyczne, rym przypadkowy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. spavatch odpowiedział format na temat - Forum EV
    To nie wada tylko cecha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. MiTo czyli bardziej fantazyjne Punto. I jednak 1.3 JTD Multijet, który wg jednego z pierwszych postów nie jest JTD. Jak by się postarać to pewnie znajdzie się i JTDm2.
  7. A czy w tych maleństwach nie ma przypadkiem shift lighta, którego trzeba się słuchać by palił ile powinien?
  8. Tak z czystej ciekawości: jeśli Giulię nazywasz Julką, to jak zdrabniasz Giuliettę?
  9. spavatch odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    Chyba nie zrozumieliśmy się - mam na myśli auta które od lat nie mają badania i mieć nie będzie bo jeszcze ich "czas" nie nadszedł. Nie każdy samochód jest narzędziem, niektóre są "zabawkami", które powstają latami. Wprowadzenie obowiązku posiadania ważnego badania na auto które nie jeździ absolutnie niczego nie poprawi, a jedynie utrudni niektórym życie. Jeżeli już wprowadzamy taką bzdurę, to za czymś takim powinna iść możliwość oddania tablic w depozyt, czytaj: czasowego wyrejestrowania pojazdu, i to każdego, a nie tylko ciężarowego czy ciągnika rolniczego.
  10. spavatch odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    No świetnie, tylko co to zmienia? I tak powinno przyjechać na lawecie i tak. Tymczasem na nowym rozwiązaniu nie zyskuje nikt poza kiesą 500+, a tracą ci, których auto (zazwyczaj nie jedyne) z różnych względów nie jest w danej chwili naprawione/kompletne/ukończone, w związku z czym wcale nie mają zamiaru nim jeździć bez "pieczątki".
  11. spavatch odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    To, że płacić będę przed, a nie po, to akurat mnie nie robi. Natomiast gotuje się we mnie jak słyszę o wprowadzeniu OBOWIĄZKU posiadania ważnego badania technicznego i o karach za spóźnienie w jego przeprowadzeniu. No k...! Bo potknę się o samochód w stojący bez ważnego badania w garażu i będę musiał z własnej kiesy wypłacić sobie odszkodowanie...
  12. AM-RB 001? Znaczy dziecko Aston Martina i Mikrotika? A tak na serio: jako samochód wyczynowy - fajny. Ale jako Aston Martin - nie. Nie dopatrzyłem się ani jednej cechy wzornictwa charakterystycznej dla tej marki .
  13. A Barchetta i Lancia Y nie będą miały takiego samego?
  14. Z podwyższonych kompaktopodobnych może jakiś Nissan Kaszkaj? Albo wydłużone SX4? Tiru-riru, tapa-tap-tap.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.