-
Pytanie laika
Dosc szybko sie przelacza na gaz.
-
Pytanie laika
Moze to trochetroche wcześnie na ocene spalania po jednym tankowaniu? W koncu to nowa instalacja,moze sie "rozkreci"?
-
Pytanie laika
Ja jezdze emerycko, to tez moze byc powod juz nie ten wiek (i moj i auta) na wyscigi Za pare dni pojade na ten pierwszy przeglad i zwroce na to uwage.
-
Pytanie laika
Tzn.? Ze co, ze za duzo pali? Ciezki kloc z silnikiem 1.6 chyba nie moze palic mniej, ja sie nastawialam, ze spali 10 i to i tak dla mnie bylaby duza oszczednosc, wiec poki co jestem zadowolona.
-
Pytanie laika
Podobnie, ok. 7. I wcale nie sama trasa, troche obwodnicy, troche miasta, troche korka. Dodam jeszcze, ze wczoraj praktycznie juz jezdzilam na rezerwie i do momentu tankowania gaz sie calkowicie nie skonczyl jeszcze.
-
Pytanie laika
No coz, nie jest chyba az tak zle - 451 km na 35 litrach
-
Pytanie laika
Pozyjemy,zobaczymy. Nie wydawac wywydwyrokow zanim nie sprawdze. Kibel czy nie, poczekam,pojezdze i ocenie. Auto ma 11 lat, ma jezdzic za nieduza kase,nikt nie bedzie z tego strzelal.
-
Pytanie laika
Juz po. Opcje zaproponowala wstepnie pani z biura (chyba zona szefa), bo pytalam co montuja. Ostatecznie zdecydowalam sie na STAGa z lepsza listwa a pan za te same pieniadze zalozyl jednak AEB z listwa Hana. Zostawilam papiery w aucie, wiec nie pamietam dokladnych parametrow calej reszty. Wszystko dokladnie wyjasnil, pokazal, poswiecil mi sporo czasu. Robota wizualnie wyglada niezle a jak bedzie dzialac to sie okaze. Wczoraj sie tylko przejechalam troche i na stacje, zobaczyc jak sie toto tankuje dzisiaj dluzsza trasa to zobaczymy. Brakow mocy nie czuje, nic nie faluje, nie stuka, nie puka. Jak czekalam wczoraj na szefa, zeby odebrac auto to przyszedl gosciu, ktory od ilus lat robi u nich przeglady i jest zadowolony, wiec mysle, ze moze warto gazownikowi dac kredyt zaufania. Instalka ma 24 miesiace gwarancji lub 150 tys km.
-
Pytanie laika
Chodzi mi o konkrety typu, ze ten STAG jest wystarczajaco dobry i nie ma co przeplacac, albo ze to szajs, albo ze ujdzie w tloku i wtedy opcja z inna listwa wtryskowa jest lepszym wyjsciem...
-
Pytanie laika
Bo ojciec ma 70 lat a facet jest z gatunku atechnicznych...?
- Pytanie laika
-
Pytanie laika
Brata nie mam, ojciec i kandydat na meza sie nie znaja. Moja wstepna decyzja to instalacja AEB, ale moze glupio robie?
- Pytanie laika
-
Pytanie laika
Litosci,kobieta jestem,nawet nie wiem co do mnie mowisz Bede zakladac u Marola,jest na tej liscie co podales.
-
Pytanie laika
Wg ich strony "KME" Diego STAG i AEB OMVL