Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mariusz Pieta

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. http://allegro.pl/show_item.php?item=6023553521 poza tym, że dosyć droga
  2. Ktoś coś? Kupiłem dziś radio i ni cholery nie moge wyjąc tej zaślepki .....
  3. Niestety w nowych Vanach poskąpili na radio W instrukcji nie ma nic na ten temat. Jak wyjąc ta plastikowa zaślepkę zamiast radia i włożyć samo radio? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  4. szczerze mowiac to nie wiem moze to byc tez wpadka produkcyjna....
  5. chcą go sprzedać w jakiejś super cenie ze wzgledu, ze nie da sie zarejestrowac w PL
  6. info przez znajomego wiec dokladnie nie wiem albo dealer albo importer
  7. .... samochód nowy, ale taki, któremu skończyła sie homologacja (brak brake assist)? Jesli sie da to jak i wiele to kosztuje
  8. Teraz to tez juz auto typu "wynalazek" A po drugie diesel
  9. > vel satis Auto mi się bardzo podoba i trochę tez nim jeździłem Ale chce czego nieproblematycznego i w miarę taniego w utrzymaniu
  10. Co byście proponowali? Minimum kompakt, najlepiej kombi (ale nie będę się upierał) Edyta: w miarę tani w utrzymaniu, nieproblematyczny
  11. Zmieniło się coś w kwestii tego kto przede wszystkim zajmuje się sprzedażą wraku? Nadal głównie skazany jest na to właściciel?
  12. Jakie trzeba mieć? Ktosik podpowie?
  13. > Może nie dotyczy to wszystkich modeli. > Osobiście uważam ten system za jeden z najgłupszych wynalazków motoryzacyjnych, na równi z > czujnikami ciśnienia w kołach. a ja uwazam ten system za genialny do tego stopnia, ze jak czasami troche pojezdze z tym systemem i wsiadam znowu do auta bez to brak strasznie mnie denerwuje
  14. a wiele "przyuczenie" czujnika w ASO? jak masz 2 komplety kol to robisz co 0,5 roku mialem czujniki i doceniam jednak potrafia znacznie podrozyc koszty eksploatacji

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.