-
ppmarian obserwuje zawartość Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł , Suzuki S-Cross podsumowanie , Nie chcę juz auta z/bez.. i 1 inny
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Tylko w temacie aku Twingo 3 benzyna od nowości tj 2015 80kkm w moich rękach - fabryczne aku [emoji3166] nie wiem jakim cudem. Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Chińczyki żondzo w HEV
Dopiero w nowej rav4 dali najnowszy „nie wyjacy”zespół hybrydowy z 2.5 jak w obecnym camry Choć w rav4 z niewiadomych przyczyn mocno go wykastrowali (żeby go wyraźnie odróżnić od plug-in?) vs camry Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Dobrego ACC Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Chińczyki żondzo w HEV
Przejedź się inną Toyota niż 1.8hybrid Żeby takie dwa i pół hybryda Toyota zaczęła wyć to naprawdę trzeba bardzo bardzo chcieć jeździć daleko daleko poza przepisami w trybie 0-1 Wysłane za pomocą Tapatalk
- Lato...
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
Jeśli robisz takie krótkie trasy to zastanów się nad EV Mazda ex30 Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Leapmotor T03 - tak tani, że aż dobry ;)
Do mnie do firmy też Chińczykiem nie wjedziesz [emoji1787] Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Porada do wyboru służbowego 4x4
A bogster też 4x4 z 3 cylindrami i el awd? Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Porada do wyboru służbowego 4x4
Bigster dacia Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Dylemat ciężki mam
Pug. Rodzice córki koleżanki mają taką 408 w tym kolorze jak odwożą młodą po zajęciach siatkówki pod mój dom to zawsze przechodzi przez myśl - ładne auto Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Domek całoroczny - zaczynamy projekt
U architekta. Jak będzie gotowe to wrzucę Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Domek całoroczny - zaczynamy projekt
Strop i schody… Obecnie 120m2 w parterze + garaż 40m2 i użytkowe poddasze - sala fitness 70m2 będę stawiać półotwartą mieszkalna stodołę 70m2 (2 małe sypialne + duży salon) + 70m2 sala fitness + wolnostojąca wiata częściowo zamknięta 60m2 Całość w parterze Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Domek całoroczny - zaczynamy projekt
Po co Ci to pięto. Będę stawiać 2 dom i ponownie 100% parter Schody to zło ! Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Lease do 2200/msc
Poza małym bakiem ( a tak naprawdę bardzo asekuracyjnie ustawiony próg rezerwa gdy zasięg pokazuje 0 w baku jest jeszcze 10-12l !!!) ww uwagi w NOWEJ camry nie występuje. Przelotowa 160 to 8l CarPlay igła Jedyne do czego można się przyczepić to powyżej 140 w passacie będzie trochę ciszej Wysłane za pomocą Tapatalk
-
ASO Dacia - Jogger hybryda
Auto rodziców 2025 25kkm środę komunikat podczas normalnej jazdy - awaria skrzyni biegów. Telefon do aso - przez telefon włącz wyłącz coś tam jakiś czary mary z wybierakiem. Nie pomogło Za 2.5h laweta z zastępczym renault arkana, daczka do serwisu. Wczoraj - piątek odbiór auta (wymieniony sterownik skrzyni) w odwrotnym kierunku. Arkana zastępcza na lawetę, daczka zrzucona na podjeździe pod domem rodziców. Szok! Obsługa jak w Jagu u Ryba [emoji108] Wysłane za pomocą Tapatalk