Skocz do zawartości

Cześć Poszukuje gdzieś w 3 mieście możliwość założenia LPG. Polecicie ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Lysy1980 napisał(a):

Na razie wszędzie gdzie się odzywałem to ceny jakiś kosmos 😞 drożej niż w Warszawie o 2tyś :O 
Czy znacie kogoś kto montuje ?

Auto Chrysler Pacifica 2017 rok 

 

Jak masz fb to znajdź grupę Pacifiki i tam polecą Ci zakład. W aucie nie ma problemu z montażem instalacji tylko ze zbiornikami. Jak będziesz chciał żeby Ci sklepali podłogę to wejdą 2 x 41 litrów. Ja nie chciałem i miałem tylko 2 x 28 litrów. Zmień przy montażu świece zapłonowe i niech Ci zerkną na uszczelki kolektora. Zwróć uwagę również na chłodniczkę oleju, mi zaczęła lekko puszczać olej przy przebiegu 100 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tilok napisał(a):

 

Jak masz fb to znajdź grupę Pacifiki i tam polecą Ci zakład. W aucie nie ma problemu z montażem instalacji tylko ze zbiornikami. Jak będziesz chciał żeby Ci sklepali podłogę to wejdą 2 x 41 litrów. Ja nie chciałem i miałem tylko 2 x 28 litrów. Zmień przy montażu świece zapłonowe i niech Ci zerkną na uszczelki kolektora. Zwróć uwagę również na chłodniczkę oleju, mi zaczęła lekko puszczać olej przy przebiegu 100 kkm.

oooo też masz Pcifice ? no właśnie czytałem że te schowki powiększają żeby większe butle weszły , dzięki za zwrócenie uwagi od tego zacznę. 
Na razie płynie zobaczymy co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 21:08, tomecki napisał(a):

 

Grzesiek nie ogarnie czy masz uraz? ;]

 

W Gdańsku Vanos jakby co jeszcze możesz zaatakować.

Z Vanosem rozmawiam , a Grzesiek wiesz on dobry marketingowiec ale jakoś nie mam zaufania 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lysy1980 napisał(a):

i jak i jak ? ja kupiłem dla kaprysu i z głupoty i na razie mam mieszane uczucia 🙂 no ale jeszcze czekam aż przypłynie 🙂

 

Kawał komfortowego auta. Przez niecały rok zrobiłem 20 kkm, głównie z rodziną na wyjazdy. Ma swoje minusy, jak utleniajace się aluminium na masce i bocznych drzwiach przesuwnych, ale ogólnie jak na "amerykańca" nie jest najgorsze :phi:. Na trasę bajka, na zakupy już gorzej bo zajmuje 1,5 miejsca parkingowego. Moją sztukę ściągnąłem z Kanady w 2021 roku, wtedy jeszcze nie była tak popularna, teraz jeździ tego dużo więcej. Jakbyś miał jakieś konkretne pytania to pisz na pw.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 29.10.2023 o 15:48, Tilok napisał(a):

 

Kawał komfortowego auta. Przez niecały rok zrobiłem 20 kkm, głównie z rodziną na wyjazdy. Ma swoje minusy, jak utleniajace się aluminium na masce i bocznych drzwiach przesuwnych, ale ogólnie jak na "amerykańca" nie jest najgorsze :phi:. Na trasę bajka, na zakupy już gorzej bo zajmuje 1,5 miejsca parkingowego. Moją sztukę ściągnąłem z Kanady w 2021 roku, wtedy jeszcze nie była tak popularna, teraz jeździ tego dużo więcej. Jakbyś miał jakieś konkretne pytania to pisz na pw.

a powiedz mi drzwi kierowcy też aluminium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lysy1980 napisał(a):

a powiedz mi drzwi kierowcy też aluminium ?

 

Nie, drzwi kierowcy i pasażera są stalowe. Jak masz lekko uszkodzone to można wymienić samo poszycie. Nowe, oryginalne poszycie, dwa lata temu kupowałem za około 1000 zł u Ptaka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tilok napisał(a):

 

Nie, drzwi kierowcy i pasażera są stalowe. Jak masz lekko uszkodzone to można wymienić samo poszycie. Nowe, oryginalne poszycie, dwa lata temu kupowałem za około 1000 zł u Ptaka.

a to będę je naprawiał 🙂 drzwi tylne kupiłem używki 🙂 dziękować !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.