Zawartość dodana przez Rober
-
ASO SKODA
Twierdzą ,że nie mają wszystkie rozdane, proponują z ubezpiecznia , nie chodzi o to bo mam czym się poruszać ale taka pierdoła jak zbiorniczek nie kosztuje 1000zł cena śmieszna na znanym portalu ale u nich pewnie z 300zł samochodem można się poruszać ale nie chcą oddać bo jak twierdzą usterka może się pogłebić
- ASO SKODA
-
ASO SKODA
Chcę zapytać szanownych użytkowników marki Skoda ,czy serwisach z których korzystacie podczas gwarancji też jest taka polityka ,że po wykryciu usterki która wiąże się z wymianą części, serwis zwraca się do producenta o zweryfikowanie lub zgodę na wymianę tejże wadliwej części? Obecnie auto stoi na serwisie tydzień z wskazaniem uszkodzenia czujnika poziomu płynu chłodzącego w zbiorniczku. Serwis czeka na odpowiedź i ewentualną zgodę na wymianę przez co czas naprawy się wydłuża. Pytam bo nie znam dzisiejszych realów działania serwisów gwarancyjnych czy tylko mój diler z okolicy takie ma procedury czy inni też... Mile widziane odpowiedzi.
-
Poziom oleju
Temat poruszyłeś na kąciku skody ale tam mały ruch. Zostawiłem Ci tam info ten bagnet jakiś lewy chyba bo oryginał wygląda inaczejhttps://www.skodaczesci.pl/sklep/2857/Miarka_oleju_bagnet_Skoda_Octavia_I_1_6_1_8_oryginal-06A115611Q_O
-
Smar na swiece
To teraz puki świeżo złożone wypadało by zdemontować i prysnąć w fajki....?
- Smar na swiece
-
Smar na swiece
Ok czekam na pójdzie,mile widziana fotka opakowania smaru...
-
Smar na swiece
Podpowie ktoś czym a dokładniej może jakiej marki smarem smaruje ceramiczne główki świec zapłonowych. No masakra jakaś ale udało mi się zdemontować cewki z świec. Czymś to trzeba nasmarować bo już następnym razem chyba urwe cewkę. Pacjent 1.4 tsi oktavia3. Pierwsze podejście po 60kkm bezproblemowe ale teraz po 120 już nie.
-
Nabłyszczenie lakieru a ceramika
Co do myjni to się zgadzam ciężko powiedzieć co tam za chemia jest używana ,pracownik który robił ceramikę poradził mi żeby nie używać piany a środek natryskowy do mycia felg lub opryskiwania szyby czy przodu auta ubitego w owadach 🤔 spryskać całość chwilę poczekać i spłukać , trochę mi to nie leży za mocne to chyba na całą karoserię. Co któreś tam mycie stosuje piane i potem ręcznie rękawicą czy swoją szczotką delikatnie przelecę całość... Dam rady w końcu to tylko samochód😀 dzięki za dyskusję👍
-
Nabłyszczenie lakieru a ceramika
Ale co pytać, że zostają plamy czym mogę dodatkowo sobie przetrzeć? Gość specyficzny...po odbiorze auta zasugerował,że myjnie bezdotykowe to zło, automatycznie też. Poleca myć auto u niego dał karteczkę do zbierania pieczątek a co 5 mycie za darmo..tylko że jedno mycie 150pln.🙃 Mam myjnie praktycznie na osiedlu nowa gość dba o to by było wszystko ok dużo stanowisk możliwość mycia szczotką dozująca szampon(ale jak to ludzie myją tym koła więc nie używam) w zamian za to używam swojej szczotki i rękawicy za 10-12 zł mam czyste auto. Chłopaki wyżej podrzucili kilka specyfików coś sobie dobiorę i sprawdzę.
-
Nabłyszczenie lakieru a ceramika
Dziękuję za namiary coś wybiorę
-
Nabłyszczenie lakieru a ceramika
Szary Grafit
-
Nabłyszczenie lakieru a ceramika
Witam. Mam położona ceramikę na samochodzie🙂 i tak po umyciu na myjni staram się wycierać lakier żeby ograniczyć jakieś tam plamy po wyschnięciu mimo to zawsze coś tam zostanie... Chodzi mi po głowie żeby sobie w garażu jakby mnie naszły chęci a nie zawsze, prysnąć go jakimś mleczkiem czy środkiem nabłyszczającym by zlikwidować plamy a i możliwe wydobyć jeszcze z niego nieco lepszy efekt koloru czy tam połysku.... Pytanie czy można? czy nie wpłynie to negatywnie na ceramikę? jeśli można to co polecacie?🙂
-
Mleczko uszczelniające do opon,detek
Właśnie dziura mniejsza niż średnica szpilki.... Kupuję mleko dzisiaj i leje... Zobaczymy
-
Mleczko uszczelniające do opon,detek
Chyba nie było skoro takie mini się pojawiło
-
Mleczko uszczelniające do opon,detek
Hulajnoga Ruptor R3 z Media expert nie wiem czy dają do takich ?
-
Mleczko uszczelniające do opon,detek
Jak w tytule, chcę dopytać może ktoś używa, używał... Jest hulajnogą na oponach 10" bezdętkowych i jest w niej mikro dziurka centralnie po środku opony stykającej się z jezdnią w 2 tygodnie z 3 atmosfer spada do 1 . Czy można użyć owego produktu da to radę uszczelnić? Problem w tym, że akurat jest to koło tylne w którym jest silnik i tak patrząc na to nie widzę żadnej wtyczki z możliwością odpięcia kabla i zabrania koła do naprawy. No chyba, że po odkręceniu nakrętek koła jakimś dziwnym trafem to się oddziela od silnika,ale na razie chodzi mi po głowie zaryzykować z tym mlekiem uszczelniającym. Ktoś coś w temacie?
-
Skoda i nowe skrzynie manualne
Powitać wszystkich. Ma ktoś wiedzę czy nowe skrzynie manualne w grupie vw. zostały już poprawione i nie występują w nich grzechotki tarcia itp. Co do napraw to piszą o magicznej śrubie i jej dokręceniu, był jeszcze problem z hałasem dwumasy... Jakieś sprawdzone informacje mile widziane. Pytając w ASO pewnym głosem usłyszałem, że problemów było mało i zostały już wyeliminowane ale jakoś w nich nie wierzę...
-
Popełnienie wykroczenia w Austrii.
Jak wyżej kolega radzi,lepiej zapłacić....a kto jechał nie ważne.
- Mandat z Austrii
-
Mandat z Austrii
Lepiej było odebrać i zapłacić,tak mnie poinformował kolega który jeździ jako kierowca zawodowy. Przy kolejnym wjeździe do Austrii zostaniesz namierzony przez systemy a dalej to już nie wnikam.... Ja 2lata temu dostałem zwykłym listem elegancko przetłumaczony zapłacilem w tym roku przejechałem Austrię jadąc do Chorwacji,policja mnie wyprzedzała były też radiowozy na poboczach Panowie z lornetkami.... bez żadnych problemów więc zostałem odhaczony i mam czyste konto
-
Opony - ocena czy wszystko w porządku z zawieszeniem
Na pierwszy strzał to za niskie ciśnienie w oponach,ale niech inni coś powiedzą
-
Pedał sprzęgła
W woli wyjaśnienia wszystko wróciło do normy,odpowietrzenie sprzęgła,dokręcenie jakieś śrub przy pedałach i przesmarowanie czegoś tam w mechanizmie pedału. Wszystko zrobione na poczekaniu.
-
Pedał sprzęgła
Pedał sprzęgła na budzie nic nie drga W tygodniu wybiorę się do mechanika z polecenia kolegi...
-
Pedał sprzęgła
Ja nie bronie się przed wymianą tylko czy to będzie strzał w 10-kę...