Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wilu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja znalazłem półtora kilometra od siebie zdjąłem kierownicę i założyłem nie było trudno najdłużej schodzi z trafieniem na zaczepy poduszki żeby ją wypiąć
  2. Zapłaciłem 350. Nawet zdjęcie wysłał w trakcie
  3. Zadowolony bardzo
  4. Wykopuje. Jako ze łuszczyła sie coraz bardziej to rano zawiozłem do lokalnego obszywacza. Teraz wygląda tak
  5. Tak to kuriozum. Walne służbowym to na prywatnym zniżki też polecą, ale jak walne prywatnym to na firmowym nie
  6. Glownie tym z abs
  7. Mozna tez większe paczkomaty
  8. wilu odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    444 tys amortyzatory fabryczne
  9. wilu odpowiedział KYRTAP na temat - Zrób to sam
    Okapykuchenne.pl Ciarko
  10. Nie zdążyłem 😁 Padło całkiem na jednej lini. Jak załączam to słychać jak przez chwilę w nim skwierczy. Jutro będę świętował szukając elektryka z bezpiecznikiem. Niezbędne rzeczy poza woda bo hydrofor na trzy fazy w chalupie dziala. Mam nadzieję że nie będzie pożaru.
  11. Dziwna sprawa. Jakiś czas temu 2 razy wywaliło zabezpieczenie główne na budynku (dziwne że nie na rozdzielni za licznikiem). Jako że problem nie wracał nie przejmowałem się, ale w tym tygodniu zginęła 1 faza. Zabezpieczenia wewnętrzne OK i główne OK i zupełnie przypadkiem szukając usterki "po omacku" okazało się że na głównym rozłącza jedną linię bez zrzucenia zabezpieczenia. Wystarczy zrzucić glowny i ponownie załaczyć. Dziś wracam z zakupów i to samo. Czy możliwe że to usterka samego bezpiecznika głownego? Podobno to raczej rodzaj urządzenia które się nie psuje/zuzywa
  12. Końcem 22 i początkiem 23 jeździłem. Faktem jest że kupowane było przez pośrednika i działało dopiero od następnego dnia. Nawet upewniałem się czy już mogę wjechać (bylo okolo 8 rano)
  13. Nie strasz ludzi. 1 i 10 dniowa lecą od momentu zakupu chyba że w momencie zakupu podasz inny termin
  14. wilu odpowiedział tomecki na temat - Motokącik
    Dziwne kilka dni temu podarowalem córce moja połowę (druga była jej) razem byliśmy w WK zgłosiłem zbycie i u mnie zniknęło natychmiast u niej pelna wlasnosc pojawiła się po wydaniu nowego DR, wcześniej też miała ale jako wspolwlasciciel
  15. Jak już napisano jest to możliwe. Niestety ktoś w przepisach wykonawczych dał IMO d00py nie wprowadzając stopniowania. Albo pouczenie albo z grubej rury czyli od tysiaka zaczynamy. Przecież są sytuacje błahe , chwila zawahania, drobny błąd i kolizja że nawet szklo z klosza nie spadnie i pyk tysiaka. To nie ma sensu i dziw, że nikt głośno nie protestuje. W opisanej sytuacji było za to grubo, myślę że zainteresować to może jakiegoś dziennikarza motoryzacyjnego bo pouczenie po takich wygibasach to trochę malo zwłaszcza w zestawieniu z minimum za kolizję

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.