Zawartość dodana przez KYRTAP
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Ty w ogóle rzadko które auto byś kupił
-
Błąd degradacji oleju
100 konny 1.5 bluehdi
-
Błąd degradacji oleju
Pali coś między 5,5 a 6 litrów. Ogólnie to ciężko przekroczyć 6 litrów.
-
Błąd degradacji oleju
Czujnik degradacji? Gdzie to jest w silniku? Nie. Żadnego komunikatu wsześniej nie było. Najlepsze jest że do 40kkm żadne błędy nie występowały. Wymieniałem olej w ASO co 15 kkm i był spokój.
-
Błąd degradacji oleju
No to masz to samo a mówisz że takie cuda się nie dzieją . Czy miałeś tryb serwisowy i ograniczoną moc? Czym kasujesz błędy?
-
Błąd degradacji oleju
Wiadomo że ten przebieg nie jest masakryczny ale żeby ograniczać moc samochódu. Dosyć niebezpieczne sytuacje może to powodować na drodze. Intrukcja nic o tym nie mówi. Taki błąd odczytują w ASO
-
Błąd degradacji oleju
Raczej nie przemyślałem do końca zakupu dostawczaka z dieslem. W moim przypadku benzyna lepiej by się sprawdziła.
-
Błąd degradacji oleju
No wiadomo że 40kkm to przegięcie ale ograniczać moc auta po 12kkm to jest nieporozumienie. Jak użytkujesz swojego? Same trasy? Tak. Silnik to 1.5 bluehdi 100 konny. Raczej auto ma ciężko u mnie czyli krótkie trasy i często gaszę i odpalam.
- Błąd degradacji oleju
-
Błąd degradacji oleju
Mam Toyotę Proace City i już drugi raz wystąpił błąd degradacji oleju. Błąd pojawia się po około 12kkm od ostatniej wymiany oleju i niestety silnik wpada w tryb serwisowy w którym jazda jest prawie niemożliwa. Ostatnim razem pojechałem do ASO i wymienili olej i skasowali błąd. Oczywiście wizyta płatna. Ktoś przerabiał taki temat? Zaznaczę tylko że auto na gwarancji i interwał olejowy ustawiony jest na 40 kkm.
-
Monitoring zewnętrzny... kompletował ktoś ostatnio?
Od dwóch lat mam właśnie Hikvision i faktycznie stabilnie wszystko działa.
-
Nowy dostawczy, gdzie?
Dwa lata temu jak kupowałem to najtańsza była Toyota
-
Nie chcę juz auta z/bez..
- Nie chcę juz auta z/bez..
Zawsze kupuje auta z lpg więc inne bez gazu odpadają.- ASO Dacia - Jogger hybryda
Światła gaszą się oczywiście z automatu po zamknięciu ale jeśli zapalisz je ponownie manualnie to niestety same nie zgasną.- ASO Dacia - Jogger hybryda
Miałem podobnie z Dusterem. Zostawiłem auto z włączonymi światłami i padł akumulator. Pamiętam że bardzo szybko przyjechali.- Narzędzie akumulatorowe - temat rzeka
Tak- Narzędzie akumulatorowe - temat rzeka
Mają bo mamy podkaszarkę tej firmy.- Udrażnianie kanalizacji
Masz w poście dwa te same linki- Najtańszy, nowy?
Ale ogólnie grzana kierownica w Dacii jest już dostępna.- Duster 1.0 tce
Przed dwa lata jeździłem Dusterem z tym silnikiem załadowanym do granic możliwości i żadnych ograniczeń nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie, byłem zdziwiony jak ten silnik sobie świetnie radzi w trudnych warunkach.- Narzędzie akumulatorowe - temat rzeka
Jestem na na tym samym etapie i eksperymentuje z chińskim Gisam. Kupiłem w tym roku kilka narzędzi do sporadycznego używania na działce. Co ciekawe do systemu pasują oryginalne akumulatorowy Makity.- Co teraz na topie ? Bezprzewodowy carplay
Na topie to raczej nic nie znajdziesz bo teraz nawet Dacia ma android auto i carplaya bezprzewodowo. Chodzi o to że z każdym są prędzej czy później jakieś drobne problemy.- 2.0HDI 177KM zatarty silnik
Piszesz że Toyota wymaga co 15kkm ale masz na myśli Proace?- 2.0HDI 177KM zatarty silnik
- Nie chcę juz auta z/bez..
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.