Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rober

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Rober odpowiedział Rober na temat - Motokącik
    Twierdzą ,że nie mają wszystkie rozdane, proponują z ubezpiecznia , nie chodzi o to bo mam czym się poruszać ale taka pierdoła jak zbiorniczek nie kosztuje 1000zł cena śmieszna na znanym portalu ale u nich pewnie z 300zł samochodem można się poruszać ale nie chcą oddać bo jak twierdzą usterka może się pogłebić
  2. Rober odpowiedział Rober na temat - Motokącik
    Z info od doradcy brak odpowiedzi...
  3. Rober dodał temat w Motokącik
    Chcę zapytać szanownych użytkowników marki Skoda ,czy serwisach z których korzystacie podczas gwarancji też jest taka polityka ,że po wykryciu usterki która wiąże się z wymianą części, serwis zwraca się do producenta o zweryfikowanie lub zgodę na wymianę tejże wadliwej części? Obecnie auto stoi na serwisie tydzień z wskazaniem uszkodzenia czujnika poziomu płynu chłodzącego w zbiorniczku. Serwis czeka na odpowiedź i ewentualną zgodę na wymianę przez co czas naprawy się wydłuża. Pytam bo nie znam dzisiejszych realów działania serwisów gwarancyjnych czy tylko mój diler z okolicy takie ma procedury czy inni też... Mile widziane odpowiedzi.
  4. Rober odpowiedział karol245 na temat - Motokącik
    Temat poruszyłeś na kąciku skody ale tam mały ruch. Zostawiłem Ci tam info ten bagnet jakiś lewy chyba bo oryginał wygląda inaczejhttps://www.skodaczesci.pl/sklep/2857/Miarka_oleju_bagnet_Skoda_Octavia_I_1_6_1_8_oryginal-06A115611Q_O
  5. Rober odpowiedział Rober na temat - Motokącik
    To teraz puki świeżo złożone wypadało by zdemontować i prysnąć w fajki....?
  6. Rober odpowiedział Rober na temat - Motokącik
    Dysponuję takim
  7. Rober odpowiedział Rober na temat - Motokącik
    Ok czekam na pójdzie,mile widziana fotka opakowania smaru...
  8. Podpowie ktoś czym a dokładniej może jakiej marki smarem smaruje ceramiczne główki świec zapłonowych. No masakra jakaś ale udało mi się zdemontować cewki z świec. Czymś to trzeba nasmarować bo już następnym razem chyba urwe cewkę. Pacjent 1.4 tsi oktavia3. Pierwsze podejście po 60kkm bezproblemowe ale teraz po 120 już nie.
  9. Co do myjni to się zgadzam ciężko powiedzieć co tam za chemia jest używana ,pracownik który robił ceramikę poradził mi żeby nie używać piany a środek natryskowy do mycia felg lub opryskiwania szyby czy przodu auta ubitego w owadach 🤔 spryskać całość chwilę poczekać i spłukać , trochę mi to nie leży za mocne to chyba na całą karoserię. Co któreś tam mycie stosuje piane i potem ręcznie rękawicą czy swoją szczotką delikatnie przelecę całość... Dam rady w końcu to tylko samochód😀 dzięki za dyskusję👍
  10. Ale co pytać, że zostają plamy czym mogę dodatkowo sobie przetrzeć? Gość specyficzny...po odbiorze auta zasugerował,że myjnie bezdotykowe to zło, automatycznie też. Poleca myć auto u niego dał karteczkę do zbierania pieczątek a co 5 mycie za darmo..tylko że jedno mycie 150pln.🙃 Mam myjnie praktycznie na osiedlu nowa gość dba o to by było wszystko ok dużo stanowisk możliwość mycia szczotką dozująca szampon(ale jak to ludzie myją tym koła więc nie używam) w zamian za to używam swojej szczotki i rękawicy za 10-12 zł mam czyste auto. Chłopaki wyżej podrzucili kilka specyfików coś sobie dobiorę i sprawdzę.
  11. Dziękuję za namiary coś wybiorę
  12. Witam. Mam położona ceramikę na samochodzie🙂 i tak po umyciu na myjni staram się wycierać lakier żeby ograniczyć jakieś tam plamy po wyschnięciu mimo to zawsze coś tam zostanie... Chodzi mi po głowie żeby sobie w garażu jakby mnie naszły chęci a nie zawsze, prysnąć go jakimś mleczkiem czy środkiem nabłyszczającym by zlikwidować plamy a i możliwe wydobyć jeszcze z niego nieco lepszy efekt koloru czy tam połysku.... Pytanie czy można? czy nie wpłynie to negatywnie na ceramikę? jeśli można to co polecacie?🙂
  13. Właśnie dziura mniejsza niż średnica szpilki.... Kupuję mleko dzisiaj i leje... Zobaczymy
  14. Chyba nie było skoro takie mini się pojawiło

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.