-
Nie za mało za tego Scenika?
wydaje się to dosyć dziwne (wszak to nie daciorstwo), ale możesz mieć rację przewaliłem kilka stron zagramanicznych i tylko to znalazłem: suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233866968&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=34&makeModelVariant1.modelDescription=tce&pageNumber=1
- Nie za mało za tego Scenika?
-
Nie za mało za tego Scenika?
tyle, że SCENIC IV dopiero będzie sprzedawany http://autokult.pl/27256,renault-sc-nic-2016-familijna-nowosc-po-francusku http://www.motofakty.pl/artykul/renault-grand-scenic-nowej-generacji-kiedy-w-sprzedazy.html kiepsko się ogląda auto z kroplami na lakierze wyposażenie standardowe + trochę bajerów BOSE, ładny teraz wyświetlacz jest w tych "czwórkach" widzę, że brak mu jednego kapsla na prawej wycieraczce samo nie odpadło, a po co było ściągane? brak osłony na silnik, brak ruchomej zaślepki na tylnej wycieraczce
-
Megane III 1.9 dCi 130KM
to już ta benzyna lepsza http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6i-100km-ID6yvJKN.html i pochodzenie 100% pewniejsze
-
Megane III 1,5 dCi 90 KM 2011 r. - pytania
FAP/DPF jest?
-
Czy ta opona kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany?
Opona OK!
-
WFMka w mieszkaniu
Zadna nowosc. Znam faceta co remontuje moto i trzyma w domu kilka sztuk, w idealnym stanie.
-
Gokarty dla dzieci?
tak! pytasz o inne części kraju, no to masz Rzeszów, Kraków, Lublin etc... sam szukam dla mojego 7-io latka i widzę, że małe dziecka śmigajo przy Plejadzie w Bytomiu. jeszcze tam nie byłem, ale mam to upatrzone
-
aktualizacja navi clio3 2010r
Masz mape na SD?
-
Uratowałem komuś zdrowie lub życie...
jakaś plaga, a MO na ulicach i drogach BRAK. brylują tylko w UWAGA PIŁAT i STOP GROCHÓWKA
-
Rumunia srunia... Zabkowanie
spoiny w komplecie czy wolisz nie zaglądać? zachciało się kupować gówno, to teraz trzeba się wstydzić
-
Megane II card not detected
No to teraz dorób drugą, bo jest tańsza niż laweta z odległego zakątka kraju czy zagranicy
-
Megane II card not detected
pytanie jak druga zapasowa karta?
-
Afera spalinowa - brak możliwości zarejestrowania używanego auta
Petycja z dnia 10 listopada 2015 r. w sprawie czynności podjętych oraz planowanych przez Transportowy Dozór Techniczny działań w odniesieniu do producenta pojazdów objętych manipulacją poziomem emisji CO2 oraz NOx https://www.tdt.pl/ogloszenia-prasa/petycje.html KOMUNIKAT Z DNIA 6 LISTOPADA 2015 R. W SPRAWIE POJAZDÓW WYPRODUKOWANYCH PRZEZ GRUPĘ VOLKSWAGENA W ODNIESIENIU DO EMISJI CO2https://www.tdt.pl/homologacja-pojazdow/938-komunikat-z-dnia-6-listopada-2015-r.html
- Światła dzienne zamiast przeciwmgłowych - z innej beczki