Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

michuu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. michuu odpowiedział dyniek000 na temat - Motokącik
    Ciche?? Chyba nie jechałeś szybciej niż 120 km/h Szum wiatru jest głośniejszy niż w średniej klasie innych pojazdów IS200 ogólnie do spokojnego turlania, 300 pojedzie zdecydowanie lepiej Łatwo się gazuje. Koszty utrzymania na średnim poziomie, może do najtańszych nienależny, ale z uwagi na małą awaryjność nie inwestuje się wiele, Miałem 2 x IS300 i z chęcią kiedyś wrócę do tego auta
  2. no to jest właśnie to - szukałem jakiejś wzmianki o tym w necie, ale jak nie znalazłem, to stwierdziłem że podzielę się newsem
  3. tak nie dostał, bo WK odmówił rejestracji informując że w sprawie tego auta toczy się "jakieś postępowanie Na początku wszyscy byli pewni że chodzi o jakąś egzekucje komorniczą lub bałagan w papierach. np obciążenie auta zastawem. Dopiero poprzedni właściciel dowiedział się w swoim WK o co tak naprawdę chodzi
  4. Spotkał się ktoś już z tym? Pacjent Seat Alhambra 2.0 TDI 2011r. Auto kupione nowe w Polsce, w leasingu. 2 lata temu wykupione przez leasingobiorce Tydzień temu sprzedane W czwartek miało być rejestrowane przez nowego właściciela i tu pojawił się problem! Bo WK odmówił rejestracji. Po dłuższej batali z WK udało się ustalić tyle co poniżej w dużym skrócie: cyt: 1. Wydział komunikacji odmówił rejestracji pojazdu, z uwagi na wszczęcie postępowania administracyjnego w sprawie unieważnienia wszystkich decyzji administracyjnych o dopuszczeniu do ruchu wydanych w odniesieniu do tych samochodów osobowych marki Seat spośród pojazdów zindywidualizowanych w załączniku nr 1 do niniejszego wniosku (załącznika nie mam)... 2. Stwierdzenie nieważności decyzji administracyjnych (rejestracji) wydanych przez Prezydenta Miasta XXX w odniesieniu do pojazdów o których mowa w punkcie 1- z powodu wydania decyzji w odniesiieniu do pojazdów pod wpływem błędu: to jest z powodu rejestracji pojazdów nie spełniających wymagań określonych w art 66 ust 1 pkt 1 3. Skierowania do aktualnych właścicieli pojazdów wymienionych w punkcie 1 w stosunku do których stwierdzona zostanie nieważność decyzji adm. (pierwsza rej.) wydanych przez prezydenta miasta xxx No i urodził się problem Ktoś coś treściwego chce wnieść do wprawy??? Spotkał się z tym??
  5. Rav4 Hybrid (po FL) Ten sam motor co w NX, wkrótce w sprzedaży
  6. michuu odpowiedział lukash4 na temat - Motokącik
    Prius III
  7. a nie do końca jak np. homologacja na auto z Euro5J, a zaraz będą rejestrowane tylko nowe z euro6 ,to jak zawczasu nie zarejestrujesz to będzie długa droga
  8. poczekać na Hybryde rav4 - będzie premiera na początku 2016, silnik ten co w NX a auto większe
  9. nie przesadzaj... np octavia, jetta, corolla, astra sedan mają takie wymiary a to jeszcze C
  10. a po drugie skoro Syn ma dwa lata to nie jeździ już tyłem, więc poduszki powietrznej i tak nie wyłączasz... Kto Ci każe ją wyłączać jak siedzi przodem do kierunku jazdy?
  11. miałem s40 2007 i dało się wyłączyć poduszkę v50 toż to to samo
  12. > zona robi 5k rocznie (max 10 z wyjazdami rodzinnymi) skoro taki mały przebieg i auto do bujania głównie po mieści to po co więcej mocy?? To nie CVT wyje tylko silnik, na co dzień jeżdżę również CVT i bardzo sobie chwale, a głośniej jest tylko przy maksymalnych przyspieszeniach, które tak naprawdę tylko na trasie przy wyprzedzaniu występują Bierz ravkę
  13. michuu odpowiedział michuu na temat - Zrób to sam
    może ktoś ma ochotę się pobawić i wstawić:
  14. Jak wam się widzi jakaś ciemna (np grafit) felga 17 na białym nadwoziu nowej corolli? Szukam inspiracji, może jakieś propozycje - na foto standardowe 16cali, a chcemy ciemniejsze 17
  15. > Czyzby kolega Knedler? no raczej nie - na AK od 10 lat

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.