Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HARDTECHNO

moderator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. U mojej żony w P2 Classic 2011 altek oryginalny trzyma ładowanie , nawet obudowa cała... He profilaktycznie zakupie drugi na podmianę 🥳
  2. Tam chyba było coś koło 40mln poduszek w różnych pojazdach. Firma zbankrutowała a prezesi na kolanach błagali o przebaczenie... Robiłem na Fiacie w Tychach jak ten cyrk wyszedł na jaw... Dobrze że Mam poczciwe Strucle w domu ... Które nie wymagają wymiany 😁
  3. Nie mam pojęcia dokładnie ale taki myk był przez niedługi czas... Może chodziło o to że amelinium trzyma a kompozyt oddaje ? Też mnie to ciekawilo
  4. Juz nie pomimo że chcieli obniżyć temp spalania dając pokrywę zaworów z tworzywa oraz olej 0w20 nic to nie dało dalej zakopali się w euro5+ a szkoda
  5. Nie kombinuj, w razie W będziesz wszystko brał na klatę bo skoro Twój pojazd może mieć max 16 to taka została wydana homologacja ... Założenie 17 to tracisz ja w razie wypadku i ubezpieczyciel jak to wychwyci nie wypłaci kasy,,,
  6. Skoro chcesz odkręcić zaciski nie lepiej założyć jakąś zatyczkę na przewód elastyczny (ten od zacisku) ? Unikniesz kapania płynu... I pustostanu. Swoją drogą , zaciski to naprawdę loteria , człowiekowi wydaje się że zrobił dobrze , myk pyk.i koło się grzeje... Oczywiście można podejść do tematu z chirurgiczna precyzja ale to będzie czasochłonne. Sam kilka krotnie naprawiałem zaciski tył Fiat Stilo słynne zapiekanie się ręcznego itp... niestety ale dopiero wymiana na SKV pierwszy lepszy uświadomiła mi że nie było warto tracić czas ( 150zl.za 2 okazja olx nowe) Ale i tak powodzenia 👏
  7. A ja używam Sonax płyn do mycia szyb..
  8. Moc coś 10O km manual.
  9. Kupili za 28.000 1.5 blueHDI jak się nie mylę rocznik 2017 ... Sprowadzone , jak dla mnie słaby silnik jak na 1.5
  10. Dziękuje za foto. Teraz namierzamy gdzie kupić bo ceny wachlują od 500-1000 szok 😭
  11. Czesc koledzy, czy ktoś użytkuje Peugeota 2008 I generacji i mógłby mi zrobić zdjęcie półki bagażnika jak wygląda ? Bo teściowie kupili auto bez piłki i chcą dokupić. Dziękuje za pomoc
  12. Na stronie multiecuscan masz wypisane jakie moduły obsługuje. Dodatkowo proponuje zamówić ten elm z Ali.. z chipem pic18f25k80 po kablu USB... U mnie działa , kilka przejściówek dodatkowo i masz pełne sterowanie body i moduły jakie cię interesują . Przegląd olejowy skasujesz poprzez elm , VAg Kkl nie skasuje
  13. Może coś w tym jest że ten maxgear jest dobry, bo teściu kupił takiego na szrocie i ma go w Ursusie 30stce od 5 lat akumulator trzyma 12,56 V i kręci jak szalony
  14. Do belki bębnowej nie zamontuje zacisków be jakiejkolwiek przeróbki. Przyspawany wspornik do mocowania czopa jest inny niż w belce od 100hp. ( Pomijam wersję 4x4- bo tam w ogóle jest inna belka z tyłu) Belka nie pasuje od Fiata 500 gdyż ma większy rozstaw ( przykręcić ja przykręcić bo praktycznie to przerobiona belka z Pandy plus drążek wzmocnienie środkiem i kilka drobiazgów mocowania linek ABS itp oraz większe wsporniki mocowania czopa) Trochę tego nakręciłem w Magneti Marelli/fiat jak tam pracowałem . Najlepszym rozwiązaniem dla tego Sąsiada będzie zakup grupy koła ( tarcza kotwiczna uzbrojona (olx) oraz bęben 203mm jak się nie myle ) wystarczy odkręcić i zamontować nowe... Spokojnie będzie hamowało w widełkach na SKP
  15. Proponuję zastosować całą belkę z Pandy 100hp ale towar będzie bardzo ciężko znaleźć.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.