-
Pompa do wody straciła ciśnienie
Jak masz wyłącznik mocowany na rurze to zdemontuje i sprawdź. U mnie nawet sezonu nie wytrzymał. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Ciepła woda - do jakiej tej grzać?
U mnie smartgniazdko to ogarnia Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
A sorki, wyparłem z pamięci że wolny slalom to 2 przejazdy [emoji1787] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Clio z LPG na dojazdy do pracy
Skoro chcesz nowe, to zamiast pytać na forum, idź do salonu, wypożycz na weekend i pojeździj. Przesiadka z Giulietty na pewno będzie bólem, ale do Twojego celu taki silniczek się nada. Ja jestem mega zaskoczony gównianym pure techem w wersji 130KM z automatem 8 biegowym w ważącym 1,5 tony C5Aircross, naprawdę nic mu nie brakuje. Pamiętajmy, że 20 lat temu jeździliśmy po A i S 60 KM puntami, polówkami, itp, i to z rodzinami, więc nie cudujmy. 100 KM to nie mało, a auto lekkie. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
Na jakimś forum znalazłem, że to może być nr samochodu egzaminacyjnego, którym się poruszał. U mnie był wpisany nr rejestracyjny. Generalnie on Ci nawet nie wpisał, że miałeś powtórkę [emoji846] Tak czy inaczej, gratulacje i bezpiecznej jazdy! [emoji16][emoji898] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
No ja akurat dokupywalem godziny, szczególnie na placu, uważałem, że jak wyjadę na miasto to raczej zdam mając prawko od ponad 20 lat, chyba że wpadnę na jakiejś głupocie typu ustawianie się do lewej krawędzi itp. Ale godzina przed egzaminem służyła mi za rozgrzewkę, niestety zazwyczaj na samym początku robiłem błędy, dopiero po kilku min.jazdy zaczynało mi wychodzić. Kurs na prawo jazdy nie służy do nauczenia kursanta jeździć, tylko do tego jak zdać egzamin. Jakby miał za cel naukę jazdy, to albo trzebaby obciąć 3/4 programu egzaminu, która jest całkowicie zbędna (głównie plac), albo zwiększyć trzykrotnie ilość godzin na kursie. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
Nie bardzo rozumiem podstawiania motocykla przez OSK, przecież, na logikę, motocykle egzaminacyjne są mniej zajechanie, nie są katowane jazdami, a jeśli OSK ma ten sam rodzaj motocykla co Word, to jaki sens? Tak czy inaczej, powodzenia [emoji846] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
Na egzamin wziąłem słuchawki BT, jedna w ucho druga luźno, mikrofon wcisnąłem z przodu w okolice twarzy. Testowałem takie rozwiązanie na kilku jazdach przed egzaminem. Tel ustawiony na odebranie automatyczne jakby się rozłączył. Gdyby mój tel miał wyjście słuchawkowe to pewnie dałbym zwykle słuchawki na kablu - 1 stres mniej że się BT rozłączy albo coś. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Stara wysuszyła P2008
Jutro jadę na pierwszy przegląd C5A. Jak dzwoniłem do serwisu z pytaniem, jak to w końcu z tymi interwałami w 1.2 PT jest, to mi powiedzieli, że zalecają rok lub 12,5 max 15 tys. km., choć producent zaleca nadal 20 tys. Ja mam tą ostatnią wersję na pasku, po zmianach w zeszłym roku. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
Pamiętaj podstawową zasadę zdawania egzaminu: lepiej ominąć słupek i zrobić powtórkę, niż na siłę się próbować zmieścić i uderzyć w niego albo się położyć. Za te 2 ostatnie rzeczy jest natychmiastowy wylot z egzaminu. Znam to akurat z autopsji [emoji1787] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
Tego Ejasa u chińczyka można kupić za 86 zł/szt. Jest jakaś nowa wersja chyba z pilotem. Ja go mam w obserwowanych, niedługo zakup. @Kondi Jakbym widział siebie na placu, miałem dokładnie tak samo [emoji16] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Wideodomofon Dahua
Panowie, buduje się ogrodzenie. Trzeba pomyśleć nad wideodomofonem. Padło na Dahua - dlaczego? bo mam kamery IP, mam rejestrator, apkę na telefonie - mogę wykorzystać. 1. do dyspozycji mam: - kabel zasilający położony przy przyszłej bramie - skrętkę w miejscu j/w - rejestrator na 8 kamer (są na razie 2) - switch z PoE 8 portowy, wykorzystane 2 2. co będzie podłączone: - brama przesuwna - elektrozaczep do furtki - wideodomofon który ma tym sterować. Napęd to kwestia przyszłości, ale pewnie somfy, bo brama garażowa to wiśniowski z napędem somfy. I teraz jaki zestaw do tego. Kable w domu są wypuszczone w miejscu przyszłego montażu. Ale... kto wie, czy kiedyś nie będę chciał założyć 2 ekranu na pięterku, a tam kabli nie ma. Wstępnie wydumałem sobie taką stację bramową: VTO2211G-WP - ktoś coś może podpowiedzieć? Co jeszcze mi potrzebne żeby to działało?
-
Osadzanie obrzeży betonowych
Ja kupię rowek, sznurkiem wyznaczam linie i poziom, podsypuje na 2-3 cm betonem, wkładam obrzeże, ustawiam, młotkiem dobijam, obsypuje jeszcze troszkę po bokach. I tak cały ciąg. Potem zraszam woda, czekam aż trochę złapie, delikatnie przysypuje ziemia żeby nie poruszyć i polewam woda w większej ilości. Na 2 dzień udeptac ziemię, dosypać i gotowe. Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
Myślę, że żadna figura na placu nie jest dla niego [emoji16] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
-
Moje zmagania z Kat. A🙈
uczyłem się, ale o ile dobrze pamiętam, na jedno nie odpowiedziałem bo mi czasu brakło, jedno było z tych durnych z serii kto i na podstawie czyjej decyzji zabiera PJ w jakichś tam okolicznościach a trzeciego nie pamiętam, chyba z I pomocy. Dopiero za drugim razem przysiadłem mocno do testów i dziobalem najpierw po 4 testy dziennie, jak zrobiłem wszystkie pozytywnie,, to po 3, potem po dwa i tak w 2 tyg wyryłem na tyle by zdać egzamin. Niestety, mam taką wadę, że jak muszę się uczyć niepotrzebnych idiotyzmow, to mi one do głowy nie wchodzą. Bo po co mi wiedzieć w jakich okolicznościach starosta "zabiera" PJ, od tego jest policjant jak dupa od srania, żeby w takiej sytuacji mnie o tym poinformował. To samo się tyczy przyczep do motocykli i motorowerów: po cholerę mam wiedzieć jaka jest dop.dlugosc zestawu przyczepa+motocykl, skoro praktycznie nie widuje się na ulicach takich zestawów. Jak będę miał jechać z przyczepą to sobie sprawdzę, a nie ryć to do egzaminu po to by zapomnieć tydzień później. Takich kwiatków jest więcej w testach. Jestem starej daty, prawko na B robiłem w 1997 roku, jak testów było 20 [emoji16] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
