Zawartość dodana przez tomecki
-
tydzień w [k]omodzie
Tego nie wiedziałem
-
tydzień w [k]omodzie
Hamulce są używane wtedy kiedy kierowca naciśnie pedał Ale ogólnie np dojeżdżając do korka (w mieście), w 95% nie używa się hamulca, auto hamuje samo, BEZ włączonego tempomatu. No trzeba się nauczyć tym jeździć.
-
tydzień w [k]omodzie
pisałem wyżej- jeżdżę na D i muszę "być skupionym", żeby nie przestrzelić i zatrzymać się na D, a nie na B... Wolałbym pociągnąć na maxa do tyłu i być na D.
- lista "francowatych"
-
tydzień w [k]omodzie
żeby ebnąć wajchą na maxa, a nie "celować" w D....
-
tydzień w [k]omodzie
no właśnie nigdy, wolałbym, żeby B było przed D ...
-
tydzień w [k]omodzie
-
tydzień w [k]omodzie
Jest. Jeździłem 5ką w Hiszpanii i na bank był. Nie włączałem, a po każdym uruchomieniu silnika był. Nie wiem czy na postoju nie trzeba czasem mocniej hamulca wcisnąć, CHYBA tak robiłem.
- Gaśnica
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
Francuz na wypasie, np - https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/renault-scenic-ID6I4F6W.html
-
Co teraz na topie ? Bezprzewodowy carplay
miałem w Megance ten ekran. Hulał bezproblemowo
-
Golf 8.5 GTI
Imo to jest ze stockowej nawigacji. W Toyocie też to mam i ..... ściszyłem to głośnością nawigacji.
-
płatność za parkowanie - alternatywa dla SkyCash
no tak, właśnie start-stop. Ale kiedyś było inaczej. Od zawsze robię start-stop, ale kiedyś nie blokowało grubych kilkudziesięciu PLNów.
-
płatność za parkowanie - alternatywa dla SkyCash
Przy okazji pytanie... czy w każdym mieście to działa tak, że blokowane są środki jak za cały tere dzień parkowania? W Gdyni i w SkyCash tak jest i w ING.
-
Zwężanie oraz nieprawidłowe oznakowanie dróg
piję trochę do autora posta, który mówi o zwężeniach i uspokojeniu ruchu... W takich celach robi się często niebezpieczne wysepki.
-
Zwężanie oraz nieprawidłowe oznakowanie dróg
przecież ten znak generalnie nic nie zmienia z punktu widzenia kierowcy samochodu.... no może na jednokierunkowych jak rowery jadą pod prąd to jest "łatwiej". Ale na tym obrazku powyżej.... jaka jest różnica między tym znakiem, a jego brakiem?
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
przy cofaniu widzę full ekran (z liniami nieskrętnymi) i tylko napis, żeby sprawdzać otoczenie. Ikonek żadnych nie ma. No dobra, na 99% nie ma nic więcej, sprawdzę Ale przy okazji powiedz mnie.... Jak to czytać? Ctrl + F w instrukcji PDFie z instrukcją przestało mi działać (SERIO). Czułość automatycznego włączenia reflektorów.... Jaśniej to.... włączają się szybko, a ciemniej - późno? Niby oczywiste, ale ja pierwszy raz zobaczyłem to trochę podumać musiałem.
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
No to coś pieprzę. Patrzę teraz na rozpiskę wypasu i potwierdzam - po protu Style
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
25
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Style + Tech
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Racja, jest Wyłącza pikanie całkowicie Tylko, że też po każdym odpaleniu trza klikać No i czasem nawet trudniej, bo zanim się ekran załaduje, to już z kiery można szybciej wyłączyć RSA. No i czasem jak AA się za szybko włączy to też dodatkowe klikanie Wiem, marudzę. Fajnie w każdym razie, że jest alternatywa
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Linie są, ale nie skręcają razem z kierownicą
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Poszukam, ale wydaję mi się, że grzebałem już wszędzie, a czegoś takiego nie kojarzę ;] Jutro poszukam No u mnie też, nie wiem co farmazony gość opowiadał
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
opowiedz mi o tym, nic takiego nie znalazłem..... Daj no ścieżkę jak do tego dojść.
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Sprawdziłem asystenta zatrzymania. Jak krzyczy, żeby przejąć kierownicę, ale nie ma efektu to elegancko włącza awaryjne i hamuje do zera. Przy okazji nagram filmidło.
