-
Niemcy za darmo samochody rozdają
U mojej żony w P2 Classic 2011 altek oryginalny trzyma ładowanie , nawet obudowa cała... He profilaktycznie zakupie drugi na podmianę 🥳
-
Taka tam akcja serwisowa
Tam chyba było coś koło 40mln poduszek w różnych pojazdach. Firma zbankrutowała a prezesi na kolanach błagali o przebaczenie... Robiłem na Fiacie w Tychach jak ten cyrk wyszedł na jaw... Dobrze że Mam poczciwe Strucle w domu ... Które nie wymagają wymiany 😁
-
Fiat Grande Panda - będzie HIT?
Nie mam pojęcia dokładnie ale taki myk był przez niedługi czas... Może chodziło o to że amelinium trzyma a kompozyt oddaje ? Też mnie to ciekawilo
-
Fiat Grande Panda - będzie HIT?
Juz nie pomimo że chcieli obniżyć temp spalania dając pokrywę zaworów z tworzywa oraz olej 0w20 nic to nie dało dalej zakopali się w euro5+ a szkoda
-
Suzuki Swift 2025 / Felgi
Nie kombinuj, w razie W będziesz wszystko brał na klatę bo skoro Twój pojazd może mieć max 16 to taka została wydana homologacja ... Założenie 17 to tracisz ja w razie wypadku i ubezpieczyciel jak to wychwyci nie wypłaci kasy,,,
-
Odkręcenie wszystkich zacisków hamulcowych
Skoro chcesz odkręcić zaciski nie lepiej założyć jakąś zatyczkę na przewód elastyczny (ten od zacisku) ? Unikniesz kapania płynu... I pustostanu. Swoją drogą , zaciski to naprawdę loteria , człowiekowi wydaje się że zrobił dobrze , myk pyk.i koło się grzeje... Oczywiście można podejść do tematu z chirurgiczna precyzja ale to będzie czasochłonne. Sam kilka krotnie naprawiałem zaciski tył Fiat Stilo słynne zapiekanie się ręcznego itp... niestety ale dopiero wymiana na SKV pierwszy lepszy uświadomiła mi że nie było warto tracić czas ( 150zl.za 2 okazja olx nowe) Ale i tak powodzenia 👏
-
Jaki płyn do mycia szyb od wewnątrz który nie zostawia smug ?
A ja używam Sonax płyn do mycia szyb..
-
Peugeot 2008 I połka bagaznika.
Moc coś 10O km manual.
-
Peugeot 2008 I połka bagaznika.
Kupili za 28.000 1.5 blueHDI jak się nie mylę rocznik 2017 ... Sprowadzone , jak dla mnie słaby silnik jak na 1.5
-
Peugeot 2008 I połka bagaznika.
Dziękuje za foto. Teraz namierzamy gdzie kupić bo ceny wachlują od 500-1000 szok 😭
-
Peugeot 2008 I połka bagaznika.
Czesc koledzy, czy ktoś użytkuje Peugeota 2008 I generacji i mógłby mi zrobić zdjęcie półki bagażnika jak wygląda ? Bo teściowie kupili auto bez piłki i chcą dokupić. Dziękuje za pomoc
-
Panda 3 (od 2018) interfejs diagnostyczny
Na stronie multiecuscan masz wypisane jakie moduły obsługuje. Dodatkowo proponuje zamówić ten elm z Ali.. z chipem pic18f25k80 po kablu USB... U mnie działa , kilka przejściówek dodatkowo i masz pełne sterowanie body i moduły jakie cię interesują . Przegląd olejowy skasujesz poprzez elm , VAg Kkl nie skasuje
-
Akumulatory Eurostart
Może coś w tym jest że ten maxgear jest dobry, bo teściu kupił takiego na szrocie i ma go w Ursusie 30stce od 5 lat akumulator trzyma 12,56 V i kręci jak szalony
-
Zamiana bębnów na tarcze.
Do belki bębnowej nie zamontuje zacisków be jakiejkolwiek przeróbki. Przyspawany wspornik do mocowania czopa jest inny niż w belce od 100hp. ( Pomijam wersję 4x4- bo tam w ogóle jest inna belka z tyłu) Belka nie pasuje od Fiata 500 gdyż ma większy rozstaw ( przykręcić ja przykręcić bo praktycznie to przerobiona belka z Pandy plus drążek wzmocnienie środkiem i kilka drobiazgów mocowania linek ABS itp oraz większe wsporniki mocowania czopa) Trochę tego nakręciłem w Magneti Marelli/fiat jak tam pracowałem . Najlepszym rozwiązaniem dla tego Sąsiada będzie zakup grupy koła ( tarcza kotwiczna uzbrojona (olx) oraz bęben 203mm jak się nie myle ) wystarczy odkręcić i zamontować nowe... Spokojnie będzie hamowało w widełkach na SKP
-
Zamiana bębnów na tarcze.
Proponuję zastosować całą belkę z Pandy 100hp ale towar będzie bardzo ciężko znaleźć.
