-
Zdmuchnięty płomień Ariston błąd 504
U mnie po bojach i znojach wyszło że to palnik winien. kto obstawiał palnik ten miał racje
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
A Wiesz z rozpędu pomiliłem fi z DN przepraszam
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
Jaką znowu definicję Pracuję w instalacjach, tutaj się NIC nie zgadza
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
A gwint M8 zmieści się w rurce fi8?
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
no chodzi! zeby sie zmieścił w otworze
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
To nie ma być gwintowane, to ma być przelotowe
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
Nie nie ma być cienkie ale też dające granicę dokręcania
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
Chyba najprościej w okrągłym otworze PETG-CF daje radę. Ale drugi otwór robiłem podłużny, żeby można było mocować całość pod kątem - i tu śruba mocno zaczęła się razem z podkładką wciskać w druk. Nawet nie było czuć, że gdzieś jest koniec, że przekręcam już
-
Tulejka metalowa M8 wysokość 5 mm
Cześć, w jednym z projektów 3d okazało się, że jednak muszę się wspomóc tytułowym kawałkiem metalu Ale albo oczadziałem, albo google mi się popsuło, albo nie wiem co... Nie widzę nigdzie takich elementów. Wypadałoby aby to miało maks 2 mm grubości Da się tak??
-
Czy mamy na sali serwisanta ekspresów? LATTEGO nie trzyma moczu i sie posikuje od spodu :(
Sluchajcie rozkrecilem popatrzyłem pomacalem na razie nie moczy sie (puk puk w niemalowane) po zdjęciu obudów w zasadzie jedyne miejsce gdzie widać trochę wody to okolice lewe tylne przy podłączeniu zbiornika z wodą. ALE tam jest obok inna dziurka, która powinna woda w razie co wylecieć. w sumie zrobiło się mooocno zagadkowo. ps jakby ktoś miał pomysł co z kółkiem do mocy mielenia kawy zrobić to nadal jestem chętny na info.
-
Czy mamy na sali serwisanta ekspresów? LATTEGO nie trzyma moczu i sie posikuje od spodu :(
Sluchajta Barry White’a Dzięki powyższemu filmikowi nauczyłem się rozkręcać obudowę - hurra Ale zapomniałem na jakim poziomie miałem pokrętło od mielenia- buuu * Pod maską jest w zasadzie bardzo czysto - hurra al to nadal nie wyjaśnia skąd zasrana woda - buuu i tak by można…. a poważnie 1) jedynie trochę wody było koło zaworu gdzie wchodzi zbiorniczek z wodą. ALE zasadniczo wyleciała by ona TYŁEM, a nie pod spodem. wszystkie inne miejsca jakie widzę - idą do tacki ociekowej 2) * pomóżcie z pokrętłem ja to teraz przywrócić do funkcjonalnego stanu?
-
Brak konieczności zgłoszenia dla altanki/garażu poniżej 25m2???
Jest jeszcze jedna ciekawostka w wyrokach SNA mówimy o trwałym związaniu z gruntem za pomocą fundamentów ale jak zauważył sąd teraz fundamenty są różne. sprawdziłem definicje. fundamenty są POD ziemią (skrótowo pisząc) więc płyta chodnikowa na ziemi to nie fundament.
-
Czy mamy na sali serwisanta ekspresów? LATTEGO nie trzyma moczu i sie posikuje od spodu :(
raz na kwartał odkamieniam, mimo, że najczęściej leje z dzbanka filtrowanego to nadal mam filtr wlozony mam też tabletki raz na miesiąc odtłuszczam. typowe tabletki do odtluszczania ale nie używam tego zjebanego* trybu czyszczenia. serwisant powiedział żeby podzielić na 4 części taką tabletkę i robić z nich kawę mieloną. *seria trzecia nie ma automatycznego tylko karze odłączać ekspres w odpowiednim momencie od prądu, czekac itd l….
-
Czy mamy na sali serwisanta ekspresów? LATTEGO nie trzyma moczu i sie posikuje od spodu :(
Nie no w środku też! koniecznie, bo latem lubią się robale rozwijać
-
Czy mamy na sali serwisanta ekspresów? LATTEGO nie trzyma moczu i sie posikuje od spodu :(
@bielaPL @sherif używamy kawy ziarnistej tabletkami czyszczę ekspres co miesiąc plus minus. zaparzacz myje co około tydzień (moje założenie ), w praktyce bliżej co dwa tygodnie. a co do oringów, mówisz o tym na tylnej ściance? wymieniłem wszystkie do których miałem dostęp w zaparzaczu (o ile pamiętam)
