Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MarcG

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. No parkside ma 1500W a Karcher 1000W. Jeszcze jest taki 1400W za 249pln Lidl
  2. Co to za Parkside, możesz podać jakiś symbol, muszę coś kupić na remont mieszkania.
  3. MarcG odpowiedział MarcG na temat - Zrób to sam
    Dzięki, niestety ja szukam wygodnych bo mają być normalnie codziennie używane.
  4. Robił ktoś już i może się podzielić doświadczeniami i może namiarami na wykonawców. Muszę wyciąć dziurę w stropie i coś zamontować a rozstrzał cenowy jest kosmiczny.
  5. MarcG odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Zobacz jeszcze wielkość zbiornika paliwa, często pluginy mają mniejszy, w trasie palą więcej więc zasięg jest mały.
  6. Tak. Dzisiaj go przegoniłem ze 40km i nic sięnie działo.
  7. Samochód kia 2.0 crdi przebieg 135kkm jeszcze na gwarancji. Zauważyłem zapocenia przy turbinie przy dolocie, kazałem to obejrzeć w serwisie. Rozebrali, sprawdzili luzy na turbinie, wyczyścili i skręcili. Podobno w dolocie olej w normie. Na powrocie przegoniłem trochę samochód na autostradzie I przy 160-180 puścił 2x mocno dymem siwym z wydechu. Co to może być ? Olej ? Potem przejechałem jeszcze ze 30km dosyć szybko i nic się nie działo. Pogonić jeszcze i sprawdzić co się będzie działo? Kazać jeszcze rozebrać dolot w serwisie ? Mam jeszcze 15kkm gwarancji więc mogę trochę ich pomęczyć.
  8. Ja brałem samochód z serwisu gdzie naprawiałem, nie było problemu, jak naprawa się przedłużyła.
  9. MarcG odpowiedział wujek na temat - Zrób to sam
    Drzwiami stalowymi popsujesz elewację Może lepiej założyć jakiś dobry zamek, bo te zasuwy i kłódki to słabe są, bo każdy głupek ukręci to jakimś łomem.
  10. To nie jest obudowa pasa dla środkowego fotela ?
  11. Przecież możesz sobie wrzucić na pakę dwie beczki po 150l, po to chyba się kupuje pickupa
  12. MarcG odpowiedział MarcG na temat - Motokącik
    Lampa przyszła, na oko nie widzę jakiś większych różnic do koreańskiego oryginału z Chin. Założona, wszystko pasowało.
  13. MarcG odpowiedział MarcG na temat - Motokącik
    Tak wygląda koreański oryginał
  14. MarcG odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    Najlepiej nie jeździć do kowala tylko od razu do normalnego zakładu. Nie spotkałem sie z takimi sytuacjami w kilku zakładach do których jeżdżę.
  15. MarcG odpowiedział MarcG na temat - Motokącik
    No właśnie słabo z wyborem,ja mam zwykłą a używki to głównie ledy. W cenie 300-500 to na oko same depo. Wezmę z allegro w smarcie, jak nie będzie pasowała to odeślę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.