-
prośba o sprawdzenie vin AR159
Witam czy jest ktoś w stanie sprawdzić mi alfkę po vin ? ZAR93900007080791 Pozdrawiam serdecznie
-
Nasze "pierdzidełka"
-
Pomoc techniczna Renault
> to żeś pomógł Kolega Jagu jak zwykle bardzo pomocny
-
E46 2.0d 150KM - poproszę o opinie...
Ja też szukałem kilka miesięcy swojej tylko, że udało mi się znaleźć w Warszawie A teraz muszę ją sprzedać
-
Dzień dobry!
No pięknie... Pół dnia nie jestem modem i już jest spamwątek na francowatych Bana im!
-
Dzień dobry!
Uff, w końcu udało mi się znaleźć jakiegoś.... Na moje miejsce Powodzenia i wytrwałości
-
E46 2.0d 150KM - poproszę o opinie...
> Niestety blacharsko wiekszosc e46 jest po dzwonie i bezwypadku raczej nie znajdziesz, no to jestem chyba wyjątkiem bo mam e46 z oryginalnym lakierem 100 % bezwypadek
-
Proszę o namiar na dobry warsztat w Warszawie
zdecydowanie polecam www.sentinel.com.pl robią bardzo dobrze i za dobrą kasę
-
C4 czy C5 ?? Jak tu dokonać wyboru??
> '05, srebrny, exclusive, htb 5 drzwi, ladnie zadbany, nie bity, jest potencjal bez zdjęć się nie liczy, wrzucaj i zamykam
-
Manuale
tak, żeby uporządkować troszkę i ułatwić przeszukiwanie forum w tym wątku proszę umieszczać manuale oraz linki do manuali do naszych ukochanych francowatych temat czysto techniczny - zbędna dyskusja będzie wycinana
-
Wątek powitalny - lista obecności
witam, od piątku do mojej "stajni" dołączyła E46 320 D po lifcie, skóra, ksenony i takie tam pierdoły na razie jestem mega zadowolony
-
jak nie kochać dCi
ja w swoim 1.9 Dci zrobiłem kiedyś prawie 1200 ale w trasie do Bułgarii. Normalnie mi spala przy dłuższych przejazdach do pracy (ok 40 km w jedną stronę + trochę po wawie) około 5,8-6 a jak tylko po wawie to 7-7,2 :/ z zamkniętym bagażnikiem
-
jak nie kochać dCi
a może dlatego, że masz bagażnik otwarty ? dodatkowy spojler ?
-
Wiatraczek Scenic II
u mnie niestety przy takich objawach nie wystarczyła wymiana rezystora. musiałem ściągać całą deskę i wentylator nowy założyć a było to równo rok temu.. też mnie mrozy zaskoczyły i skrobanie szyb od środka
-
Grubość tarcz hamulcowych Scenic I
> @micha$ > Tu co najwyżej możę się spam pojawić, osobistych wycieczek się nie uświadczy spam generalnie zniesę ale w tamtym wątku zaczęły się właśnie pojawiać wycieczki dlatego poszedł do hasioka