-
Detailing kierownica się łuszczy
Ja znalazłem półtora kilometra od siebie zdjąłem kierownicę i założyłem nie było trudno najdłużej schodzi z trafieniem na zaczepy poduszki żeby ją wypiąć
-
Detailing kierownica się łuszczy
-
Detailing kierownica się łuszczy
Zadowolony bardzo
-
Detailing kierownica się łuszczy
Wykopuje. Jako ze łuszczyła sie coraz bardziej to rano zawiozłem do lokalnego obszywacza. Teraz wygląda tak
-
Ubezpieczenie auta dla osoby w 21 rż to jest jakiś dramat
Tak to kuriozum. Walne służbowym to na prywatnym zniżki też polecą, ale jak walne prywatnym to na firmowym nie
-
Wracając do tematu wyboru opon
Glownie tym z abs
-
Donosy o źle zaparkowanych samochodach
Mozna tez większe paczkomaty
-
Amortyzatory interwał
444 tys amortyzatory fabryczne
-
Jaki okap kuchenny?
Okapykuchenne.pl Ciarko
-
Bezpiecznik główny rozłącza ale nie wybija
Nie zdążyłem 😁 Padło całkiem na jednej lini. Jak załączam to słychać jak przez chwilę w nim skwierczy. Jutro będę świętował szukając elektryka z bezpiecznikiem. Niezbędne rzeczy poza woda bo hydrofor na trzy fazy w chalupie dziala. Mam nadzieję że nie będzie pożaru.
-
Bezpiecznik główny rozłącza ale nie wybija
Dziwna sprawa. Jakiś czas temu 2 razy wywaliło zabezpieczenie główne na budynku (dziwne że nie na rozdzielni za licznikiem). Jako że problem nie wracał nie przejmowałem się, ale w tym tygodniu zginęła 1 faza. Zabezpieczenia wewnętrzne OK i główne OK i zupełnie przypadkiem szukając usterki "po omacku" okazało się że na głównym rozłącza jedną linię bez zrzucenia zabezpieczenia. Wystarczy zrzucić glowny i ponownie załaczyć. Dziś wracam z zakupów i to samo. Czy możliwe że to usterka samego bezpiecznika głownego? Podobno to raczej rodzaj urządzenia które się nie psuje/zuzywa
-
Winiety Czechy Słowacja Węgry.
Końcem 22 i początkiem 23 jeździłem. Faktem jest że kupowane było przez pośrednika i działało dopiero od następnego dnia. Nawet upewniałem się czy już mogę wjechać (bylo okolo 8 rano)
-
Winiety Czechy Słowacja Węgry.
Nie strasz ludzi. 1 i 10 dniowa lecą od momentu zakupu chyba że w momencie zakupu podasz inny termin
-
mObywatel - nowe auto
Dziwne kilka dni temu podarowalem córce moja połowę (druga była jej) razem byliśmy w WK zgłosiłem zbycie i u mnie zniknęło natychmiast u niej pelna wlasnosc pojawiła się po wydaniu nowego DR, wcześniej też miała ale jako wspolwlasciciel
-
Przejazd na czerwonym, zawracanie na zakazie i kolizja
Jak już napisano jest to możliwe. Niestety ktoś w przepisach wykonawczych dał IMO d00py nie wprowadzając stopniowania. Albo pouczenie albo z grubej rury czyli od tysiaka zaczynamy. Przecież są sytuacje błahe , chwila zawahania, drobny błąd i kolizja że nawet szklo z klosza nie spadnie i pyk tysiaka. To nie ma sensu i dziw, że nikt głośno nie protestuje. W opisanej sytuacji było za to grubo, myślę że zainteresować to może jakiegoś dziennikarza motoryzacyjnego bo pouczenie po takich wygibasach to trochę malo zwłaszcza w zestawieniu z minimum za kolizję