-
Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
ja wszystko kumam ale pytałem o moje rozwiązanie 🙂 i tak docelowo będę zawoził auto na konwersje a to się wydaje najmniej inwazyjne.
-
Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
no właśnie daje radę , ale docelowo i tak będzie normalna przeróbka lamp
-
Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
no niestety wersje z opcją kierunku w światłach cofania to masakra wygląda tragicznie. Widziałem gdzieś na filmie właśnie koleś też miał w hjednej lampie i nie było dramatu. Docelowo i tak pojadę na przeróbkę ale wszędzie to gdzieś w Polsce a wolał bym tam się dotoczyć chociaż na takiej konwersji. Dlatego zastanawiam się czy sama wymiana gniazda plus żarówkę już będzie działać.
-
Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
Tak chce zmienić na żarówkę Dual Led która ma czerwone i żółte ledy. Dlatego muszę zmienić oprawkę tej żarówki. Lampa od tyłu wygląda tak.
-
Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
Cześć jest temat jeden człowiek na grupie Chryslera polecił mi ledowa żarówkę do mojej lampy. Mam tam żarówkę stop i kierunek w jednej. Dlatego nowa też jest dual Led. Mam do niej nowa oprawke. I teraz zastanawiam czy wystarczy że podepnę nowa oprawke i to wystarczy. Czerwony z czarnym to kierunek więc pewnie dubluje i analogicznie podłączam a co z żółtym?
-
Lysy1980 obserwuje zawartość Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
-
Tylne lampy w samochodzie z USA i przeróbka
Cześć jest temat jeden człowiek na grupie polecił mi ledowa żarówkę do mojej lampy ja tam mam żarówkę stop i kierunek w jednej. Dlatego nowa też jest dual Led. Mam do niej nowa oprawke. I teraz zastanawiam czy wystarczy że podepnę nowa oprawke i to wystarczy. Czerwony z czarnym to kierunek więc pewnie dubluje i analogicznie podłączam a co z żółtym?
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
a to będę je naprawiał 🙂 drzwi tylne kupiłem używki 🙂 dziękować !!!!
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
a powiedz mi drzwi kierowcy też aluminium ?
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
zapisane i zobaczę co tam ciekawego słychać 🙂
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
i jak i jak ? ja kupiłem dla kaprysu i z głupoty i na razie mam mieszane uczucia 🙂 no ale jeszcze czekam aż przypłynie 🙂
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
Z Vanosem rozmawiam , a Grzesiek wiesz on dobry marketingowiec ale jakoś nie mam zaufania 😄
-
Czy mamy kogoś w serwisie Fiata ?
Potrzebował bym kupić kilka części z jakimś rabatem. Pozdr
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
oooo też masz Pcifice ? no właśnie czytałem że te schowki powiększają żeby większe butle weszły , dzięki za zwrócenie uwagi od tego zacznę. Na razie płynie zobaczymy co to będzie.
-
Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?
Na razie wszędzie gdzie się odzywałem to ceny jakiś kosmos 😞 drożej niż w Warszawie o 2tyś Czy znacie kogoś kto montuje ? Auto Chrysler Pacifica 2017 rok
-
Kupiłem BMW X1 E84 i mam kilka pytań...
Kupiłem w USA X1 lekko dojechana przodem 😃 Rocznik 2015 więc polift , i tu pytanie czym się różni od przedlifta ? Czy maska lampy i błotniki są inne ? bo widzę że zderzak na pewno Mój nie ma Navi i tu pytanie jaki wyświetlacz z Androidem kupić ? co polecacie ? Pozdrawiam