Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

OlekBartek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam Zasław i na tą chwilę złego słowa nie powiem. Nie rdzewieje nic się nie wygięło. Poza tylna klapa ale to mój błąd przy załadunku 400kg quada był. Przyczepki nie przeładowuje , kilka razy zdarzyło się przewozić 400-500kg i wszystko ok.
  2. OlekBartek odpowiedział aviator na temat - Motokącik
    Allegro 20kila zł za nową tabliczkę i wtedy przegląd.
  3. Czyli samo zgłoszenie wystarczy i można jeździć bez przerejestrowania i nie ma.wtedy kary?
  4. Wahacz w quadzie. Seryjnie tam kalamitek nie ma niestety w tym modelu. Kolega np. W swoim ma kalamitki (fakt to inny model ). No otwor to m6 by byl. Generalnie chcialbym jakos przedluzyc zycie tych lozysk.
  5. Koledzy chce zapewnić łożysku stożkowemu smarowanie. Niestety producent nie przewidział tam kalamitki. Wpadłem na pomysł aby nawiercić bieznie i zamontowac kalamitke. Pytanie czy to wykonalne? Pewnie jakieś super wiertlo mi jest potrzebne?
  6. Pewnie komus juz gwinty sie zerwaly i ktos wkladki cos ala helicoli zalozyl.
  7. I to przejdzie skoro numer klienta bedzie zarejestrowany na dane osoby x a ja im do f vat podam dane osoby y?
  8. No właśnie specjalnych znajomości nie mam i teraz pewnie przyjdzie kombinować i z neta zamawiać skoro normalnie na paragon ze zniżką kupić nie można.
  9. A czy ktoś pracujący w ic może mi potwierdzić, bo podobno sprzedają tylko na numer klienta tym, którzy biorą na f. vat. Z numerem klienta na paragon podobno teraz nie wolno.
  10. http://www.boll.pl/masy-uszczelniajace-6/boll-masa-uszczelniajaca-na-pedzel-86lub http://www.boll.pl/masy-uszczelniajace-6/boll-poliuretanowa-masa-klejaco-uszczelniajaca-88
  11. Kurtka seca reactor,spodnie seca hybrid. Czy ma dłuższy tył ta kurtka to moim zdaniem tak średnio,ale jest zamek i po spięciu kurtki ze spodniami mamy kombinezon. Chociaż w samej kurtce nie specjalnie czułem,aby mi podwiewało plecy. W kurtce jedynie co mnie denerwuje,to rzep przy podbrudku,czasem zamkiem kasku potrafi się odpiąć. Ale to raczej sporadyczne przypadki.
  12. Ja mam sece. Moim zdaniem bardzo dobrze izoluje od zimna,wiatru.Śmigałem w grudniu i komfort był ok. Nie wiem jak z przemakalnością bo nie złapał mnie jeszcze deszcz.
  13. Dziękuje serdecznie. Jutro będę dowiadywał się u Opla ile?Czy mają? I na kiedy.
  14. Koledzy czy taka ,,uszczelka" czy jak tam inaczej to nazwać, która jest na czujniku powietrza zasysanego można ją dokupić? Przyładowe foto w załączniku. Może ktoś zna numer katalogowy aby do opla iść i kupić. http://img35.staticclassifieds.com/images_tablicapl/96894351_1_644x461_czujnik-temperatury-powietrza-opel-vectra-astra-zafira-corsa-meriva-kalisz.jpg
  15. OlekBartek odpowiedział BOGUS na temat - Motokącik
    Może trochę nie na temat.Ale jedno auto u mnie na czas naprawy garażuje i postanowiłem je podładować prostownikiem lidlowym.Naładował wsio ok. Dziś chciałem podładować aku w motocyklu. Po podłaczeniu na każdym trybie mrygała mi na zmiane kontrolka full i ładowanie,co to oznacza?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.