-
przyczepa Niewiadów czy Zasław czy... ?
Mam Zasław i na tą chwilę złego słowa nie powiem. Nie rdzewieje nic się nie wygięło. Poza tylna klapa ale to mój błąd przy załadunku 400kg quada był. Przyczepki nie przeładowuje , kilka razy zdarzyło się przewozić 400-500kg i wszystko ok.
-
Legalizacja haka
Allegro 20kila zł za nową tabliczkę i wtedy przegląd.
-
OlekBartek obserwuje zawartość Dorobienie progów wewnętrznych , hak i badania techniczne - się przejechać można , Śruby ze stali nierdzewnej a aluminium. i 4 innych
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Czyli samo zgłoszenie wystarczy i można jeździć bez przerejestrowania i nie ma.wtedy kary?
-
Smarowanie lożyska
Wahacz w quadzie. Seryjnie tam kalamitek nie ma niestety w tym modelu. Kolega np. W swoim ma kalamitki (fakt to inny model ). No otwor to m6 by byl. Generalnie chcialbym jakos przedluzyc zycie tych lozysk.
-
Smarowanie lożyska
Koledzy chce zapewnić łożysku stożkowemu smarowanie. Niestety producent nie przewidział tam kalamitki. Wpadłem na pomysł aby nawiercić bieznie i zamontowac kalamitke. Pytanie czy to wykonalne? Pewnie jakieś super wiertlo mi jest potrzebne?
-
[H] Uszczelnienie miski olejowej Z14XEP
Pewnie komus juz gwinty sie zerwaly i ktos wkladki cos ala helicoli zalozyl.
-
Mamy kogoś w inter cars ?
I to przejdzie skoro numer klienta bedzie zarejestrowany na dane osoby x a ja im do f vat podam dane osoby y?
-
Mamy kogoś w inter cars ?
No właśnie specjalnych znajomości nie mam i teraz pewnie przyjdzie kombinować i z neta zamawiać skoro normalnie na paragon ze zniżką kupić nie można.
-
Mamy kogoś w inter cars ?
A czy ktoś pracujący w ic może mi potwierdzić, bo podobno sprzedają tylko na numer klienta tym, którzy biorą na f. vat. Z numerem klienta na paragon podobno teraz nie wolno.
-
Masa gumowata do zabezpieczenia podwozia.
http://www.boll.pl/masy-uszczelniajace-6/boll-masa-uszczelniajaca-na-pedzel-86lub http://www.boll.pl/masy-uszczelniajace-6/boll-poliuretanowa-masa-klejaco-uszczelniajaca-88
-
Kurtka tekstylna SECA czy cos lepszego do 420zl?
Kurtka seca reactor,spodnie seca hybrid. Czy ma dłuższy tył ta kurtka to moim zdaniem tak średnio,ale jest zamek i po spięciu kurtki ze spodniami mamy kombinezon. Chociaż w samej kurtce nie specjalnie czułem,aby mi podwiewało plecy. W kurtce jedynie co mnie denerwuje,to rzep przy podbrudku,czasem zamkiem kasku potrafi się odpiąć. Ale to raczej sporadyczne przypadki.
-
Kurtka tekstylna SECA czy cos lepszego do 420zl?
Ja mam sece. Moim zdaniem bardzo dobrze izoluje od zimna,wiatru.Śmigałem w grudniu i komfort był ok. Nie wiem jak z przemakalnością bo nie złapał mnie jeszcze deszcz.
-
Uszczelka czujnika IAT, można kupić?
Dziękuje serdecznie. Jutro będę dowiadywał się u Opla ile?Czy mają? I na kiedy.
-
Uszczelka czujnika IAT, można kupić?
Koledzy czy taka ,,uszczelka" czy jak tam inaczej to nazwać, która jest na czujniku powietrza zasysanego można ją dokupić? Przyładowe foto w załączniku. Może ktoś zna numer katalogowy aby do opla iść i kupić. http://img35.staticclassifieds.com/images_tablicapl/96894351_1_644x461_czujnik-temperatury-powietrza-opel-vectra-astra-zafira-corsa-meriva-kalisz.jpg
-
(kzak) Prostownik
Może trochę nie na temat.Ale jedno auto u mnie na czas naprawy garażuje i postanowiłem je podładować prostownikiem lidlowym.Naładował wsio ok. Dziś chciałem podładować aku w motocyklu. Po podłaczeniu na każdym trybie mrygała mi na zmiane kontrolka full i ładowanie,co to oznacza?