-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
a powiedzcie mi, w ostatnim czasie kupował ktoś samochód w aaaauto? Warto w ogóle interesować się autami u nich? bo znalazłem tam takie coś https://new.aaaauto.pl/detail/volkswagen/golf-sportsvan/22959089
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
A co myśleć o tych 1.6 THP 165KM (euro 6), albo 1.2 puretech? W weekend widziałem się z dalszym znajomym, on ma właśnie C4 grand picasso, z 1.6 THP, ale wersję 156 (euro 5) i jak to mówi wsio cacy tylko na 5 tys kilometrów dolewa 4l oleju A według internetów te 1.6 165 są już coś poprawione
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
Kadjar - tak samo jak Scenic i Qashquai, ciasno za kierownicą przez tunel środkowy
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
jak zbadałem rynek to jest tylko właśnie Leaf 2, ewentualnie e-golf,
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
tras 0 (wakacje to pociąg albo samolot) w wakacje kilka wyjazdów na działkę do teściów. 50km w jedną stronę, na miejscu jest dostęp do prądu,a jakby co to w odległości 300m jest stacja ładowania. Kilka dni temu jeździłem MG4 (elektryk) bardzo pozytywne wrażenie zrobił, ale cena ok 120kzł jest "nieco" za duża
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
mało miejsca na prawe kolano przez szeroki tunel
-
_ArtuR_ obserwuje zawartość Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
Dooobry, Pany potrzebuję porady i podpowiedzi jakie auto kupić.... Obecnie jeżdżę Nissanem Note e11 i czas zmienić na coś nowszego, i trochę większego. Budżet na "nowe"/ używane 30-50kpln Z wymagań: coś podwyższonego, komfortowa pozycja za kierownicą, benzyna, skrzynia automat - to podstawa. dobrze grające audio, i przyjemne multimedia. Po ostatnich przymiarkach na placu boju pozostały: VW Golf Sportsvan Citroen C4 picasso / grand picasso Opel Zafira C Najwygodniej siedziało mi się w C4, ale boję się tam silników benzynowych, bo do wyboru jest albo 1.6THP (165KM) albo 1.2 Puretech oba ponoć podwyższonego ryzyka. Pod uwagę biorę tylko benzyny, bo auto rocznie robi nie więcej niż 10kkm, jazda tylko po mieście... A może olać spalinówki i brać Nisana Leaf`a 2gen? ps. co za projektował w niektórych autach tunel środkowy.... przy moich niecałych 190cm nie ma miejsca na prawe kolano.... podpowiecie?
-
Pompa do basenu ogrodowego - czy taka styknie??
Taki mały basen spokojnie opędzisz tym https://allegro.pl/oferta/pompa-filtrujaca-kartuszowa-basenowa-filtr-do-basenu-3028-l-h-bestway-58386-17134887092?bi_s=ads&bi_m=leftpanel&bi_c=NDI0NTI5OTgtMWNlZi00MWYyLWJlY2MtNGVmM2ZjZmFjZGZhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=62fc3d8a-51b2-4de3-99a0-f80b3d501d2c U mnie taka pompa ogarnia basen 4m3, na cały sezon wystarczają 2 wkłady filtrujące. Pompa chodzi na okrągło. woda czysta do samego końca. U mnie sezon od połowy czerwca do połowy września.
-
Naped do bramy garażowej uchylnej?
Siema, co teraz się kupuje? Otwierać to będzie standardową bramę uchylną w blaszaku. Nigdy nie miałem z napedami do czynienia, więc na co zwrócić uwagę? Pozdrooo
-
Nokian Weatherproof ?
No i przyszedł czas na małe podsumowanie: Po przejechaniu 50kkm opony poszły na śmietnik, bo wysokość bieżnika ledwo co przekraczała 4mm. Dodatkowo mocno zjadło brzegi opon, mimo jazdy na właściwym ciśnieniu i sprawnym zawieszeniu. Do samego końca jeździło się OK, kilka dni przed zmianą miałem dosyć gwałtowne hamowanie na mokrej drodze i nawet abs się nie załączył. Choć przy gwałtowniejszym ruszaniu kilka razy zdarzyło się że zamieliły w miejscu, nawet na suchej nawierzchni mimo szalonych 88KM pod maską W ostatnim roku zrobiły się bardzo głośne. Na ich miejsce wjechały kolejne wielosezony: Nexen N'Blue 4 Season w tym samym rozmiarze, zobaczymy po dłuższym czasie jak się sprawdzą.
-
[Kupuj z AK] Zmywarka za ok 1500-1800zł
na chwilę obecną faworyt https://www.euro.com.pl/zmywarki/whirlpool-wfc-3c33-pf-x.bhtml
-
[Kupuj z AK] Zmywarka za ok 1500-1800zł
dlaczego?
-
[Kupuj z AK] Zmywarka za ok 1500-1800zł
Bosche w tej cenie mają przeważnie dno z tworzywa. Nie wiem jak ono się w dłuższej perspektywie sprawdzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[Kupuj z AK] Zmywarka za ok 1500-1800zł
Witajcie, przychodzę z prośbą o pomoc w zakupie zmywarki. W trybie pilnym muszę kupić nową. kryteria: wolnostojąca, szerokość 60cm, możliwość montażu pod blatem, cena ok 1500-1800zł Czy jest coś godnego zakupu w tym budżecie? Na szybko przeglądając elektromarkety, takie modele wytypowałem https://www.euro.com.pl/zmywarki/electrolux-esf75533lx.bhtml https://www.euro.com.pl/zmywarki/whirlpool-wfc3c26pfx.bhtml https://www.euro.com.pl/zmywarki/-zmywarka-den48520x-beko.bhtml https://www.euro.com.pl/zmywarki/beko-bdfn26521wq-b300.bhtml obecnie mam Beko, ale po prawie 12 latach ciężkiej pracy jej śmierć prawie nadeszła Jutro jeszcze przejadę się po sklepach, aby fizycznie je pomacać, ale chciałbym mniej więcej być rozeznany co i jak.
-
Pokój nastolatka
co to za model łóżka?