Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KYRTAP

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ty w ogóle rzadko które auto byś kupił
  2. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    100 konny 1.5 bluehdi
  3. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Pali coś między 5,5 a 6 litrów. Ogólnie to ciężko przekroczyć 6 litrów.
  4. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Czujnik degradacji? Gdzie to jest w silniku? Nie. Żadnego komunikatu wsześniej nie było. Najlepsze jest że do 40kkm żadne błędy nie występowały. Wymieniałem olej w ASO co 15 kkm i był spokój.
  5. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    No to masz to samo a mówisz że takie cuda się nie dzieją . Czy miałeś tryb serwisowy i ograniczoną moc? Czym kasujesz błędy?
  6. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Wiadomo że ten przebieg nie jest masakryczny ale żeby ograniczać moc samochódu. Dosyć niebezpieczne sytuacje może to powodować na drodze. Intrukcja nic o tym nie mówi. Taki błąd odczytują w ASO
  7. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Raczej nie przemyślałem do końca zakupu dostawczaka z dieslem. W moim przypadku benzyna lepiej by się sprawdziła.
  8. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    No wiadomo że 40kkm to przegięcie ale ograniczać moc auta po 12kkm to jest nieporozumienie. Jak użytkujesz swojego? Same trasy? Tak. Silnik to 1.5 bluehdi 100 konny. Raczej auto ma ciężko u mnie czyli krótkie trasy i często gaszę i odpalam.
  9. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Kto?
  10. Mam Toyotę Proace City i już drugi raz wystąpił błąd degradacji oleju. Błąd pojawia się po około 12kkm od ostatniej wymiany oleju i niestety silnik wpada w tryb serwisowy w którym jazda jest prawie niemożliwa. Ostatnim razem pojechałem do ASO i wymienili olej i skasowali błąd. Oczywiście wizyta płatna. Ktoś przerabiał taki temat? Zaznaczę tylko że auto na gwarancji i interwał olejowy ustawiony jest na 40 kkm.
  11. Od dwóch lat mam właśnie Hikvision i faktycznie stabilnie wszystko działa.
  12. KYRTAP odpowiedział Olas1 na temat - Motokącik
    Dwa lata temu jak kupowałem to najtańsza była Toyota
  13. Zawsze kupuje auta z lpg więc inne bez gazu odpadają.
  14. Światła gaszą się oczywiście z automatu po zamknięciu ale jeśli zapalisz je ponownie manualnie to niestety same nie zgasną.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.