-
Co myślicie o takiej e46? :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=6023553521 poza tym, że dosyć droga
-
Jak zamontować radio do nowego Punto Van
Ktoś coś? Kupiłem dziś radio i ni cholery nie moge wyjąc tej zaślepki .....
-
Jak zamontować radio do nowego Punto Van
Niestety w nowych Vanach poskąpili na radio W instrukcji nie ma nic na ten temat. Jak wyjąc ta plastikowa zaślepkę zamiast radia i włożyć samo radio? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Czy da się zarejestrować...
szczerze mowiac to nie wiem moze to byc tez wpadka produkcyjna....
-
Czy da się zarejestrować...
chcą go sprzedać w jakiejś super cenie ze wzgledu, ze nie da sie zarejestrowac w PL
-
Czy da się zarejestrować...
info przez znajomego wiec dokladnie nie wiem albo dealer albo importer
-
Czy da się zarejestrować...
.... samochód nowy, ale taki, któremu skończyła sie homologacja (brak brake assist)? Jesli sie da to jak i wiele to kosztuje
-
Automat, LPG, 20-30.000
Teraz to tez juz auto typu "wynalazek" A po drugie diesel
-
Automat, LPG, 20-30.000
> vel satis Auto mi się bardzo podoba i trochę tez nim jeździłem Ale chce czego nieproblematycznego i w miarę taniego w utrzymaniu
-
Automat, LPG, 20-30.000
Co byście proponowali? Minimum kompakt, najlepiej kombi (ale nie będę się upierał) Edyta: w miarę tani w utrzymaniu, nieproblematyczny
-
Pytanie o szkodę całkowitą - czy coś się zmieniło?
Zmieniło się coś w kwestii tego kto przede wszystkim zajmuje się sprzedażą wraku? Nadal głównie skazany jest na to właściciel?
-
Łańcuchy śniegowe na Skandynawię?
Jakie trzeba mieć? Ktosik podpowie?
-
Stop&Go, a klimatyzacja.
> Może nie dotyczy to wszystkich modeli. > Osobiście uważam ten system za jeden z najgłupszych wynalazków motoryzacyjnych, na równi z > czujnikami ciśnienia w kołach. a ja uwazam ten system za genialny do tego stopnia, ze jak czasami troche pojezdze z tym systemem i wsiadam znowu do auta bez to brak strasznie mnie denerwuje
-
Stop&Go, a klimatyzacja.
a wiele "przyuczenie" czujnika w ASO? jak masz 2 komplety kol to robisz co 0,5 roku mialem czujniki i doceniam jednak potrafia znacznie podrozyc koszty eksploatacji
-
Zakup na f VAT - zwolnienie PCC. Czy muszę zawiadomić US?
co wreszcie kupiles?
Mariusz Pieta
R.I.P.
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta