Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

_ArtuR_

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. a powiedzcie mi, w ostatnim czasie kupował ktoś samochód w aaaauto? Warto w ogóle interesować się autami u nich? bo znalazłem tam takie coś https://new.aaaauto.pl/detail/volkswagen/golf-sportsvan/22959089
  2. A co myśleć o tych 1.6 THP 165KM (euro 6), albo 1.2 puretech? W weekend widziałem się z dalszym znajomym, on ma właśnie C4 grand picasso, z 1.6 THP, ale wersję 156 (euro 5) i jak to mówi wsio cacy tylko na 5 tys kilometrów dolewa 4l oleju A według internetów te 1.6 165 są już coś poprawione
  3. Kadjar - tak samo jak Scenic i Qashquai, ciasno za kierownicą przez tunel środkowy
  4. jak zbadałem rynek to jest tylko właśnie Leaf 2, ewentualnie e-golf,
  5. tras 0 (wakacje to pociąg albo samolot) w wakacje kilka wyjazdów na działkę do teściów. 50km w jedną stronę, na miejscu jest dostęp do prądu,a jakby co to w odległości 300m jest stacja ładowania. Kilka dni temu jeździłem MG4 (elektryk) bardzo pozytywne wrażenie zrobił, ale cena ok 120kzł jest "nieco" za duża
  6. mało miejsca na prawe kolano przez szeroki tunel
  7. Dooobry, Pany potrzebuję porady i podpowiedzi jakie auto kupić.... Obecnie jeżdżę Nissanem Note e11 i czas zmienić na coś nowszego, i trochę większego. Budżet na "nowe"/ używane 30-50kpln Z wymagań: coś podwyższonego, komfortowa pozycja za kierownicą, benzyna, skrzynia automat - to podstawa. dobrze grające audio, i przyjemne multimedia. Po ostatnich przymiarkach na placu boju pozostały: VW Golf Sportsvan Citroen C4 picasso / grand picasso Opel Zafira C Najwygodniej siedziało mi się w C4, ale boję się tam silników benzynowych, bo do wyboru jest albo 1.6THP (165KM) albo 1.2 Puretech oba ponoć podwyższonego ryzyka. Pod uwagę biorę tylko benzyny, bo auto rocznie robi nie więcej niż 10kkm, jazda tylko po mieście... A może olać spalinówki i brać Nisana Leaf`a 2gen? ps. co za projektował w niektórych autach tunel środkowy.... przy moich niecałych 190cm nie ma miejsca na prawe kolano.... podpowiecie?
  8. Taki mały basen spokojnie opędzisz tym https://allegro.pl/oferta/pompa-filtrujaca-kartuszowa-basenowa-filtr-do-basenu-3028-l-h-bestway-58386-17134887092?bi_s=ads&bi_m=leftpanel&bi_c=NDI0NTI5OTgtMWNlZi00MWYyLWJlY2MtNGVmM2ZjZmFjZGZhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=62fc3d8a-51b2-4de3-99a0-f80b3d501d2c U mnie taka pompa ogarnia basen 4m3, na cały sezon wystarczają 2 wkłady filtrujące. Pompa chodzi na okrągło. woda czysta do samego końca. U mnie sezon od połowy czerwca do połowy września.
  9. Siema, co teraz się kupuje? Otwierać to będzie standardową bramę uchylną w blaszaku. Nigdy nie miałem z napedami do czynienia, więc na co zwrócić uwagę? Pozdrooo
  10. No i przyszedł czas na małe podsumowanie: Po przejechaniu 50kkm opony poszły na śmietnik, bo wysokość bieżnika ledwo co przekraczała 4mm. Dodatkowo mocno zjadło brzegi opon, mimo jazdy na właściwym ciśnieniu i sprawnym zawieszeniu. Do samego końca jeździło się OK, kilka dni przed zmianą miałem dosyć gwałtowne hamowanie na mokrej drodze i nawet abs się nie załączył. Choć przy gwałtowniejszym ruszaniu kilka razy zdarzyło się że zamieliły w miejscu, nawet na suchej nawierzchni mimo szalonych 88KM pod maską W ostatnim roku zrobiły się bardzo głośne. Na ich miejsce wjechały kolejne wielosezony: Nexen N'Blue 4 Season w tym samym rozmiarze, zobaczymy po dłuższym czasie jak się sprawdzą.
  11. na chwilę obecną faworyt https://www.euro.com.pl/zmywarki/whirlpool-wfc-3c33-pf-x.bhtml
  12. Bosche w tej cenie mają przeważnie dno z tworzywa. Nie wiem jak ono się w dłuższej perspektywie sprawdzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Witajcie, przychodzę z prośbą o pomoc w zakupie zmywarki. W trybie pilnym muszę kupić nową. kryteria: wolnostojąca, szerokość 60cm, możliwość montażu pod blatem, cena ok 1500-1800zł Czy jest coś godnego zakupu w tym budżecie? Na szybko przeglądając elektromarkety, takie modele wytypowałem https://www.euro.com.pl/zmywarki/electrolux-esf75533lx.bhtml https://www.euro.com.pl/zmywarki/whirlpool-wfc3c26pfx.bhtml https://www.euro.com.pl/zmywarki/-zmywarka-den48520x-beko.bhtml https://www.euro.com.pl/zmywarki/beko-bdfn26521wq-b300.bhtml obecnie mam Beko, ale po prawie 12 latach ciężkiej pracy jej śmierć prawie nadeszła Jutro jeszcze przejadę się po sklepach, aby fizycznie je pomacać, ale chciałbym mniej więcej być rozeznany co i jak.
  14. _ArtuR_ odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    co to za model łóżka?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.