Jump to content

r1sender

administrator
 • Posts

  58329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  128

r1sender last won the day on January 30

r1sender had the most liked content!

Retained

 • stary zboczeniec

Profile Information

 • Name
  Rafał
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rumia
 • Car
  warzywniak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

r1sender's Achievements

Reliant Robin Space Shuttle

Reliant Robin Space Shuttle (19/20)

 • Drunk Rare
 • Addicted Rare

Recent Badges

31.7k

Reputation

 1. Prosta sprawa, ustal do kogo droga należy. Mi to zdarzyło się w mieście, zgłosiłem się do wydziału któremu to podlega, uzyskałem od nich numer polisy, zgłosiłem do ubezpieczyciela szkodę, po kilku dniach przyjechał likwidator. Miałem tylko zdjęcia z miejsca zdarzenia.
 2. r1sender

  Olej do TCE

  nie wiem skąd Ty bierzesz takie ceny na olej ale jak masz dojście chętnie kupię więcej na kilka wymian. Mam 1.2 Tce i nawet Elf tak tanio nie kosztuje. Do tego silnika wchodzi 4,7 litra oleju. Do swojego leję SHELL HU 0-40W.
 3. podjedź i sam obmacaj i oceń. Zacznij od sklepu z tymi "markowymi", żebyś miał porównanie.
 4. Jak idzie rowery zapakować, nie spada platforma podczas jazdy, to każdy będzie dobry. Droższe pewnie mają wygodniejsze systemy mocowań ale nic poza tym. Przejeździlem kilka lat z dachowym od Amosa i platformą od Menabo modele z tych podstawowych i nic złego się nie działo.
 5. Najbardziej pyliły mi ferrodo i TRW, najmniej textary i ATE. Kolejność nie przypadkowa.
 6. Wszystko zależy od tego jak duże rozdzielnie jest. Ono z czasem będzie tylko się powiększać, ja bym wymienił niż cudował z płynem.
 7. A czemu miałby nie dać rady? Podstawowa funkcja jest zachowana.
 8. najzwyklejsza seria, środkowa kategoria wyposażenia, żaden szał.
 9. nie sądzę, 4 lata temu auto kosztowało mnie 44 tyś. - dziś sprzedam je od ręki za 45 tyś., a jeszcze rok dwa temu zgodnie z logiką auto powinno kosztować w granicach 30 tyś. Nie wiem co by musiało się stać, kosztowało mniej.
 10. chyba mg w wydychanym powietrzu, @Camel to ładnie wytłumaczył
 11. Dobrze by było po praniu parą potraktować i ozonowanie. A z jakiej chemii korzystasz? Jaki prespray używasz? Ten od Karchera i ADBL z serii pro dają radę.
 12. I takie też wypalają, przypomnij mi się w weekend to podejdę na parking i zrobię zdjęcia lampy
 13. Uprasza się o merytoryczne wypowiedzi
 14. Odkąd pamiętam to tam zawsze była jednokierunkowa, na początku lat, dziewięćdziesiątych w odwrotnym kierunku, z Chylońskiej do Hutniczej.
 15. Jak to ma być auto na lata to prócz wyposażenia, niezawodności mechaniki brałbym pod uwagę odporność na rudą. Tutaj w wątku padła już marka i model, celowo nie będę pisać która, bo może to przypadek jednostkowy ale auto od nowości w jednych rękach, przeglądy w ASO, a do perforacji progów doszło, wiek auta 6 lat. Na rynku nie ma zamiennika tylko oryginał za chore pieniądze. Pozostaje tylko jakiś wirtuoz kątówki i spawarki albo ASO z roboczogodziną ciężką do przełknięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.