Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

oxxxz

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. oxxxz odpowiedział FrugOs na temat - Kącik Motocyklowy
    Ta... Jasne... Hamujemy tylko na prostej, w słońcu i na suchym...
  2. Tomir xj 6 będzie dla twojego wzrostu odpowiednia. To moto daje rade dla wczesno poczatkujacych. Mam xj 6 w wersji naked plus szyba, plus oryg kufry givi dedyk do tego moto. Działka to genialnie. Bieszczady zaliczone tym roku, 1200 km pyknięte i wsio ok. Moto ekonomiczne, trwale, silnik niewysilony, oddaje moc liniowo. Można nabyć w dobrej cenie, abs działa wzorowo. Polecam.
  3. powiedz lepiej co ci się jeszcze podkładki przydało naszych porad
  4. nie musi. Przejedz się renaultem kadjarem w benzynie. Do 150 km/h cicho-sza
  5. Jak się jak wyjazd?
  6. Tak. To na pewno wina lpg...
  7. Ja pierdziele... Dobrze ze całego serwisu za sobą nie ciągniesz na przyczepce...
  8. no wiec jak widać jest to norma. Ja musiałem zmienić, bo po 22 tys km prawidłowo naciągnięty łańcuch, kt naciągałem co kilka tysi zaskoczył mnie w ten sposób, ze przez kolejny tysiąc km rozciągnął się jak guma od majtek i porysował m gore wahacza minimalnie. Bylem szoku, ze się w tak krótkim czasie tak rozciągnął. Oznaczało to jednak, ze jest juz zużyty i nie ma co dalej go trzymać, żeby np. Pękł. Jak wymieniałem łańcuch to oczywiście razem z zębatkami. Opony tez się do tego kwalifikowany. Nowe roadsmarty III sa rewelacyjne w stosunku do poprzednich.
  9. a ile twoim zdaniem powinien wytrzymać? Jakieś porównanie? Łańcuch to did. Zębatki nie wiem.
  10. Szybko? Ja myślę ze to standard, a wręcz ze calkiem sporo wytrzymal. Myślę ze "dobry" kierownik mógłby wymienić to po 10 tysi. Km.
  11. No jak czemu? Zużyły się po 23400 km
  12. No i po wymianie w aso na oryginał. Koszt 520 zl do Xj 6 plus wymiana jednorazowej nakrętki 114 zl. Do tego wymiana opon z wyważeniem i można śmigać!
  13. Ameryka.
  14. Ja mam 140 tysi na brc24 i żadnych dotrysków, żadnych szkód. Uważam, ze to bez sensu zupełnie te dotryski.
  15. oxxxz odpowiedział marcin114 na temat - Motokącik
    Super!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.