-
Słomczyn....
Hello. Tym razem rundki szkoleniowe na torze w Słomczynie. Wyjazd z Warszawy w lekkim deszczu, na miejscu się rozpogodziło, a wiatr ładnie obsuszył tor... Kolejne doświadczenia do kolekcji.
-
Ęduro. ;)
Wróciłem cały, zadowolony i z bananem na gębie .😜 Kolejne nowe motodoświadczenie odnotowane w zeszyciku.😁 Super miejscówka, ekipa i instruktorka. 😘 A że mózg się trochę buntował, że każą mu jeździć po łące krzakach i lesie 😁, to insza inszość. 🤣 Trochę kalorii wypocone, niektóre mięśnie nóg przez 48 godzin trochę protestowały przeciwko takiemu traktowaniu.😁 Impreza wyczerpująca fizycznie, ale wszyscy wiemy, że czasami fajnie jest się sponiewierać. 🤪
-
PunTomas Radom GP ;)
Ne, lusterek nie, ale ściągać wszystkie kufry i sakwy tak. W razie fakapu mniejsze straty. Ja też planuję powtórkę. :)
-
Ęduro. ;)
-
PunTomas Radom GP ;)
Tak, jak najbardziej. :)
-
AK coś dzisiaj motocyklowało?
Na Puławskiej jeżdżą bandyty ubrane na zdrapkę. Na litrowych cebrach w szortach i podkoszulku.
-
PunTomas Radom GP ;)
-
AK coś dzisiaj motocyklowało?
Niedziela, niedziela, co ja robiłem w niedzielę.... Aha.... Warszawa - Pruszków - Ołtarzew - Borzęcin - Leszno - Kazuń - Łomianki - Warszawa Praga - Warszawa. 70+ km.
-
Schiza się rozwija i ewoluuje....
Yamaha YZ 250F, 4T. A gdzie? https://www.drive-position.pl/oferta-drive-position/tor-motocross/ Wrażenia? 11/10. 😁👍 Pierwszy raz w życiu na crossie.
-
Schiza się rozwija i ewoluuje....
-
Piknik urodzinowy RRmoto, Warszawa. :)
Kupowałem u nich parę różności, salon służył głównie jako przymierzalnia a zakupy potem na ich stronie albo na Allegro. O żadne rabaty nie występowałem, bo zawsze kupowałem pojedyncze rzeczy.
-
Mały goes into adventure... ;)
Dzisiaj o mało co nie przejechałem zaskrońca....🐍
-
Mały goes into adventure... ;)
Kiedyś tam w niedalekiej przyszłości może.
-
PunTomas obserwuje zawartość Mały goes into adventure... ;)
-
Mały goes into adventure... ;)
-
Piknik urodzinowy RRmoto, Warszawa. :)